magazine top

Banki komercyjne, które mają w swojej ofercie kredyt gotówkowy, zgodnie z przepisami prawa mają aż 21 dni na wydanie decyzji od momentu złożenia wniosku. Termin ten wydaje się naprawdę długi, jeśli weźmiemy pod uwagę, że pieniądze są potrzebne „na już”, na przykład w ramach niespodziewanych wydatków czy tzw. czarnej godziny. Wszystko dlatego, że każda instytucja bankowa weryfikuje zdolność kredytową swoich potencjalnych klientów. Czy da się otrzymać środki szybciej? Oczywiście, że tak, wystarczy skorzystać z oferty firm pożyczkowych, czyli instytucji pozabankowych.

Złóż wniosek online o szybką pożyczkę

Czy wiesz, że szybka pożyczka dostępna jest już tego samego dnia, a nawet w ciągu 15 minut od momentu wysłania wniosku o takie zobowiązanie? Wszystko dlatego, że instytucje pozabankowe z reguły nie weryfikują zdolności kredytowej swoich klientów, zaś samo wypełnienie wniosku trwa dosłownie kilku minut. 

Ogromną zaletą i czynnikiem, który niewątpliwie przyspiesza proces wydania decyzji o przyznaniu pożyczki, jest to, że wniosek wysyłany jest online, czyli za pośrednictwem Internetu i bez konieczności wychodzenia z domu. 

Sam wniosek jest niezwykle intuicyjny. Wystarczy podać w nim swoje dane z dowodu osobistego, adres zamieszkania na terenie Polski, numer telefonu do kontaktu i numer konta w banku. Jeśli środki z różnych powodów nie mogą zostać przesłane na rachunek bankowy, można odebrać je w formie gotówki, na poczcie albo za pośrednictwem kuriera. 

Wypełniony wniosek ze wskazaniem preferowanej wartości zobowiązania oraz liczby rat weryfikowany jest natychmiast, bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia. Instytucje pozabankowe najczęściej nie sprawdzają raportu BIK, nie analizują wpływów na konto ani nie żądają zaświadczeń o wysokości generowanych dochodów. Dzięki temu pożyczkę może otrzymać każdy, kto tylko ma dostęp do sieci, bez konieczności wychodzenia z domu, nawet tego samego dnia. 

Jak wybrać szybką pożyczkę „od ręki”?

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że każda instytucja pozabankowa realizuje własną politykę współpracy ze swoimi klientami, przez co warunki wszystkich zobowiązań są zupełnie inne. Wybierz pożyczkę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb oraz możliwości spłaty. 

W wyszukiwarkę internetową możesz wpisać frazę typu: pożyczka od ręki Szczecin, aby móc porównać różne propozycje. Wybierz zobowiązanie, które generuje jak najniższe koszty całkowite i takie, które jest udzielane na sam dowód, bez weryfikacji zdolności kredytowej. Musisz wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe również generują raport BIK, aby ocenić historię kredytową swojego klienta albo wymagają dodatkowego zabezpieczenia, na przykład w postaci żyranta. 

Pomocny okazuje się ranking szybkich pożyczek. To zestawienie, które uwzględnia kluczowe dla atrakcyjności i opłacalności danego zobowiązania czynniki. Szczególną uwagę zwróć na kryterium, które mówi o czasie wypłaty środków od momentu złożenia wniosku o pożyczkę. 

fb button

grab my essay banner

logo jooble