magazine top

archive-1850170 19201

Dobrze wyposażony magazyn to nie tylko odpowiednio dobrane meble magazynowe, ale również pojemniki dopasowane do konkretnych potrzeb. Prawidłowo zaplanowana przestrzeń w magazynie to oszczędność miejsca i kosztów, a także optymalizacja procesu kompletowania i pakowania.

Przestrzeń każdego magazynu powinna być tak rozplanowana, by maksymalnie wykorzystać dostępne miejsce. Pomóc w tym może odpowiednio dobrane wyposażenie magazynu, czyli meble, wyposażenie stanowisk pracy, wózki magazynowe, akcesoria, a także pojemniki magazynowe. RAJA oferuje te wszystkie elementy wyposażenia magazynu, czyli: taborety, regały, podesty, stojaki i podajniki papieru, stoły, blaty robocze, stanowiska do pakowania, wagi, miarki, noże, kłódki, wózki magazynowe paletowe, platformowe, stołowe i dwukołowe oraz różnego rodzaju pojemniki, w tym m.in. pudełka plastikowe.

Warto pamiętać, że dobrze zaplanowana przestrzeń w magazynie pozwala na zaoszczędzenie miejsca na towary, pieniędzy, a także na optymalizację wszelkich procesów związanych z kompletowaniem zamówienia i jego pakowaniem.

Pojemniki magazynowe

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia magazynu są pojemniki. Mogą to być pojemniki tekturowe, pudełka plastikowe, skrzynie aluminiowe czy pojemniki transportowe. Najczęściej w magazynach wykorzystuje się pojemniki Euro, składane pudełka plastikowe przezroczyste oraz skrzynie kurierskie plastikowe i aluminiowe.

Pojemniki tekturowe

W magazynie przydatne są także pojemniki tekturowe z racji tego, że są praktyczne, ponieważ niższy przedni bok ułatwia ich chwytanie i przenoszenie. Są wykonane z trójwarstwowej tektury, pokrytej papierem Kraft, dzięki czemu są wytrzymałe. Na przednim panelu mają miejsce na opis, w związku z tym łatwo jest sprawdzić co jest w środku.

Pudełka plastikowe

Bardzo pomocne w magazynie są również pudełka plastikowe. Są odporne na zgniecenia, szkodliwe działanie substancji takich jak tłuszcze i kwasy, a także zmiany temperatury (w zakresie od minus 20 do 40 stopni). Można je piętrować.

Szczególnie uniwersalne są pudełka plastikowe przezroczyste. Mają wiele zastosowań – można je wykorzystać do przechowywania naprawdę wielu rzeczy. Nadają się do piętrowania z racji stabilnego i płaskiego dna. Wyposażone są także w ergonomiczne uchwyty i przezroczystą pokrywę.

W ofercie znaleźć można także: pudełka plastikowe ażurowe, pojemniki transportowe z kolorową przykrywką, pojemniki plastikowe Euro oraz pojemniki transportowe Schoeller Allibert.

Wyposażenie magazynu, w tym pojemniki magazynowe różnego rodzaju, takie jak np. pudełka plastikowe są dostępne na stronie: https://www.rajapack.pl/wyposazenie-magazynu/pudelka-pojemniki/pojemniki_C192010.html

fb button

grab my essay banner

logo jooble