FSS_V_160
osg160x600
Belka_160
600x160_pion_3

BusinessPL Magazyn

 
kliknij tutaj aby przeczytać nasze najnowsze wydanie 

Grupa Topex to dynamicznie rozwijająca się polska firma oferująca szeroki asortyment narzędzi i elektronarzędzi (ponad 6000 produktów w 7 zróżnicowanych pod kątem odbiorców markach).
 
Firma ASTAT istnieje od 1992 r. W swoim asortymencie posiada szeroką gamę produktów związanych z automatyką przemysłową, energetyką, miernictwem, kompatybilnością elektromagnetyczną oraz taśmami i klejami przemysłowymi. Sprzedaż towarów dystrybucyjnych odbywa się poprzez Spółkę ASTAT LOGISTYKA, natomiast za obsługę i realizację projektów odpowiada Spółka ASTAT. Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu, natomiast jej oddziały są zlokalizowane we Wrześni (Centrum Logistyczne) i Zabrzu. O Firmie ASTAT opowiada Agnieszka Budzińska z Działu Rozwoju Sprzedaży.
 
Spawarka światłowodowa – co to jest?
Spawarka światłowodowa jest urządzeniem, którym łączysz włókna kabla światłowodowego. Łączysz je zgrzewając końcówki w łuku elektrycznym. Włókna, które zespawasz za pomocą spawarki światłowodowej, możesz zabezpieczyć termokurczliwymi osłonkami. Cały przewód natomiast umieszczasz w tak zwanej mufie światłowodowej.
 
Onninen sp. z o.o. jest częścią Grupy Kesko i jednym z wiodących dostawców materiałów technicznych w Europie. W Polsce Onninen rozpoczął działalność w 1996 r. Onninen to hurtownia o szerokim zakresie asortymentu z branży elektrotechnicznej, instalacji grzewczej, techniki sanitarnej, klimatyzacji i wentylacji.
 
W przyszłość firmy wpisuje się przyszłość jej klientów – to zdanie w swej prostocie zawiera podstawowe informacje i rzutuje na funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw. W myśl tej zasady Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o. budują silny wizerunek, prowadząc swoją rozwojową działalność dostosowaną do aktualnych potrzeb rynku i stawianych wyzwań.