magazine top

Jak zadbać o swoje dziecko w trakcie podróży? 

Każdy rodzic chce, aby jego dziecko zawsze czuło się komfortowo, a ponadto, aby w okół malucha zawsze było miękko i przytulnie. Uwielbiamy, gdy maluch jest zadowolony, bo przecież nie ma nic wspanialszego, niż uśmiech na jego twarzy. Wygoda dziecka jest bardzo ważna, a w szczególności w podróży, dlatego warto o to zadbać. Jak sprawić, aby podróże nie męczyły tak Twojego maluszka? Chcesz uniknąć płaczu, gdy tylko wniesiesz noworodka do swojego samochodu? Jest to prostsze, niż mogłoby się wydawać. Koniecznie zaopatrz się we wspaniały otulacz do fotelika, a wszystkie Twoje dotychczasowe problemy dotyczące podróży znikną. 

Dlaczego otulacz, a nie kombinezon? 

Otulacze idealnie sprawdzą się na każdą porę roku. Dzięki temu uzyskasz dla siebie i Twojego niemowlaka doskonały komfort. W internecie i sklepach znajdziesz otulacze wykonane z wielu różnych tkanin. Chciałbym przedstawić kilka ciekawych faktów o otulaczach do fotelika z tkaniny bambusowej oraz velvet. Firma Koala by HeartMade podczas tworzenia otulaczy wykorzystuje właśnie tkaninę bambusową oraz velvet. Jest to idealne połączenie, które pozwoli długo cieszyć się miękkim materiałem bez wszelkich uszkodzeń czy rozdarć. Dzięki tak dobranemu zestawowi otulacz może służyć w podróżach autem, w foteliku samochodowym, ale także w wózku. Twój niemowlak z pewnością nie zmarznie w chłodne dni, a także nie dozna niezdrowego przegrzania.

Haftowane otwory na pasy

Produkt ma wyhaftowane uniwersalne miejsca na pasy, co sprawia, że pasuje do prawie każdego dziecięcego fotelika. Otulacz został zaprojektowany z myślą o małych klientach, którzy także potrzebują wygody i poczucia bezpieczeństwa już od pierwszych dni życia. Aby chronić główkę i nóżki maluszka, rodzice mogą znaleść kapturki na te części ciała po dwóch stronach otulacza. W taki sposób szczelnie otulisz swoje maleństwo. 

Otulacz do fotelik od Koala by HeartMade charakteryzuje się przede wszystkim dbałością o każdy szczegół, dobrym wykonaniem i należytą trwałością. Jest stworzony na potrzeby najmłodszych, dlatego jest do nich odpowiednio dostosowany. Miękkość otulacza otrzymaliśmy dzięki wypełnieniu jakim jest  włóknina silikonowa, wykonana z naturalnej krzemionki. Ponadto w naszym sklepie znajdziesz otulacze w różnych ciekawych wariantach kolorystycznych. Dobre wykonanie sprawia, że barwy nie wyblakną i zawsze będą wyraziste. 

Otulacze do fotelika zostały stworzone, aby zadowolić najbardziej wymagających klientów, dlatego stawiamy przede wszystkim na jakość i dobre wykonanie. To pozwoli Ci na odpowiednie zadbanie o swojego malucha, ograniczając zbędne zmartwienia dotyczące jego komfortu. 

Więcej na stronie producenta!

fb button

grab my essay banner

logo jooble