magazine top

Nieruchomości cieszą się opinią najbezpieczniejszej formy lokaty kapitału. Dodatkowo, to także najkorzystniejsza obecnie inwestycja, zwłaszcza jeśli zdecydujemy się na zakup apartamentu klasy premium. Luksusowe apartamenty stają się bowiem nie tylko mieszkaniem, ale i wyznacznikiem prestiżu, czy manifestem stylu życia. Nic dziwnego, że najbogatsi poszukują luksusowych nieruchomości, aby ulokować w nich kapitał lub... po prostu zamieszkać w doborowym towarzystwie i doświadczyć wyjątkowego komfortu.

Apartament klasy premium gwarancją wymiernych zysków

Ceny mieszkań i apartamentów systematycznie rosną. Nieruchomości położone w najmodniejszych metropoliach, dobrze usytuowane w prestiżowych dzielnicach lub w centrach wielkich miast, dodatkowo będące realizacją unikatowego projektu sławnego architekta osiągają najwyższy poziom cen, a perspektywy ich wzrostu są w zasadzie nieuniknione. Nie inaczej jest pod tym względem w polskiej stolicy. Choć ceny nieruchomości na stołecznym rynku nieruchomości są wciąż niższe niż w zachodnich metropoliach, konsekwentnie doganiamy zachodnie rynki i, jak przekonują eksperci, wkrótce ceny luksusowych nieruchomości w Warszawie mogą zrównać się z tymi w Paryżu, czy w londyńskim City. 

Tak optymistyczne prognozy zdecydowanie zachęcają do zakupu. A propozycje dostępne na rynku stanowią w tym zakresie unikatowe produkty, które spełniają najwyższe oczekiwania, zarówno pod względem inwestycyjnym, jak i mieszkaniowym. Jedną z takich ofert stanowią luksusowe apartamenty w Złotej 44 w Warszawie, prezentowane na https://zlota44.com/wyszukiwarka/. Propozycja ta jest przykładem połączenia unikatowego projektu spod ręki światowej sławy - Daniela Libeskinda, prestiżowej lokalizacji w sercu stolicy i zaawansowanych rozwiązań dostarczających mieszkańcom maksymalnego komfortu, a zatem najbardziej pożądanych cech - dla ulokowania kapitału i zamieszkania.

luxury suite 4720815 960 7202

Wygoda, prestiż oraz wyjątkowi sąsiedzi

Osoby najbardziej majętne poszukują rozwiązań nie tylko atrakcyjnych inwestycyjnie. Luksusowy apartament to produkt podkreślający prestiż, wyjątkowość, często osobista wizytówka manifestująca standard życia. Posiadanie takiej nieruchomości wiąże się zatem nie tylko z aspektem materialnym (inwestycja, miejsce do zamieszkania), ale i jest odzwierciedleniem stylu życia. 

Dodatkowo, luksusowe apartamentowce obiecują (i tej obietnicy dotrzymują) wygodę na wyjątkowo wysokim poziomie, a to własnie komfort jest dzisiaj jednym z synonimów luksusu. Wspomniane wcześniej warszawskie apartamenty klasy premium w Złotej 44 oferują w tym zakresie m.in. usługi concierge'a, 25-metrowy basen, saunę, gabinet masażu, zewnętrze jacuzzi, czy salę kinową.

Luksusowa nieruchomość to także najlepsze sąsiedztwo, pozwalające szybko dołączyć mieszkańcom do elitarnego klubu ludzi sukcesu, znanych, o konkretnym statusie materialnym. Wyjątkowe sąsiedztwo, możliwość bycia w samym centrum wydarzeń w sercu stolicy, a przy tym gwarancja prywatności i bezpieczeństwa - wszystko to niewątpliwie przyciąga wszystkich poszukujących pełni luksusu.

fb button

grab my essay banner

logo jooble