magazine top

Sąsiadująca ze Śródmieściem Wola to dynamicznie rozwijająca się dzielnica Warszawy, o czym świadczy wiele nowo powstających tutaj nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. W artykule przedstawiamy zalety nabycia lokalu użytkowego na warszawskiej Woli.

Wola – nowe inwestycje mieszkaniowe i komercyjne

Wola to jedna z najatrakcyjniejszych i najprężniej rozwijających się dzielnic Warszawy. Położona w centralnej części stolicy w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, przyciąga do siebie zarówno osoby poszukujące komfortowych mieszkań, jak i przedsiębiorczych inwestorów. Cechą charakterystyczną Woli jest bowiem dynamiczny w ostatnich latach wzrost inwestycji – zarówno tych mieszkaniowych, jak i komercyjnych.

Na szczególną uwagę zasługują nowe osiedla, które łączą w sobie funkcje mieszkalne i usługowo-handlowe. Przykładem jest zrealizowane przez firmę deweloperską Pro Urba nowoczesne osiedle 19. Dzielnica położone nieopodal Ronda Daszyńskiego. To doskonałe miejsce na kupno lokalu usługowego na warszawskiej Woli ze względu na doskonałą lokalizację, dostęp do parkingu poza strefą płatnego parkowania oraz brak ogrodzenia.

Zalety kupna lokalu na warszawskiej Woli

Ze względu na dynamiczny rozwój i położenie w centrum miasta, Wola to doskonałe miejsce na lokal użytkowy. Znajdujący się w okolicy kompleks biznesowy sprawia, że dzielnica tętni życiem, a zapotrzebowanie na rozmaite usługi i dostęp do sklepów jest bardzo duże. Prowadzenie działalności handlowo-usługowych na Woli daje szansę dotarcia do szerokiego grona potencjalnych klientów – tutejszych mieszkańców, pracowników centrów biznesowych czy przyjezdnych turystów. W okolicy można zauważyć duży popyt na rozmaite gałęzie handlu i usług: sklepy, restauracje, kawiarnie, salony kosmetyczne i fryzjerskie oraz wiele innych. Położenie dzielnicy, jej zalety, popyt na punkty handlowo-usługowe oraz szeroka dostępność nieruchomości komercyjnych w sąsiedztwie nowych inwestycji mieszkaniowych – oto dlaczego warto zainwestować w lokal usługowy na warszawskiej Woli.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie lokalu usługowego?

Innym atutem kupna lokalu użytkowego na Woli jest dostosowanie dostępnych na rynku ofert nieruchomości komercyjnych do potrzeb przedsiębiorców i ich klientów. Dogodne lokalizacje pomieszczeń, bliskość nowych osiedli mieszkaniowych, zróżnicowane metraże nieruchomości czy dostosowanie do wymogów osób niepełnosprawnych – wszystko to sprawia, że Wola to jedno z lepszych w stolicy miejsc do prowadzenia biznesu.

fb button

grab my essay banner

logo jooble