magazine top

główne parkos-lotnisko1

Nikt nie lubi pozostawiać swojego samochodu bez opieki. Miejskie niestrzeżone parkingi to dobre rozwiązanie, by zaparkować zaledwie na chwilę, lecz później większość z nas woli mieć cały czas pojazd na oku.

Oczywiście nie zawsze jest taka możliwość, ponieważ gdy szykujemy się do podróży samolotem i dojazdu, musimy znaleźć bezpieczny parking przy lotnisku. Większość obiektów nie tylko nie zaspokoi naszych potrzeb, ale również ich ceny będą absurdalnie wysokie. Jak znaleźć firmę, która zapewni nam bezpieczeństwo, satysfakcję i atrakcyjne warunków współpracy? Rozwiązaniem tego problemu może okazać się Parkos


Zachęcamy do tego, by każdy samodzielnie zapoznał się z ofertą strony internetowej, na której możemy zarezerwować miejsce parkingowe. W tym materiale chcemy jednak skupić się na konkretnej usłudze, która oferowana jest klientom firmy. Mowa na temat usługi parkingowej.

Na czym polega usługa parkingowa?

Gdy zależy Ci na czasie, prawdopodobnie chcesz po prostu przyjechać na lotnisko, zaparkować auto przy hali odpraw i pójść załatwić formalności związane z lotem. Jest to możliwe. Wystarczy wybrać odpowiedniego dostawcę (np. parking Pyrzowice)  i usługę parkingową. 

Jak to się odbywa?

Wybierasz przykładowo parking Pyrzowice, usługę parkingową, datę i pozostałe parametry realizacji usługi. W określony dzień i o wyznaczonej godzinie przyjeżdżasz na parking i spotykasz się na hali odpraw z pracownikiem Parkos. Przekazujesz klucze i idziesz załatwić formalności związane z lotem. On prowadzi samochód na zarezerwowane miejsce i po powrocie przywozi Ci pojazd o umówionej porze w to samo miejsce.

Jak wygląda odebranie auta? Bezpłatny transfer

Skorzystałeś z transferu na lotnisko? W takim razie będzie czekać na Ciebie autobus przed halą odpraw, który zawiezie Cię razem z bagażami na parking. Jeśli dostawca miał dostęp do Twoich kluczy i oferuje przygotowanie samochodu do podróży, to pojazd dodatkowo może zostać wyprowadzony z miejsca parkingowego. Dzięki temu po dokonaniu oględzin i zakończeniu formalności możesz po prostu skierować się w stronę bramy wyjazdowej.

Jak przechowywane są kluczyki i kto ma do nich dostęp?

Pierwszą osobą jest kierowca, który odbierze od Ciebie klucze w przypadku skorzystania z usługi parkingowej. Później chowane są one do bezpiecznego sejfu, a sam fakt depozytu notowany jest w systemie. Jeśli korzystasz z dodatkowych udogodnień, np. czyszczenie auta, mycie lub wyprowadzenie go i przygotowanie do dalszej podróży, pracownicy parkingu także muszą mieć dostęp do pojazdu. Nie musisz się jednak martwić. Każdy z nich jest doświadczonym specjalistą, a same parkingi są strzeżone lub monitorowane. 
 
Masz jeszcze jakieś pytania? Zawsze możesz skontaktować się bezpośrednio z firmą Parkos, która regularnie weryfikuje jakość usług swoich dostawców i opinie klientów. W pewnym sensie są oni odpowiedzialni za realizację i zadowolenie interesantów, dlatego na pewno odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i dołożą wszelkich starań, żebyś dołączył do grupy usatysfakcjonowanych użytkowników.

fb button

grab my essay banner

logo jooble

Popularne