magazine top

Prawidłowe funkcjonowanie specjalistycznych laboratoriów oraz placówek badawczych czy naukowych jest niemożliwe bez odpowiedniego sprzętu i materiałów eksploatacyjnych, wymaganych na praktycznie każdym etapie prac badawczych lub produkcyjnych. Precyzyjny, w pełni bezpieczny i niezawodny sprzęt, a także najwyższej jakości narzędzia stanowią podstawę dla funkcjonowania każdej tego rodzaju placówki.

Profesjonalny sprzęt badawczy i wyposażenie laboratorium

Wyposażenie laboratorium zgodnie z najbardziej rygorystycznymi normami oraz wymaganiami to ogromna odpowiedzialność, dlatego ITS Science posiada w ofercie wyłącznie urządzenia i materiały eksploatacyjne najwyższej klasy, pochodzące od najbardziej uznanych i renomowanych światowych producentów. Wszystkie produkty i specjalistyczne urządzenia dla laboratoriów spełniają wymagane normy międzynarodowe w zakresie bezpieczeństwa i jakości.

Ramiona odciągowe

W ITS Science są dostępne również różnego typu rozwiązania zaprojektowane i wyprodukowane od podstaw. Jednym z nich są profesjonalne ramiona odciągowe, zapewniające czystość i sterylność w strefach pracy. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia opcjonalnego oraz możliwości praktycznie dowolnej customizacji ramiona odciągowe oferowane przez ITS Science nadają się do zastosowania w dowolnych warunkach (włącznie ze środowiskami korozyjnymi, wybuchowymi i w wysokich temperaturach).

Ramiona farmaceutyczne pozwalają skutecznie zapobiegać powstawaniu zanieczyszczeń krzyżowych w branży farmaceutycznej i kosmetycznej, dobrze sprawdzają się również w środowiskach wybuchowych.

Ramiona laboratoryjne zaprojektowano z myślą o strefach i procesach wymagających bezwzględnego utrzymania jak najwyższej czystości, co sprawia, że doskonale nadają się także do użycia w strefach występowania substancji korozyjnych i agresywnych.

Ramiona przemysłowe stosuje się w przemyśle do odciągania powstających w trakcie procesów produkcyjnych oparów, dymów i pyłów. W ten sposób znaczącej redukcji ulega ryzyko powstania zanieczyszczeń krzyżowych, a jednocześnie zwiększa się bezpieczeństwo personelu w obrębie danej strefy pracy.

d48ed900e79fa9547169c26138b4cd8d l1

Fiolki laboratoryjne

Dostępne w ofercie ITS Science fiolki laboratoryjne to najwyższej klasy produkty firmy ERA Waters, najbardziej uznanego na świecie producenta tego typu materiałów eksploatacyjnych dla branży farmaceutycznej, spożywczej, chemicznej i badawczej. Dzięki unikalnemu procesowi produkcji oraz niezwykle rygorystycznej kontroli jakości, laboratoryjne fiolki szklane i polietylenowe ERA Waters gwarantują maksymalną precyzję pomiaru, co przekłada się na wiarygodne, rzetelne wyniki.

ITS Science - doświadczony producent specjalistycznego wyposażenia laboratoryjnego

ITS Science to polski producent i dystrybutor najwyższej klasy rozwiązań przeznaczonych do profesjonalnych laboratoriów oraz zakładów produkcyjnych. Oferta firmy obejmuje nie tylko same urządzenia czy materiały eksploatacyjne, ale również fachowe usługi w zakresie instalacji, kalibracji oraz serwisu wszystkich dostępnych w asortymencie rozwiązań. Ponadto ITS Science zapewnia wsparcie gwarancyjne i pogwarancyjne, a Dział Wsparcia Technicznego jest do stałej dyspozycji każdego klienta.

Z pełną ofertą ITS Science można zapoznać się na stronie internetowej firmy pod adresem https://itsscience.pl/

fb button

grab my essay banner

logo jooble