magazine top

Palety, meble, samochody, motocykle lub bardzo duże paczki – wysyłka towarów o tego typu gabarytach zawsze przysparza problemów. Trudno znaleźć firmę, która przetransportuje niestandardowe przesyłki szybko i w atrakcyjnej cenie.

Dzięki platformie, łączącej nadawców z przewoźnikami można bez problemu wysłać konkretny towar lub znaleźć zlecenia transportu, zarabiając jako dostawca.

Jakie przedmioty można wysłać dzięki giełdzie ładunków?

Giełda ładunków WyślijTo sprawia, że transport różnego rodzaju towarów jest łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Korzystając z serwisu, bardzo szybko znajduje się odpowiedniego przewoźnika i przekazuje mu paczkę. Konta dostawców zostają wcześniej zweryfikowane, więc nie trzeba obawiać się o bezpieczeństwo przesyłki. Za pośrednictwem giełdy ładunków można zlecić transport palet, pojazdów, wszelkiego rodzaju sprzętu RTV i AGD, maszyn budowlanych i rolniczych, przyczep kempingowych, instrumentów czy dzieł sztuki. Możliwy jest również transport mebli oraz innych rzeczy związanych np. z przeprowadzką. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zamówić przewóz zwierząt lub delikatnych, szklanych przedmiotów. Oczywiście, wysłać da się także klasyczne paczki o dowolnych gabarytach.

Co zrobić, by nadać paczkę za pomocą platformy WyślijTo?

Giełdę ładunków obsługuje się bardzo intuicyjnie i szybko. Jako nadawca wystarczy zarejestrować konto w serwisie oraz stworzyć pierwsze zlecenia transportu. Użytkownik otrzymuje następnie oferty od przewoźników. Może dopasować wszystkie szczegóły zamówienia do indywidualnych potrzeb, kontaktując się z dostawcą. Po wybraniu zadowalającego wariantu i przekazaniu przesyłki wystarczy poczekać na to, aż dotrze ona do celu. To zdecydowanie tańsze, szybsze oraz niejednokrotnie bezpieczniejsze rozwiązanie, niż korzystanie z usług firm transportowych czy kurierskich.

W jaki sposób giełda ładunków pozwala zarabiać na przewożeniu paczek?

Dzięki WyślijTo przewoźnicy nie będą już przejeżdżać kolejnych kilometrów bez ładunku. Mogą w prosty sposób przyjąć np. dodatkowe zlecenia transportu. Wystarczy, że zarejestrują konto na giełdzie, przejdą prostą weryfikację i wybiorą ofertę nadawcy. Szczegóły dostawy omawia się za pośrednictwem platformy. W ten sposób zyskuje się całkowitą kontrolę nad swoją pracą w transporcie. Można przewozić tyle towarów, ile się chce, w dowolnym czasie. To doskonały sposób na uniezależnienie się od prywatnej firmy oraz zapewnienie sobie dodatkowego źródła przychodów.

Jeśli dysponuje się sprzętem, pozwalającym na transport palet, mebli, pojazdów i innych przesyłek o dużych rozmiarach, nie da się narzekać na ilość zleceń. Mniejsi dostawcy również mogą liczyć na duże zapotrzebowanie. Platforma WyślijTo jest elastycznym, wygodnym i atrakcyjnym cenowo rozwiązaniem dla nadawców oraz przewoźników. Wykorzystując postęp technologiczny, w prosty sposób rewolucjonizuje branżę transportową, dbając przy okazji o to, by przesyłki szybko docierały do celu.

fb button

grab my essay banner

logo jooble