magazine top

Połączenie między Twoim laptopem w salonie a serwerem firmowym zostało nawiązane. Ale co dalej? Dzieci są w domu, a Twój projekt pilnie wymaga odbycia konferencji telefonicznej. Na dodatek od czasu do czasu trzeba przemieścić się z pokoju do pokoju, aby zrobić miejsce dla innych domowników. Teraz dzięki adapterowi USB DECT, głośnikom konferencyjnym i zestawom słuchawkowym Snom, możesz wydajnie i ergonomicznie pracować w swoim domowym biurze.

 

snom c52 perspektiveFirmy wysyłają swoich pracowników do pracy zdalnej, gdy tylko jest to możliwe. Obecnie, ze względu na pandemię, obserwujemy duży wzrost liczby konferencji telefonicznych i internetowych względem spotkań osobistych. Nie każde zadanie można rozwiązać przez e-mail lub tradycyjne połączenie telefoniczne. W szczególności złożone projekty z udziałem kilku współpracowników wymagają wspólnych dyskusji w czasie rzeczywistym. Snom, wiodący niemiecki producent telefonów IP klasy Premium, udowadnia, że ​​jest to możliwe bez wysokich kosztów inwestycyjnych, wysiłku technicznego czy dodatkowego numeru telefonu. Zestaw głośnomówiący C52-SP i dołączony adapter USB DECT A230, potrafią w ciągu kilku sekund zmienić zwykły telefon w profesjonalne rozwiązanie konferencyjne.

Przygotowanie domowej konferencji jest niezwykle proste. Wystarczy podłączyć adapter USB DECT A230 do gniazda USB telefonu i gotowe. A gdyby życie rodzinne nieoczekiwanie zakłóciło aktualne miejsce zdalnej pracy, bezprzewodowy, zasilany akumulatorem głośnik można po prostu zabrać do innego pomieszczenia i cieszyć się zasięgiem do 50 metrów.

Przyjrzyjmy się innemu problemowi. Nasze domowe biurko często nie jest idealnie umiejscowione, a czasem za biurko służy nam kuchenny stół. Dodajmy do tego rozpraszające dźwięki domowników, które powodują, że poziom hałasu znacznie różni się od tego, jaki słychać w firmowym biurze, co jeszcze bardziej komplikuje pracę z domu.

snom a150 perspectivePracownicy, którzy wolą mieć wolne ręce i chcą naprawdę skoncentrować się na rozmowie, powinni przyjrzeć się bliżej zestawom słuchawkowym DECT firmy Snom. W przeciwieństwie do urządzeń Bluetooth o krótkim zasięgu zaledwie od 5 do 10 metrów, zestawy słuchawkowe zapewniają szeroki zakres działania, krystalicznie czysty dźwięk w warunkach pracy zdalnej z domu. Snom A150 to jeden z najmniejszych i najlżejszych zestawów słuchawkowych DECT w swojej klasie, zapewniający najwyższej klasy dźwięk szerokopasmowy i doskonały zasięg DECT do 15 metrów bez utraty jakości.

Więcej informacji znajdziesz na stronie snom.kontel.pl

fb button

grab my essay banner

logo jooble