magazine top

By móc wyruszyć w podróż samolotem, trzeba najpierw jakimś sposobem dostać się na lotnisko. Wiele osób przyjeżdża własnym samochodem, który muszą gdzieś zostawić w okolicy. Wówczas szukają parkingu. Gdzie najlepiej zaparkować auto, by było bezpiecznie i niedrogo?

 

Parkingi w okolicach lotniska Okęcie

Wbrew pozorom w okolicach lotniska Okęcie znajduje się niejeden parking przeznaczony dla podróżujących i chętnych pozostawić tam swoje auta na dłuższy czas. Trzeba więc wybrać jeden z nich i zarezerwować miejsce za pośrednictwem internetu, telefonicznie lub na miejscu, zależnie od indywidualnych możliwości. Należy jedynie mieć świadomość faktu, iż każde tego typu miejsce rządzi się swoimi prawami, co oznacza, że może obowiązywać inny cennik, inny zakres usług, inaczej też trzeba dokonać rezerwacji. Dlatego nie pozostaje nic innego, jak uważnie zapoznać się z ofertami co najmniej kilku i ostatecznie wybrać jedną, dla siebie najatrakcyjniejszą. 

Parking przy lotnisku Okęcie z ochroną i monitoringiem

Mając taką możliwość, warto wybrać parking z profesjonalnym monitoringiem i ochroną przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. To zwiększy bezpieczeństwo samochodu i korzystnie wpłynie na interesy jego właściciela. Niektóre parkingi ponadto stosują zasady, dzięki którym łatwiej jest pracownikom kontrolować, kto wjeżdża na parking i z niego wyjeżdża, mając przy tym na oku, jakim samochodem po tym parkingu się porusza. Tak naprawdę wybierając parking dla swojego auta, które będzie na nim kilka, być może kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt dni, trzeba kierować się własnymi oczekiwaniami, potrzebami i możliwościami. Bo jeśli przykładowo komuś zależy tylko na tym, aby pozostawić samochód na jakimkolwiek miejscu parkingowym oraz w pewnym sensie pozbyć się go na czas podróży samolotem i pobytu za granicą, to bez sensu jest inwestować w ten postój większe pieniądze, rezerwując drogi parking. 

Parking przy lotnisku Okęcie – cennik

Biorąc pod uwagę ceny parkingów w innych miastach niż Warszawa i w mniej ruchliwych strefach, parkingi przy lotnisku są drogie. Ograniczając się natomiast to samej stolicy i tej konkretnej strefy przy lotnisku, można stwierdzić, że ceny są różne, a zależą od oferty. Przeważnie każda rozpoczęta godzina kosztuje około 14 zł, a cały dzień 140 zł. Im więcej dni stoi samochód, tym niższa jest opłata za jeden dzień. Są też parkingi o wyższym standardzie, które kosztują nawet 35 zł za pierwszą godzinę, a później 15 zł za każdą kolejną. Metody naliczania stawek są różne i różne są też ceny ostateczne dotyczące postoju. Wybierając parking, warto je porównać, bo czasem są spore różnice. Z tym że nie zawsze ten najtańszy ma atrakcyjną ofertę. 

Dobrze wybrany parking to pewne miejsce dla samochodu na czas wyjazdu i zarazem gwarancja bezpieczeństwa. Za miejsce postojowe trzeba zapłacić i czasem nie są to małe pieniądze, ale nie zawsze cena liczy się najbardziej. Wybierając więc jeden z nich, należy skoncentrować się na ofercie, zabezpieczeniach, metodach rezerwacji i pozostałych szczegółach.

Artykuł napisany wraz z http://parkingbusinessclass.pl/

fb button

grab my essay banner

logo jooble