magazine top

Mieszkasz w centrum miasta i codziennie musisz zmagać się z wszechobecnym hałasem wiecznie zakorkowanych ulic? Kiedy otwierasz okno, do mieszkania wcale nie wlatuje świeże powietrze, a jedynie duszący dym i spaliny? Twoje osiedle nie jest wyposażone w windy, a na domiar złego każdego dnia musisz walczyć o miejsce parkingowe? Jeżeli na wszystkie te pytania odpowiedź brzmiała twierdząco, to może przyszedł najwyższy czas na zmianę otoczenia, a co za tym idzie zmianę miejsca zamieszkania?

Odstaw na bok wszelkie zmartwienia i zobacz nowe mieszkania Białołęka Warszawa już dziś. Gwarantuję, że na pewno znajdziesz odpowiednie miejsce dla całej Twojej rodziny. W tym artykule przedstawię Ci kilka największych zalet nowych osiedli na przedmieściach Warszawy.

Co oni mają, czego ja nie mam

Stare budownictwo ma to do siebie, że nie występują w nim ani windy, ani podziemne garaże, ani tym bardziej domofony i kamery. Nie są to cechy pożądane, zwłaszcza w dzisiejszych, mocno zdigitalizowanych czasach, kiedy to mocno stawia się nacisk na zasady bezpieczeństwa oraz na intymność. Co prawda stare budownictwo zawsze można doprowadzić do porządku i przeprowadzić remont, ale wielu elementów i tak nie da się zmienić, ani tym bardziej dodać – bo gdzie znaleźć miejsce na garaż w centrum miasta.

Nowe mieszkania Białołęka Warszawa mają te cechy, których nie znajdziesz w starym budownictwie, a które mają ogromne znaczenie dla dzisiejszego, młodego społeczeństwa. Nowoczesne budownictwo zapewnia zarówno komfort psychiczny, jak i fizyczny, a towarzystwo terenów zielonych pomaga dodatkowo wyciszyć zestresowany, po całym dniu pracy, organizm.

Przykładem takiej zabudowy, która idealnie wpasowuje się w gusta i guściki zarówno samych mieszkańców, jak i ich sąsiadów, jest Miasteczko Greenwood. Kompleks najnowocześniejszych budynków do użytku rodzinnego, otoczony licznymi terenami zielonymi z dostępem do bardzo dobrego połączenia z i do centrum Warszawy.

Atuty nowych inwestycji na Białołęce

A co byś powiedział na przestronne mieszkanie w budynku wyposażonym w windy? Mieszkanie z dostępem do prywatnego miejsca parkingowego w podziemnym garażu, prywatnym ogródkiem, a do tego wszystkiego dobrze zabezpieczone kamerami i szlabanami na drogach wjazdowych? To wszystko i wiele więcej znajdziesz w najnowszych inwestycjach Warszawy.

Nowe mieszkania Białołęka powstają w towarzystwie licznych terenów zielonych, takich, jak np.: Puszcza Słupecka czy też, wszystkim dobrze znana, rzeka Wisła. To jedna z najmłodszych, ale jednocześnie najprężniej rozwijających się dzielnic w naszej stolicy. Mieszkańcy mogą cieszyć się świeżym, niezanieczyszczonym powietrzem, dobrym połączeniem z innymi dzielnicami oraz z samym centrum – wszystko dzięki dobremu dojazdowi do Trasy Toruńskiej oraz Mostu Północnego.

Komfort zapewnia również bliskie sąsiedztwo licznych punktów handlowych i usługowych, placówek medycznych, szkół, przedszkoli i wielu innych obiektów. Przyjemną i komfortową atmosferę zapewnia często niska zabudowa nieruchomości, która jest ostatnimi czasy często wybierana przez deweloperów. Szerokie windy, przestronne korytarze i bardzo dobrze oświetlone lokale mieszkaniowe to coś, czego Ci potrzeba.

Uwolnij się więc od przykrego zapachu spalin oraz hałasu zakorkowanych ulic i sprawdź, jakie udogodnienia zapewni Ci nowe mieszkanie na przedmieściach warszawy, czyli na Białołęce właśnie. Nie martw się również o pieniądze, ponieważ nowe mieszkania na przedmieściach, są zdecydowanie tańsze od tych w centrum, a mogą naprawdę o wiele bardziej przypaść Ci do gustu.

fb button

grab my essay banner

logo jooble

Popularne