magazine top

Pomimo wszechobecnej digitalizacji ciężko wyobrazić sobie w dzisiejszych czasach funkcjonowanie firmy bez pieczątek. W wielu przypadkach pojawia się bowiem konieczność opatrzenia dokumentów nie tylko podpisem, ale także znakiem firmowym. W jaki sposób wejść w posiadanie takiej pieczątki? Oto garść podpowiedzi!

Pieczątki firmowe to must-have w każdej firmie

Pieczątki online - zalety

Jak zamówić pieczątki online?  

Pieczątka kieszonkowa, pieczątki imienne - kiedy warto z nich korzystać?

Skompletuj odpowiednie pieczątki i ciesz się szybką realizacją!

Pieczątki firmowe to must-have w każdej firmie

W pierwszej kolejności zacznijmy od podstaw! W ramach krótkiego wyjaśnienia - pieczątki stanowią swojego rodzaju znak rozpoznawczy osoby prawnej lub fizycznej. Wszelkiego rodzaju opieczętowane pisma nadają mocy prawnej podpisywanym dokumentom. W sytuacji, gdy w przedsiębiorstwie z racji prowadzonej specyfiki pracy konieczne jest podpisywanie wielu pism każdego dnia - wówczas pieczątki imienne mogą znacznie ułatwić codzienne zadania oraz przyspieszyć pracę. W minionych dekadach powszechnie stosowano stemple drewniane oraz stemple ręczne - obecnie zostały zastąpione np. przez automaty szkieletowe i szereg innych rozwiązań, które są o wiele bardziej poręczne i wygodne. Warto przy tym wspomnieć, że prawo nie nakazuje wprost posiadania pieczęci firmowej. Jeżeli jednak chodzi o procedury w Urzędzie Skarbowym lub w banku - tutaj już regulacje nakazują wyrobienie takiej pieczęci podczas procesów związanych z rejestracją firmy.

Pieczątki online - zalety

Jeżeli chcesz usprawnić realizowanie codziennych zadań w Twojej firmie oraz zależy Ci na tym, aby budować na zewnątrz pozytywne skojarzenia związane z przedsiębiorstwem - zamówienie pieczątek z logo firmy będzie strzałem w dziesiątkę! Zamawiając takie pieczątki możesz na nich zawrzeć wszelkiego rodzaju podstawowe informacje dotyczące nie tylko nazwy czy adresu. Możesz tam także zawrzeć hasło reklamowe oraz logo firmy. Możliwość umieszczenia dodatkowych informacji pozwala na pełną personalizację pieczątek. Możesz także zadecydować o tym, jaki kolor tuszu zostanie zastosowany. Podczas zamawiania pieczęci warto także skupić się na kolorystyce obudowy. Jeżeli np. dysponujesz pieczęciami różnych firm - zastosuj kod kolorystyczny. Dzięki temu na pewno nie popełnisz błędu podczas sięgania po konkretną pieczątkę!

Jak zamówić pieczątki online? 

Cały proces przebiega naprawdę intuicyjnie. W najprostszym wariancie - wystarczy, że wyślesz email z informacją o tym, jakie konkretne informacje mają się znaleźć na takiej pieczątce. Nazwa firmy, adres siedziby, logo, numer NIP - to zaledwie przykłady. Wiele firm oferuje także czytelne i intuicyjne kreatory online, dzięki którym w kilka chwil i bez konieczności zaznajomienia z programami graficznymi będziesz mógł stworzyć projekt korzystając z dostępnych szablonów. Takie rozwiązania powstały w trosce o spełnienie oczekiwań klientów, którym zależy na skróceniu czasu tworzenia projektu oraz akceptacji - dzięki takiemu narzędziu będą mogli stworzyć swój projekt od A do Z! Przy finalizacji zamówienia pieczątki firmowej wybierz dogodny dla Ciebie sposób płatności i dostawy. Wiele przedsiębiorstw, które chcą zatroszczyć się o zapewnienie konkurencyjności na tle innych firm zapewnia realizację zamówienia nawet w 24 godziny! Otrzymasz starannie zabezpieczony produkt do paczkomatu lub do biura.

Pieczątka kieszonkowa, pieczątki imienne - kiedy warto z nich korzystać?

Jeżeli przymierzasz się do realizacji zamówienia na pieczątki - warto rozważyć także zakup tych kieszonkowych, miniaturowych wariantów oraz imiennych. Nie musi to dotyczyć wszystkich pracowników. Jeżeli np. w Twojej firmie część pracowników działa terenowo - wówczas z pewnością przydadzą im się takie imienne pieczątki. Dotyczy to także tych osób, które na co dzień podpisują wiele dokumentów. Skorzystanie z takich imiennych wariantów z pewnością usprawni ich pracę. Modele kieszonkowe cieszą się naprawdę dużą popularnością! 

Skompletuj odpowiednie pieczątki i ciesz się szybką realizacją!

Powyższy poradnik powinien dostarczyć garści inspiracji dotyczących pieczątek firmowych. Zalety wynikające z posiadania takiego produktu są naprawdę spore, a koszt zakupu takich rozwiązań jest naprawdę niski. Szybki czas realizacji zamówień, niezawodne systemy - to wszystko wyróżnia oferowane współcześnie pieczątki. Poza standardowymi pieczęciami w ofercie wielu firm znajdziesz także propozycje kieszonkowe oraz imienne. Każda firma ma inne potrzeby, dlatego warto dostosować zamówienie takich pieczątek do indywidualnych potrzeb. Nie zwlekaj - przejrzyj dostępne propozycje pieczątek i wybierz dla siebie najlepszy model, który spełni Twoje oczekiwania. Skompletuj zamówienie dla całej firmy i ciesz się korzyściami, jakie będą wiązały się ze zwiększeniem wydajności pracowników. Na uwagę zasługuje także budowanie profesjonalnego wizerunku przedsiębiorstwa, które posługuje się takimi pieczęciami opatrzonymi logo firmy.

fb button

grab my essay banner

logo jooble