magazine top

Misją firmy wybieramprojekt.pl jest niesienie pomocy w spełnianiu marzeń o budowie własnego domu. Klientom oferujemy dostęp do bezpłatnego e-katalogu. Zawiera on ponad 17 000 gotowych projektów wykonanych przez doświadczone i cenione biura projektowe.

Misją firmy wybieramprojekt.pl jest niesienie pomocy w spełnianiu marzeń o budowie własnego domu. Klientom oferujemy dostęp do bezpłatnego e-katalogu. Zawiera on ponad 17 000 gotowych projektów wykonanych przez doświadczone i cenione biura projektowe.

Co zawiera gotowy projekt domu?

Gotowy projekt architektoniczno-budowlany zawiera: część opisową projektu, część architektoniczną zawierającą szczegółowe informacje o przekrojach, fundamentach, rzutach fundamentów, poszczególnych kondygnacji oraz dachu, część konstrukcyjną wraz z technicznym opisem konstrukcji budynku, niezbędne obliczenia dotyczące konstrukcji i jej poszczególnych elementów, część instalacyjną dostarczającą niezbędnych informacji o instalacjach wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, wewnętrznych instalacjach elektrycznych oraz odgromowej.

Wszystkie projekty są zgodne z Prawem Budowlanym.

Kompleksowa obsługa

Firma wybieramprojekt.pl stawia na kompleksową oraz profesjonalną obsługę. Pomagamy i doradzamy przy wyborze odpowiedniego projektu dostosowanego do indywidualnych potrzeb klienta. Mamy doświadczenie w dopasowywaniu projektów budynków pod działki posiadające nietypowe wymiary.

Oferujemy wsparcie nie tylko podczas wyboru projektu. Doradzamy i pomagamy przy kompletowaniu niezbędnej dokumentacji urzędowej prowadzącej do uzyskania pozwolenia na budowę. Projekty dostosowujemy pod Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, co umożliwia naszym klientom bezproblemową budowę wymarzonego domu.

Wyszukiwarka gotowych projektów, czyli jak znaleźć dom marzeń?

W trakcie poszukiwań domu spełniającego nasze wymagania, warto skorzystać z wyszukiwarki gotowych projektów. Firma wybieramprojekt.pl posiada szeroką ofertę gotowych projektów. Kategoria domy jednorodzinne skupia małe, średnie, duże domy jednorodzinne o zróżnicowanej powierzchni użytkowej.

Korzystając z wyszukiwarki można wybrać interesujące nas parametry: domy o powierzchni do 100m2, między 100-200m2, powyżej 200m2. Dodatkowo, istnieją opcje z podpiwniczeniem lub bez. Zaznaczamy, czy szukany przez nas projekt powinien mieć uwzględniony garaż, a jeśli tak, to ilu stanowiskowy. Wśród gotowych projektów domów jednorodzinnych są domy parterowe, parterowe z poddaszem, piętrowe. Interesującą opcją jest wybór projektu z możliwością późniejszej rozbudowy domu.

Wyszukiwarka gotowych projektów umożliwia automatyczną selekcję szukanych domów według stylu i kształtu dachu (dach płaski, jednospadowy, dwuspadowy, wielospadowy). Dodatkowo uwzględnia życzenia nawet najbardziej wymagających klientów, takie jak: projekt z dużym salonem, dodatkowym pokojem na parterze, tarasem nad garażem. Kategoria "lubiane & sprawdzone" skupia najpopularniejsze projekty cieszące się ogromną popularnością i zainteresowaniem wśród klientów.

Wybrane projekty gotowych domów

Projekty domów tanich w budowie to ofertowa skierowana dla osób, które marzą o własnym, małym domu. Każdy projekt jest skonstruowany tak, aby wykorzystać w jak najbardziej funkcjonalny sposób niewielką powierzchnię domu. Opiera się na sprawdzonych, standardowych rozwiązaniach, dzięki temu generuje niskie koszty budowy. Wykorzystane materiały zostały opracowane tak, aby użytkowanie w przyszłości tego domu nie obciążało w znaczący sposób budżetu domowego.

Projekty domów energooszczędnych oparte są na prostej bryle budynków, optymalnej ilości okien i drzwi. Posiadają dach dwuspadowy, na którym możliwy jest montaż paneli słonecznych. 

Oferta domów wielorodzinnych w zabudowie szeregowej bądź bliźniaczej kierowana jest przede wszystkim do deweloperów. Projekty dostosowane są do wąskich, wymagających działek.

Gotowe projekty domów znajdziesz tutaj: https://wybieramprojekt.pl/projekty/

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy Wybieram Projekt?

Uczestniczymy nie tylko podczas wyboru projektu, a także doradzamy na każdym etapie budowy domu- od formalności urzędowych związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę aż po pomoc na etapie wykończeniowym. Dbamy o zadowolenie klientów. Systematycznie powiększamy bazę projektów domów, aby wpisywać się w panujące trendy w branży budowlanej. Gwarantujemy najwyższą jakość i konkurencyjną cenę.

fb button

grab my essay banner

logo jooble