magazine top

SOLGAZ od wielu lat inwestuje w swój dynamiczny rozwój. W ostatnim czasie konsekwencją tych działań stało się powiększenie parku maszynowego. Na pokładzie fabryki stanęły m.in. nowe urządzenia do cięcia oraz multimedialne stanowiska montażowe. Celem najnowszej inwestycji polskiego producenta AGD jest jeszcze sprawniejsze tworzenie nowoczesnych i innowacyjnych sprzętów gospodarstwa domowego.

Technologia i rozwój to dwa słowa, które od zawsze motywują SOLGAZ do działania. Najnowsze inwestycje firmy pokazują, że polski producent AGD nie zwalnia tempa, stawiając kolejny krok naprzód, chcąc dostarczyć swoim klientom produkty najwyższej jakości.

„Potrzebujemy urządzeń, które pozwolą nam uniezależniać firmę i dostarczać naszym klientom produkty wykonane z najwyższą precyzją i dbałością o każdy szczegół.” -  mówi prezes firmy SOLGAZ Ireneusz Bartnikowski

Nabyte maszyny i multimedialne stanowiska umożliwiają firmie SOLGAZ w pełni samodzielne wyprodukować wiązki przewodów elektrycznych do I, II i III generacji płyt gazowych „gaz pod szkłem”. Nowe urządzenia pozwolą na automatyczne cięcia i odizolowanie końcówek przewodów do połączeń elektrycznych w płycie gazowej.

Co więcej, zakupione urządzenia stanowią również dodatkowa oszczędność dla spółki. Precyzyjne dostosowanie parametrów maszyn do potrzebnych ilości komponentów znacząco wpłynie na oszczędności materiałowe, redukując odpady do minimum.

Firma z aspiracjami

Mechanizacja i automatyzacja to nieodłączne warunki rozwoju. A stale rosnące wymagania konsumentów motywują nowoczesne firmy do wdrażania innowacyjnych rozwiązań technologicznych, zapewniających najwyższą jakość produktów. SOLGAZ zdaje się rozumieć, że droga do sukcesu prowadzi także przez optymalizację procesów produkcyjnych. To konieczność i standard, który staje się warunkiem rozwoju i pozwala w ten sposób skutecznie budować przewagę wobec konkurencji.

fb button

grab my essay banner

logo jooble