magazine top

wozkipolkowetransportoweimagazynoweeci1

Ogromna ilość branż wykorzystuje w swojej codziennej pracy wózki transportowe z półkami, od jednej do pięciu. Wyposażone są one w blaty, burty ochronne z siatki lub blachy stalowej, w zależności od zapotrzebowania. W dzisiejszej publikacji chcemy przedstawić Państwu najpopularniejsze z nich.

Wózki półkowe do transportu towarów

Rozwiązania dzięki którym firmy takie jak hurtownie, magazyny, warsztaty samochodowe czy supermarkety, mogą w bezproblemowy sposób rozwozić materiały z jednego miejsca na drugie. Wszystko za sprawą przemyślanej stalowej konstrukcji, wyposażonej w półki z tworzywa drewnopodobnego (przeważnie płyty mdf lub sklejki wodoodpornej i antypoślizgowej) i ewentualnych burt ochronnych z siatki lub blachy. Jak wygląda podstawowy wózek półkowy do transportu towarów?

Dwie powierzchnie załadunkowe o rozmiarze 1200 x 800 mm z możliwością transportowania jednocześnie 250 kilogramów towaru. Mogą to być paczki, lub pojedyncze elementy. Wszystko to, do czego nada się ten wózek. Nie trzeba długo się zastanawiać by stwierdzić, że jest to bardzo uniwersalny wózek transportowy. Właśnie dlatego, wiele branż może dopasować go pod siebie. Spójrzmy na kolejne jego konfiguracje.

Wózek piętrowy z pięcioma półkami, ta sama konstrukcja, lecz wyposażona w dodatkowe półki na specjalnych szynach umożliwiających ich wysuwanie, a także ścianki ochronne wykonane z siatki stalowej. Konstrukcja przewiezie bez problemu 500 kilogramów towaru, wyposażona jest w skrętne koła z systemem hamowania,a wymiar każdej półki może wynosić 850 x 500 mm lub 1200 x 800 mm.

Wózek z trzema półkami na skrzynki EURO. Kolejny model wózka na który warto zwrócić uwagę. Hurtownie, małe magazyny, warsztaty samochodowe, sklepy z częściami do samochodów lub asortymentem technicznym korzystają z tego modelu. Dopasowany do skrzynek EURO 600 x 400 x 220 mm. Maksymalny udźwig wynosi 200 kilogramów. Ten wózek transportowy także posiada koła skrętne z wysokiej jakości systemem hamowania.

Wózek z czterema półkami i schodkami - przeznaczony do kompletacji. Powierzchnia użytkowa wynosi 990 x 590 mm a maksymalny udźwig wynosi 250 kg. Duży wózek, za pomocą którego w łatwy sposób firmy kompletują towary.

Jak widać, wózki półkowe transportowe występują w wielu konfiguracjach. Przedstawiliśmy Państwu wózki transportowe ECI, a raczej małą część z pośród 150 modeli które oferuje firma z Kluczborka.

Wózek z trzema półkami - wyposażony w blaty z podwyższonymi krawędziami, zabezpieczającymi przewożony ładunek przed wypadnięciem. Wykorzystywany do transportu mniejszych elementów np. po nierównej powierzchni. Maksymalny udźwig 250 kilogramów, powierzchnia użytkowa 815 x 455 mm lub 1165 x 755 mm.

Każdy model występuje w różnej konfiguracji, dzięki czemu firmy inwestują w dopasowane do ich potrzeb rozwiązania.

Artykuł został napisany przy współpracy z firmą ECI z Kluczborka.

fb button

grab my essay banner

logo jooble