magazine top

Hurtownia stali oferuje klientom szeroki zakres wyrobów hutniczych oraz metali kolorowych. Jeżeli firmy potrzebują materiał o podwyższonej odporności na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych decydują się na profile ocynkowane. Ale co jeszcze znajdziemy w profesjonalnej hurtowni stali? Tego wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu.

Krótko o hurtowni stali

Stal, metale kolorowe i profile ocynkowane są wykorzystywane do tworzenia szerokiej gamy produktów przemysłowych. Kupujący mogą zaopatrzyć się w te produkty bezpośrednio od producenta lub poprzez firmy dystrybucyjne. Jeżeli potrzebujesz fachowego doradztwa, zapraszamy do naszej firmy Euro-Spec (która znajduje się w miejscowości Imielin, woj. śląskie), gdzie każdego klienta traktujemy indywidualnie. Nasze produkty wykonywane są z najwyższej klasy surowców, w zgodności z międzynarodowymi standardami jakości. Zaopatrujemy wiele firm, które zajmują się stawianiem wielkopowierzchniowych magazynów, mostów i innych konstrukcji architektonicznych. Szeroka gama produktów stalowych, które obejmują wysokiej jakości, trwałe przedmioty jak kątowniki, ceowniki, rury czy pręty. Światowej klasy produkty są opracowywane przy użyciu zaawansowanej technologii.

Metale kolorowe

Pierwsza grupa to tzw. "metale lekkie", do której zaliczamy aluminium, magnez, tytan, a także ich stopy. Druga grupa to tzw. "metale ciężkie", do których zaliczamy cynę, cynk, nikiel i miedź oraz ich stopy. Wreszcie mamy resztę metali nieżelaznych, które są wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu, dzięki temu, że niektóre z nich mają pamięć kształtu są idealne do produkcji np. implantów.  Ale to nie wszystko!  Metale kolorowe wykorzystywane są również we wnętrzach domów. Ciekawe i oryginalne kształty zdobią ścianę, ale są też elementem dekoracyjnym pomieszczeń. Ponadto metale kolorowe wykorzystywane są do tworzenia konstrukcji budowlanych, ogrodzeń ale także znane są z błyszczących powierzchni jak w przypadku stali nierdzewnej. W naszej firmie oferujemy kompleksową ofertę wyrobów stalowych. Wśród naszych produktów znajdują się metale kolorowe, profile ocynkowane i wiele innych hurtowych wyrobów stalowych.

fb button

grab my essay banner

logo jooble