magazine top

Specjalistyczne oprogramowania, automatyzujące bieżącą pracę zespołu, stają się obecnie niezbędnikiem każdej średniej i dużej firmy. Z pomocą dla przedsiębiorstw przychodzą systemy EPR, z ang. Enterprise Resource Planning, ułatwiające planowanie zasobów. Dzięki licznym funkcjonalnościom narzędzie minimalizuje ilość czasu poświęcanego na kłopotliwe procesy, związane z kompleksowym zarządzaniem firmą. Ranking najchętniej wybieranych rozwiązań ERP przygotował portal systemyerpwpolsce.pl, umieszczając oprogramowanie grupy Unit4 na zaszczytnym, pierwszym miejscu.

Jaki powinien być optymalny system ERP? Ranking wyróżnia cechy Teta ERP

Teta góruje na polskim rynku systemów ERP. Ranking systemyerpwpolsce.pl zwraca uwagę na funkcjonalności, pozwalające dopasować narzędzie pod kątem nawet najdrobniejszych elementów – udostępnia możliwość wyboru języka, waluty czy licznych jednostek miar. Narzędzie Teta ERP wyróżnia przede wszystkim niezwykle przystępna struktura, pozwalająca na organizację pracy w wygodny, elastyczny sposób. Platforma daje wgląd do uaktualnianych danych i usprawnia prawidłowy obieg dokumentów, co z kolei wpływa na przyśpieszenie wymiany informacji. Niezależnie od ilości zatrudnionych osób czy świadczonych przez firmę usług, oprogramowanie udostępnia możliwość personalizacji udogodnień dla większości branż. 

Z czym jeszcze związany jest triumf marki Unit4 nad pozostałymi systemami ERP? Ranking przypomina, jak ważnym czynnikiem podczas zakupu interesującej nas usługi jest renoma wypracowana przez konkretnego producenta. Teta ERP to narzędzie należące do grupy Unit4 – jednej z najbardziej przodujących marek, która od lat udostępnia liczne rozwiązania dla kompletnego zarządzania firmą. 

Teta wiodącym systemem ERP. Ranking prezentuje dodatkowe możliwości oprogramowania

Twórcy zestawienia nie zapominają o jednym z najistotniejszych kryteriów – kosztach, które ponoszone są ze względu na wdrażane systemy ERP. Ranking bierze pod uwagę wydatki, jakie związane są z implementacją oprogramowania, dając nam jednocześnie wgląd w opłacalność potencjalnie wybieranego rozwiązania ERP. 

Nie należy zapominać o udostępnianych korzyściach związanych z obecnością dodatkowych modułów, takich jak powszechnie dostępna platforma Unit4 Teta Web. Dzięki tej kombinacji zyskujemy dostęp do licznych procesów biznesowych firmy – wszystkie ulokowane w jednym miejscu, dostępne o każdej porze. Jedynym warunkiem dostępu do narzędzia jest połączenie z siecią internetową. 

Opcją, która zyskuje coraz większe zainteresowanie użytkowników Teta ERP, jest możliwość utworzenia predefiniowanych diagramów Workflow, pomagających w uproszczeniu przepływu pracy. Całość uruchomić można poprzez wysłanie SMS-a, wiadomości e-mail lub samoczynnie – odnotowując konkretne zdarzenie w bazie danych firmy. 

Poznaj idealne rozwiązanie do zarządzania przedsiębiorstwem

Sprawdzone, wielofunkcyjne oprogramowanie Teta ERP to doskonały wybór dla każdej dużej firmy. Narzędzie udostępnia szereg możliwości, pozwalając w intuicyjny, niezawodny sposób zarządzać pracą w obrębie działów przedsiębiorstwa. Warto więc zainwestować w system, który od lat przoduje pośród rozwiązań informatycznych dla firm. Odwiedź oficjalną stronę grupy Unit4 i poznaj bogactwo funkcjonalności, jakimi dysponuje nowoczesne oprogramowanie od Teta ERP.

fb button

grab my essay banner

logo jooble