magazine top

Chcesz poczuć świąteczną magię, jaka wiąże się ze zbliżającą Wielkanocą, a może po prostu tęsknisz za wiosną? Bez względu na powód w Twoim domu po prostu powinny znaleźć się kurczaczki wielkanocne, które wyglądają uroczo, są bardzo przyjacielskie i świetnie podkreślają wielkanocny klimat. Z naszymi poradami jeszcze lepiej je wykorzystasz w wiosennych aranżacjach.

Kurczaczki wielkanocne - gdzie je najlepiej umieścić?

Szukasz odpowiedniego miejsca dla wiosennych i wielkanocnych ozdób? Kurczaczek z jajka powinien znaleźć się w miejscach, gdzie przebywasz najczęściej, abyś mógł w pełni poczuć ten radosny nastrój. Dlatego polecamy Ci ułożenie ich w salonie np. na stoliku kawowym. Pośród kwiatów i innych zielony elementów z pewnością stworzysz ciekawą kompozycję. Oczywiście to nie jest jedyne miejsce, gdzie warto umieścić kurczaczki wielkanocne. Tak naprawdę sprawdzą się także w sypialni np. na stoliku nocnym, na regale, półce czy nawet powieszone na uchwytach szafek kuchennych. Z pewnością znajdziesz sporo miejsc, gdzie taka ozdoba podkreśli wielkanocny nastrój panujący w Twoim domu.

Z czego wykonane są kurczaczki wielkanocne?

Wyjątkowe kurczaczki ze sklepu goliathome.pl mogą być wykonane z tak wielu materiałów, co z pewnością ułatwi Ci wybranie odpowiedniego produktu. Szczególnie polecamy Ci ceramiczne figurki, bo są trwałe, pięknie wyglądają, a przede wszystkim możesz je włożyć do doniczki, a później bez problemów usuniesz wszelkie zabrudzenia np. kawałki ziemi.

Oprócz ceramicznych figurek ciekawym rozwiązaniem są też drewniane kurczaczki, które mają bardzo nowoczesny wygląd. Zazwyczaj można je powiesić np. na gałązkach. Poza tym wyglądają dość subtelnie, więc stanowią dobrą ozdobę, gdy zależy Ci na mniej krzykliwych dekoracjach.

Chcesz podkreślić przytulny charakter wnętrza? W takim razie z tym zadaniem najlepiej poradzą sobie wielkanocne kurczaczki z materiału. Takie miłe w dotyku pluszaki wyglądają uroczo, są przyjazne i stanowią genialną dekorację parapetu lub dziecięcego pokoju. Tym bardziej, gdy zdecydujesz się na wersje w jasnych, pastelowych kolorach.

fb button

grab my essay banner

logo jooble