magazine top

Szacuje się, że łazienka należy do najdroższych pod kątem remontu i wyposażenia pomieszczeń w domu. Oczywiście sam koszt aranżacji związany jest ściśle z wybranymi produktami, ale też i metrażem, od którego zależny jest chociażby koszt kładzenia płytek przez glazurnika. We współczesnych aranżacjach coraz częściej odchodzi się od płytek, które znajdują się na każdej ścianie i podłodze łazienki, materiały te zastępowane są tańszymi, które często położyć można samodzielnie. W poniższym wpisie spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, ile kosztuje projekt i wyposażenie łazienki oraz jak te koszty można zmniejszyć. Zapraszamy!

Projekt łazienki - czy warto go mieć?

Aranżacja łazienki nie jest prosta nie tylko dla laika, ale często i jest prawdziwym wyzwaniem dla projektantów wnętrz z długim doświadczeniem. Na stosunkowo niewielkiej przestrzeni powinny bowiem zmieścić się niezbędne elementy wyposażenia. Jeśli łazienka ma być nie tylko funkcjonalna, ale także i estetyczna - projekt taki nie jest rzeczą prostą. Zawsze warto jest skorzystać z fachowej pomocy projektanta wnętrz, który może podpowiedzieć i ciekawie zaplanować nawet niewielką przestrzeń.

Projektanci wnętrz, którzy na co dzień zajmują się aranżacjami łazienek, często decydują się na zakupy w sklepie internetowym www.lazienkiabc.pl. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ w sklepie tym, znajdują się markowe produkty, które zostały wykonane z najlepszych materiałów oraz z dbałością o każdy detal wykończenia. Oferowane wyposażenie łazienkowe pochodzi tylko od dobrych i sprawdzonych producentów. Warto wspomnieć też o tym, że wszystkie produkty znajdujące się w ofercie sklepu internetowego www.lazienkiabc.pl dostępne są w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Z szerokiego asortymentu bez problemu wybrać można wyposażenie łazienkowe, które będzie pasowało do łazienek nowoczesnych, minimalistycznych, utrzymanych w stylistyce skandynawskiej, loftowych, klasycznych czy retro.

Dobre i tanie wyposażenie łazienek - lazienkiabc.pl

Zazwyczaj to co jest tanie, nie jest dobre. Okazuje się jednak, że są sklepy, w których produkty dobre, wysokojakościowe mogą kosztować mniej, niż u konkurencji. Jednym z takich miejsc jest sklep www.lazienkiabc.pl. W ofercie tego sklepu znajduje się kompleksowe wyposażenie łazienkowe. Poszczególne produkty zostały podzielone na kategorie ze względu na funkcje, rodzaj, te z kolei na podkategorie bardziej szczegółowe. Do głównych kategorii produktowych zaliczyć można:

  • baterie łazienkowe,
  • umywalki łazienkowe,
  • odwodnienia,
  • dodatki łazienkowe,
  • wanny,
  • armatura prysznicowa,
  • toalety/miski WC,
  • wanny,
  • stelaże podtynkowe i wiele, wiele innych.

W ofercie sklepu www.lazienkiabc.pl znajduje się szereg produktów, które dostępne w niższych, promocyjnych cenach, takich, które objęte są darmową dostawą, a także i takich, które znajdują się w specjalnej strefie Outlet. To właśnie tam umieszczone zostały produkty, które zazwyczaj pochodzą z końcówek serii, można je nabyć nawet do 70% taniej!

 

fb button

grab my essay banner

logo jooble