magazine top

shutterstock 12938750561

Możliwość wynajęcia wózków widłowych do prac sezonowych to znakomita alternatywa dla zakupu nowego modelu. Martwisz się, że wypożyczalnie wózków widłowych oferują wyłącznie długoterminowy najem? Nic bardziej mylnego! Teraz masz również możliwość wynajęcia sprzętu na krótki termin. Kto może skorzystać z takiego rozwiązania? Jakie wózki można znaleźć w wynajmie krótkoterminowym?

Wynajem krótkoterminowy - dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie?

Każdego roku wzrasta zapotrzebowanie na wynajem wózków widłowych. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które jest idealne dla tych firm, dla których zakup nowego wózka widłowego to zbyt duży wydatek. Dlaczego warto zdecydować się na wynajem krótkoterminowy?

Rozwiązanie przy pracach sezonowych

Wynajem krótkoterminowy to świetne rozwiązanie przy pracach sezonowych. Kiedy warto wypożyczyć wózek widłowy?

  • Wielu właścicieli firm decyduje się na wynajem wózków widłowych podczas tzw. pików produkcyjnych. W momencie zwiększonego zapotrzebowania produkcyjnego, zamiast kupować nowy sprzęt, lepiej wynająć wózek na dowolny termin.
  • Wynajem wózków widłowych jest niezwykle popularny w branżach eventowych. Organizacja koncertów, festiwali czy imprez plenerowych wymaga rozstawienia sprzętu, zbudowania namiotu czy ustawienia obiektów sanitarnych, niezbędnych podczas imprez masowych.
  • shutterstock 10550792932
  • Wózki widłowe na wynajem krótkoterminowy to świetna opcja dla samorządów, branży eventowych czy przedsiębiorstw.


Jeśli prowadzisz gospodarstwo rolne - wózek widłowy w momencie zbiorów będzie niezastąpiony! Podczas prac sezonowych w polu, na magazynach czy halach z owocami lub warzywami - w takich sytuacjach pomoc może być niezbędna.
W momentach wzrostu zamówień w okresie wakacyjnym lub świątecznym wózki widłowe okazują się być niezwykle przydatne. Sprawdzają się w branżach napojowych, e-commerce czy produkcyjnych.
Zarówno w wakacje, jak i zimą! Bożonarodzeniowe jarmarki także są obsługiwane przez wózki widłowe (oczywiście terenowe i na odpowiednich zimowych oponach). Pomagają w rozstawianiu budek ze słodkościami lub pamiątkami, pozwalają również na przewóz barierek ochronnych.

Wynajem wózków lepszym rozwiązaniem niż leasing

Dla wielu firm, zwłaszcza tych mniejszych, wynajem krótkoterminowy okazuje się być lepszym rozwiązaniem niż zakup. A już z pewnością bardziej opłacalnym! Gdy zapotrzebowanie na wózki widłowe jest małe lub sezonowe - nie warto od razu czynić wielkich inwestycji.

Dodatkowo usługa wynajmu wózków widłowych jest atrakcyjną alternatywą dla leasingu. Żadne fundusze firmy nie są blokowane ani zamrażane. Można zapłacić za kilka dni z góry lub wynająć wózki widłowe na bazie stałego, miesięcznego abonamentu.

Wynajem wózków widłowych nawet na 1 dzień

Wózek widłowy możesz wynająć na kilka dni, tygodni… a nawet na jeden dzień! Postaw na wynajem krótkoterminowy, jeśli potrzebujesz sprzętu jedynie podczas prac sezonowych.

Kolejną niezwykle ważną kwestią przy wynajmie krótkoterminowym wózków widłowych jest długość najmu. Tutaj najczęściej pojawiają się dylematy:

  • Czy opłaca się wynająć wózek na kilka dni?
  • Czy wypożyczalnie wózków widłowych chcą w ogóle wynajmować sprzęt na tak krótko?
  • Jaki jest minimalny termin?
  • Czy każdy wózek mogę wynająć?

Dobra wypożyczalnia wózków widłowych, oferująca wynajem krótkoterminowy, powinna charakteryzować się elastycznością. Dlatego warto postawić na taką firmę, która gwarantuje najem już od 1 dnia do okresu nawet kilku lat!

Poznaj pełną ofertę wynajmu wózków widłowych na https://get-a-truck.pl/.

Podejmując decyzję o krótkoterminowym wynajmie wózków widłowych pamiętaj, by zwrócić uwagę na warunki najmu. Ważne jest, byś otrzymał sprawny, serwisowany sprzęt, który posłuży Ci dokładnie wtedy, gdy tego potrzebujesz.

fb button

grab my essay banner

logo jooble