magazine top

Gdy temperatury zaczynają spadać, nasze działania krążą głównie wokół pytania, jak utrzymać dom ciepłym i przytulnym. Jednym z najbardziej efektywnych, a zarazem komfortowych sposobów radzenia sobie z chłodem jest inwestycja w grzejnik elektryczny. Dlaczego to rozwiązanie jest tak popularne i kiedy warto w nie zainwestować? Dowiedz się, jak elektryczne grzejniki mogą wpłynąć na Twoją najbliższą przestrzeń i poznaj realia tej inwestycji. Zapoznaj się z opinią i bogatą ofertą marki Emultimax, która od ponad dekady jest autoryzowanym dystrybutorem grzewczych urządzeń elektrycznych. Zaufaj profesjonalistom i zapewnij sobie i swoim bliskim najwyższy poziom komfortu.

Oszczędne grzejniki elektryczne – idealna inwestycja dla…

Elektryczne systemy grzewcze to jedne z najprostszych i najbardziej efektywnych rozwiązań idealnych, do utrzymania optymalnej temperatury w domu o niewielkim zapotrzebowaniu na ciepło. Grzejniki elektryczne to wygodne i praktyczne rozwiązanie do skutecznego ogrzewania pomieszczeń. Są idealne w sytuacjach, gdy brakuje dostępu do centralnego systemu grzewczego, gdy istnieje niedostateczna wydajność lub gdy inwestycja w taki system wydaje się nieopłacalna. Są również idealnym rozwiązaniem na działkach rekreacyjnych, gdzie przebywamy tylko kilka razy w roku.

W takich sytuacjach zakup elektrycznego grzejnika jest najbardziej opłacalny, ponieważ przekształca on energię elektryczną w ciepło niemal bez strat, z maksymalną wydajnością. Ponadto, w ofercie Emultimax znajdziesz szeroki wybór grzejników elektrycznych, które przekazują ciepło do otoczenia na różne sposoby. Dzięki temu możesz wybrać egzemplarz, który w pełni zaspokoi Twoje potrzeby i który pozwoli na osiągnięcie maksymalnego komfortu w danym pomieszczeniu.

Oferta grzejników elektrycznych w Emultimax – Jak wybrać odpowiedni model?

Decydując się na inwestycję grzejnika elektrycznego przede wszystkim należy zwrócić uwagę na typ grzejnika oraz jego moc. Jak radzą specjaliści od Emultimax, przedtem należy wziąć pod uwagę szacowane miejsce użytku urządzenia – zwróć uwagę na metraż pomieszczenia oraz funkcję, jaką ma w nim pełnić grzejnik na prąd.

Wstępnie określ, czy planujesz korzystać z niego na co dzień, czy może tylko sporadycznie, jako możliwość dogrzania pomieszczenia. Z myślą o Tobie i Twoich potrzebach, Emultimax przygotowało szeroki wybór grzejników elektrycznych, pośród których możemy wyróżnić:

Grzejnik elektryczny olejowy

Grzejnik ten działa na zasadzie przepływu prądu elektrycznego przez element grzewczy, który następnie podgrzewa olej zamknięty w grzejniku. Olej, będący nośnikiem ciepła, poprzez konwekcję pozwala na długotrwałe utrzymanie temperatury, nawet po wyłączeniu grzejnika. Dzięki temu, grzejniki olejowe to oszczędne grzejniki elektryczne, dzięki którym ciepło jest dystrybuowane równomiernie po całym pomieszczeniu.

Grzejnik elektryczny sterowane za pomocą Wi-Fi

Grzejniki elektryczne sterowane za pomocą Wi-Fi reprezentują najnowszą technologię ogrzewania domowego. Dzięki połączeniu z siecią Wi-Fi, ten grzejnik na prąd umożliwia połączenie grzejnika z siecią domową, a następnie sterowanie i monitorowanie go za pomocą aplikacji na smartfonie lub tablecie z dowolnego miejsca z dostępem do internetu. Większość grzejników Wi-Fi pozwala na ustawienie harmonogramów i programów, co pozwala na automatyczne dostosowanie temperatury do Twojego trybu życia.

Jeśli chcesz poznać całą ofertę grzejników elektrycznych Emultimax, za pomocą jednego kliknięcia, wejdź w odpowiednią kategorię na stronie Emultimax.pl i wybieraj pośród dziesiątek egzemplarzy.

Praktyczne porady dla użytkowników grzejników elektrycznych

Inwestując w energooszczędne grzejniki elektryczne, zwróć uwagę na metraż pokoju, w którym planujesz montaż urządzenia. Jak radzi zespół Emultimax, w pokoju o powierzchni 25 m² w dobrze izolowanym budynku wystarczy grzejnik o mocy 1500 W. Natomiast w słabiej izolowanym salonie o identycznym metrażu, lepiej sprawdzi się grzejnik o mocy 2500 W.

Warto jednak zaznaczyć, że większa moc grzejnika nie oznacza większej ilości zużytego prądu, a szybsze tempo nagrzewania pomieszczenia. Właśnie dlatego, mniej szkodliwym jest przeszacowanie, niż niedoszacowanie mocy wybranego grzejnika elektrycznego, względem metrażu pomieszczenia.

Pamiętaj również, że poza mechanizmem działania, grzejniki elektryczne różnią się stopniem funkcjonalności oraz aspektem wizualnym, np. grzejnik panelowy elektryczny, to idealne rozwiązanie do mniejszych salonów czy biur, gdzie szczególnie zależy nam na subtelnym, schludnym wyglądzie pomieszczenia. Dostępne na Emultimax modele elektrycznych grzejników panelowych pozwolą Ci wybrać egzemplarz, który najlepiej będzie komponował się z Twoim wnętrzem i zapewni komfort cieplny.

Ogrzewanie elektryczne jest nie tylko efektywne, ale także ekologiczne – wykorzystując prąd z odnawialnych źródeł energii, możemy ogrzewać nasze domy w sposób zrównoważony. Jeśli zastanawiasz się, jaki model najlepiej sprawdzi się w twoim otoczeniu, skontaktuj się bezpośrednio z zespołem Emultimax

fb button

grab my essay banner

logo jooble

Popularne