magazine top

narzedzia-do-obrobki-skrawaniem1

Należąca do amerykańskiego koncernu 3M marka 3M Speedglas w swojej ofercie ma przede wszystkim nowoczesne przyłbice spawalnicze. Wyróżniają się one wysoką jakością wykonania oraz niezłymi parametrami. Asortyment firmy jest jednak dość szeroki. Obejmuje również środki ochrony pracowniczej, w tym produkty dedykowane właśnie do branży spawalniczej.

Przyłbice spawalnicze

Przyłbice spawalnicze zapewniać mają z założenia pełne bezpieczeństwo pracy i jej maksymalny komfort. Produkty znajdujące się w ofercie 3M Speedglas wyposażone są w samościemniające się wizjery. Bazują one na innowacyjnych filtrach 3m speedglass i gwarantują bardzo dobrą widoczność, a przy tym skuteczną ochronę wzroku spawacza. Wybrać można modele o powiększonym polu widzenia bądź przyłbice z szerokim zakresem stopnia zaciemnienia. Dodatkowo dostępne są przyłbice z unoszonym filtrem czy też modele wyposażone w system szybkozłączki. Nowością są maski z automatycznym trybem włączania, który jest w stanie zapamiętać ostatnie ustawienia filtra, co jest rozwiązaniem bardzo wygodnym.

Oferta firmy jest jednak szersza. Znaleźć w niej można np. przyłbice spawalnicze z systemem wymuszonego przepływu powietrza bądź półmaski oddechowe, które są kompatybilne z różnymi typami przyłbic. Wszystkie te elementy wykorzystać można równie dobrze w czasie szlifowania, a nie tylko spawania.

Szeroki asortyment 3M Speedglass – najważniejsze produkty w ofercie firmy

Jak wspomniano asortyment firmy to nie tylko przyłbice spawalnicze, ale też innego rodzaju akcesoria oraz elementy stosowane w szeroko rozumianym przemyśle. Marka oferuje m.in. renomowane narzędzia do obróbki skrawaniem, które są niezbędne do wiercenia, frezowania, gwintowania, rowkowania, rozwiercania czy wytaczania. Sprzedaje także wysokiej jakości materiały ścierne, takie jak ściernice diamentowe, tarcze do szlifowania i przecinania, ściernice żywiczne czy narzędzia ścierne nasypowe.

W ofercie firmy znaleźć można również różnego rodzaju narzędzia i sprzęt spawalniczy. Są to m.in. narzędzia ogólnobudowlane, tnące, łączące, stolarskie czy mechaniczne. Marka prowadzi sprzedaż sprzętu dla instalatorstwa sanitarnego i grzewczego, dekarstwa oraz klimatyzacji.

Niewątpliwie jednak, zdecydowanie najważniejszymi elementami w asortymencie 3M Speedglas są materiały spawalnicze wysokiej klasy. Do produktów, które gwarantują uzyskanie odpowiedniej ciągłości materiałowej zaliczyć można np. pręty TIG, druty proszkowe, elektrody, druty i pręty do spawania gazowego, druty rdzeniowe, druty MIG/MAG, druty dospawania łukiem krytym, druty rutylowe, metaliczne i zasadowe. Oferta w tym zakresie jest szczególnie szeroka.

Innowacyjne rozwiązania dewizą marki

3M Speedglas posiada szeroki asortyment, wśród którego szczególne miejsce zajmują artykuły spawalnicze, w tym specjalistyczne przyłbice przeznaczonego do prac polegających na spawaniu. Firma stawia na nowoczesne rozwiązania. To w jej ofercie jako pierwszy pojawił się m.in. wodoodporny papier ścierny, który bez wątpienia należy uznać a rozwiązanie innowacyjne.

fb button

grab my essay banner

logo jooble