magazine top

Lubisz płacić w internecie kartą MasterCard? Świetnie. Skoro czytasz ten artykuł, to też jesteś pewnie fanem obstawiania wydarzeń sportowych. Dziś praktycznie każdy bukmacher MasterCard traktuje jako jedno z domyślnych rozwiązań płatniczych za zakłady. Zapraszamy Cię więc do lektury poradnika na temat tej karty u czołowych bukmacherów online.

Bukmacherzy z MasterCard — idealna opcja dla każdego typera

Jeśli szukasz miejsca, które swobodnie pozwoli Ci wpłacać i wypłacać środki z konta gracza  przy użyciu karty kredytowej, to mamy super wiadomość — w polskim internecie każdą firmę z zakładamy można określić mianem bukmachera MasterCard — a więc takiego, w którym karta będzie Twoim głównym narzędziem dokonywania operacji finansowych.

Zakłady bukmacherskie z płatnościami MasterCard stanowią wygodną metodę przeprowadzania operacji finansowych u buka. Skąd taki pogląd? Powodów jest wiele — do najważniejszych należy zaliczyć:

  • Niespotykany nigdzie indziej poziom bezpieczeństwa: Bukmacherzy z MasterCard to gwarancja wysokiego poziomu bezpieczeństwa podczas transferów finansowych.
  • Środek płatniczy akceptowany praktycznie wszędzie: płatności przy użyciu kart to metoda, która jest wszędzie akceptowana. Również tyczy się to bukmacherów z MasterCard. Tak więc nie ma najmniejszego ryzyka, że jakaś strona z zakładami nie pozwoli Ci doładować swojego konta przy użyciu karty.
  • Szybkość transakcji: przepływy finansowe przy użyciu karty — zarówno kredytowej, jak i debetowej — cechuje krótki czas realizacji transferu środków.

Powyższa lista może nie jest zbyt długa, ale w przypadku Bukmachera MasterCard jest wystarczająca, aby nakreślić główne zalety tej formy zasilania konta. Oczywiście płatności kartą mają o wiele więcej innych zalet, jednak te, których nie wymieniliśmy powyżej, nie mają znaczenia w kontekście typowania wydarzeń sportowych, które oferuje bukmacher z płatnością MasterCard.

Zakłady bukmacherskie z MasterCard — jak to wygląda w praktyce?

Warto wiedzieć, jak w ogóle wygląda korzystanie z karty w przypadku bukmachera z płatnością MasterCard. Aby lepiej to zrozumieć, trzeba posłużyć się krótkim objaśnieniem, które zilustruje przepływ środków w przypadku transferów kartą.

Gdy płacimy za zakłady u bukmachera z MasterCard, schemat wygląda następująco:

  1. Typer wybiera na stronie danej firmy z zakładami bukmacherskimi płatność kartą;
  2. Zostaje przeniesiony do okna, w którym wpisuje następujące informacje ze swojej karty — jej numer, datę ważności i kod CVV/CVC (znajduje się na odwrocie karty i pełni funkcję zabezpieczającą karty);
  3. Jeśli wprowadzone dane z karty są prawidłowe, dochodzi do natychmiastowej transakcji. Tym samym już po chwili możesz cieszyć się z oferty bukmachera z płatnością MasterCard.

Jak widzisz, ten sposób jest wyjątkowo prosty i praktycznie odbywa się w kilka sekund. Dzieje się tak tym bardziej, gdy często zasilamy konto na zakłady bukmacherskie z MasterCard i już znamy dane z karty na pamięć.

Najpierw założenie konta, później płatność u bukmachera MasterCard

Często osoby początkujące zastanawiają się, kiedy pojawia się konieczność doładowania konta u bukmachera z płatnością MasterCard. Czasem wpłata jest warunkiem otrzymania bonusu u bukmachera. Zdarza się jednak, że można na początku tylko założyć konto, następnie zapoznać się ze stroną bukmachera, a dopiero potem zasilić swoje saldo na zakłady bukmacherskie z MasterCard.

Każdorazowo, gdy chcesz zacząć grę, musisz dowiedzieć się, jak do sytuacji podchodzi konkretny bukmacher z MasterCard. Nie ma tutaj jednej reguły, która odnosi się do zasad obowiązujących na każdej stronie,

Bukmacherzy z płatnością MasterCard — czy są jakieś wady tego rozwiązania?

Znasz powiedzenie każdy medal ma dwie strony? Na pewno znasz i musisz wiedzieć, że również w przypadku bukmacherów z MasterCard te obie strony musisz wziąć pod uwagę, chcąc operować środkami.

Pierwsza sprawa dotyczy sytuacji związanej z regulaminami poszczególnych banków. Na szczęście w Polsce się to nie zdarza, ale są kraje, w których banki zabraniają płatności kartą na stronach oferujących zakłady bukmacherskie. Dla wielu osób taka polityka może być postrzegana jako gwałt na wolności, ale niestety taka praktyka bywa niekiedy rzeczywistością.

Bukmacher z płatnością MasterCard a wypłata środków

Niektóre osoby chcą każdą operację dotyczącą zakładów bukmacherskich z MasterCard wykonywać za pośrednictwem swojej karty. Jest to możliwe, chociaż niestety nie na każdej stronie. Częściej firmy wolą bardziej oczywisty sposób wypłaty — mianowicie na konto bankowe. Jeśli zaliczasz się do osób, które życzą sobie każdej operacji finansowej przy użyciu swojej karty, musisz sprawdzić, czy konkretna strona daje Ci taką możliwość.

Bukmacherzy MasterCard — czy dostanę bonus za wybór tej metody płatności?

Nie mamy dobrej wiadomości dla fanów płacenia za pomocą karty u bukmachera MasterCard. A może nie tyle, że nie mamy dobrych wiadomości — są one po prostu neutralne. Niektórzy bukmacherzy, którzy oferują tzw. bonus od depozytu — czyli związany ze spełnieniem wymogu pierwszej wpłaty o określonej wysokości. Jeśli wpłacisz kwotę X, to bukmacher firma da Ci jakiś bonus. Z reguły mowa tu o dodatkowych środkach na grę. Trzeba jednak podkreślić, że forma doładowania konta nie odgrywa tu kompletnie żadnej roli — liczy się tylko kwota przelana na konto gracza.

Tak więc zasilacz swoje konto u bukmachera MasterCard i dostajesz kasę na grę. Dostałbyś ją również wtedy, gdybyś środki wpłacił przy użyciu BLIK-a na telefon lub dowolnej innej formy płatności.

Zakłady bukmacherskie z płatnością MasterCard — podsumowanie

Czujesz, że gra u bukmachera MasterCard nie ma już przed Tobą żadnych tajemnic? Nie czekaj, rejestruj się na stronach Twoich ulubionych bukmacherów i płać za zakłady na piłkę lub pływanie tak jak lubisz. Pamiętaj oczywiście o podstawowych środkach ostrożności związanych z płaceniem za pośrednictwem internetu.

fb button

grab my essay banner

logo jooble

Popularne