magazine top

Karta paliwowa to popularny sposób na oszczędności na stacjach benzynowych, z których korzystają przedsiębiorstwa w całym kraju. Na czym polega rewolucyjność karty dla małych firm BP Komfort Prepaid?

Karta paliwowa dla firm – na czym to polega?

O kartach paliwowych słyszał niemal każdy, co jest efektem ich ogromnej popularności oraz znakomitych walorów użytkowych. Nie ulega wątpliwości, że rozwiązanie to jest bardzo komfortowe i to dla każdej z zainteresowanych stron – zarówno koncernów paliwowych, jak i przedsiębiorstw, a także samych kierowców, którzy fizycznie pojawiają się na stacjach. Dzięki temu dana firma korzystająca z karty zyskuje atrakcyjną cenę za nabywane paliwo, a użytkownik oszczędza czas, gdyż nie musi za każdym razem czekać na wystawienie faktury. Koncern paliwowy otrzymuje natomiast gwarancję stałego klienta. Dlatego też zwykle w wielostronicowych umowach o kartę paliwową znajduje się zapis dotyczący minimalnej ilości paliwa, które musi być nabyte w danym okresie rozliczeniowym. Wszystko to sprawia jednak, że z karty paliwowej korzystają przede wszystkim duże firmy, które mają szeroką flotę pojazdów, a tym samym – duże potrzeby na zakup paliwa. W nieco gorszej sytuacji do tej pory pozostawały mniejsze firmy – na szczęście w końcu dostępne jest rozwiązanie także dla niewielkich przedsiębiorstw.

BP Komfort Prepaid – karta paliwowa bez kaucji

Prawdziwą rewelacją rynkową okazała się karta BP Komfort Prepaid, która została stworzona z myślą o mniejszych firmach, których miesięczne wydatki na paliwo nie przekraczają 14 000 zł. BP Komfort to karta prepaid, która działa na dokładnie tych samych zasadach, co np. w telefonach komórkowych. Oznacza to, że uzyskaną kartę należy najpierw doładować, a następnie przy okazji każdego tankowania pobierane są właściwe środki. Wynika zatem z tego, że nawet posiadając zaledwie 2 lub 3 samochody w swojej flocie, możesz korzystać ze wszystkich benefitów związanych z użytkowaniem karty paliwowej.

A jak uzyskać kartę paliwową bez zabezpieczeń BP Komfort Prepaid? Nic prostszego. Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz online, gdzie wpisuje się m.in. podstawowe dane przedsiębiorstwa. Co jednak bardzo ważne, do tego celu nie jest wymagane opłacenie zabezpieczenia, wprowadzenie deklaracji dotyczącej minimalnej ilości nabytego paliwa w okresie rozliczeniowym czy wpłacenie kaucji. Dzięki temu uzyskanie karty paliwowej staje się znacznie prostsze i bardziej intuicyjne. Kartę należy następnie doładować, można ją odebrać na dowolnej stacji BP, których obecnie jest niemal 600 na terenie całego kraju.

Co zyskujesz z kartą BP Komfort?

Wśród najbardziej oczywistych korzyści należy oczywiście wymienić otrzymanie jednej faktury na koniec miesiąca, gdzie znajdą się wszystkie wydatki na paliwo (i ew. inne usługi) w danym okresie rozliczeniowym. To jednak nie wszystko – BP Komfort Prepaid to także atrakcyjne rabaty na paliwo. Korzystając z tej usługi, otrzymujesz zniżkę w wysokości 5 groszy za każdy litr zwykłego paliwa oraz aż 10 groszy za każdy litr paliwa premium. Oprócz tego przyznawany jest rabat 10% na oleje, płyny do spryskiwaczy oraz myjnie. Oszczędności są zatem widoczne na każdym kroku.

Karta bez kaucji BP Komfort Prepaid pozwala też na logowanie do systemu online, gdzie widoczne są wszystkie transakcje, a do tego skorzystasz z dodatkowych promocji. Nie bez znaczenia jest też udział w programie Payback, gdzie wydane środki zamieniane są na punkty, które następnie wymienisz na dowolnie wybrane z katalogu nagrody. Czy zatem warto skorzystać z karty paliwowej bez zabezpieczeń BP Komfort? Odpowiedź wydaje się oczywista – tak!

fb button

grab my essay banner

logo jooble