magazine top

Niezależnie od tego, jaki biznes prowadzisz, na pewno posiadasz różnego rodzaju materiały, które muszą być w odpowiedni sposób przechowywane. Zobacz, jakie regały magazynowe najlepiej wpiszą się w potrzeby Twojej firmy!

Kluczowa sprawa, czyli przeznaczenie regału

Praktyczne i funkcjonalne regały znajdują się w bardzo wielu miejscach. Określ więc dokładnie przestrzeń, w jakiej będą się znajdować oraz ich przeznaczenie. Dostępne są regały do magazynu półkowe, paletowe, a także sklepowe, do archiwum, do biura, typu LONG SPAN, które przeznaczone są głównie do składowania towarów o dużych gabarytach oraz, np. wspornikowe przeznaczone do płaskich i długich materiałów jak deski czy rury stalowe i wiele innych, które sprawdzą się w bardzo różnych warunkach i mogą służyć przechowywaniu różnorodnych materiałów. 

Konstrukcja regałów została tak pomyślana, aby zapewniała pełną stabilność nawet przy niedużym obciążeniu. Im większe obciążenie, tym bardziej jeszcze ona wzrasta. Regały magazynowe są dostosowywane również do różnej ciężkości. Te przeznaczone dla wyjątkowo ciężkich materiałów, mogą być wzmocnione dodatkowym systemem wspierającym. W zależności więc od potrzeb Twojej firmy zapewnisz bezpieczne przechowywanie nawet wyjątkowo ciężkich i o nietypowych kształtach materiałów. 

Wytrzymały materiał i możliwość konfigurowania 

Każdy rodzaj regałów stalowych został wykonany z wysokiej jakości stopów, które zostały dwustronnie ocynkowane trwałym protektorem cynkowym. Dzięki temu są odporne na działanie podwyższonych i niskich temperatur, a także na korozję chemiczną. Regały do magazynu mogą być dowolnie konfigurowane, więc na pewno dopasujesz je w każdą, nawet wyjątkowo kłopotliwą przestrzeń. Z powodzeniem możesz je także rozbudowywać o dodatkowe moduły, jeśli tylko znajdzie się taka potrzeba. 

Prosty montaż i szeroki wybór 

Dodatkową zaletą tego rodzaju regałów jest ich prosty i szybki montaż. Wystarczą do tego podstawowe narzędzia, ponieważ półki wciskane są w zaczepy znajdujące się w ramach, dzięki czemu nie ma konieczności używania śrub. W szerokiej ofercie sklepu internetowego działającego na stronie https://www.abrack.pl znajdziesz różnego rodzaju regały magazynowe, które dopasujesz do potrzeb swojej firmy. Tutaj również zaopatrzysz się w niezbędne akcesoria dodatkowe. Zachęcamy do kontaktu z firmą!

fb button

grab my essay banner

logo jooble

Popularne