BusinessPL Magazyn

 
kliknij tutaj aby przeczytać nasze najnowsze wydanie 
PACK_AD_160x600_bpl

Zasilacze awaryjne to urządzenia, które zapewniają podtrzymanie zasilania prądem przyłączonych urządzeń. UPS magazynują prąd, a następnie, w przypadku, gdy brak zasilania z sieci, zapewniają zasilanie awaryjne. Dzięki temu można zyskać czas na bezpieczne wyłączenie sprzętu, a także uniknąć utraty cennych danych. W większości nowoczesnych urządzeń możliwa jest regulacja, a nawet filtracja zasilania. Dzięki temu możliwe jest dostarczanie stabilnego zasilania, bez przepięć i w efekcie utrzymanie prawidłowej pracy urządzeń.
 
W armaturze przemysłowej zawsze potrzebny jest trwały i sprawdzony element, dzięki któremu możliwe będzie swobodne kierowanie przepływem cieczy lub gazu. Stosuje się do tego różnego rodzaju zawory, jednak na szczególną uwagę zasługują przepustnice. Związane jest to nie tylko z szerokim zastosowaniem, które nie ogranicza się jedynie do silników samochodowych, ale również ze sposobem działania.
 
Automatyka-Pomiary-Sterowanie S.A. istnieje już ponad ćwierć wieku. Jako jeden z liderów na rynku oferuje kompleksowe usługi z dziedziny automatyki przemysłowej. O firmie rozmawiamy z Małgorzatą Baczewską z firmy Automatyka-Pomiary-Sterowanie S.A.
 
Biuro jest miejscem niezwykle reprezentacyjnym w którym konieczne jest zastosowanie punktowego oświetlenia dla wszystkich stanowisk pracy. Ponieważ tradycyjne lampki nie są zbyt praktyczne najlepszym rodzajem oświetlenia jest sufitowe.
 
Grupa Topex to dynamicznie rozwijająca się polska firma oferująca szeroki asortyment narzędzi i elektronarzędzi (ponad 6000 produktów w 7 zróżnicowanych pod kątem odbiorców markach).
 
Firma ASTAT istnieje od 1992 r. W swoim asortymencie posiada szeroką gamę produktów związanych z automatyką przemysłową, energetyką, miernictwem, kompatybilnością elektromagnetyczną oraz taśmami i klejami przemysłowymi. Sprzedaż towarów dystrybucyjnych odbywa się poprzez Spółkę ASTAT LOGISTYKA, natomiast za obsługę i realizację projektów odpowiada Spółka ASTAT. Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu, natomiast jej oddziały są zlokalizowane we Wrześni (Centrum Logistyczne) i Zabrzu. O Firmie ASTAT opowiada Agnieszka Budzińska z Działu Rozwoju Sprzedaży.
 
Spawarka światłowodowa – co to jest?
Spawarka światłowodowa jest urządzeniem, którym łączysz włókna kabla światłowodowego. Łączysz je zgrzewając końcówki w łuku elektrycznym. Włókna, które zespawasz za pomocą spawarki światłowodowej, możesz zabezpieczyć termokurczliwymi osłonkami. Cały przewód natomiast umieszczasz w tak zwanej mufie światłowodowej.
 
Onninen sp. z o.o. jest częścią Grupy Kesko i jednym z wiodących dostawców materiałów technicznych w Europie. W Polsce Onninen rozpoczął działalność w 1996 r. Onninen to hurtownia o szerokim zakresie asortymentu z branży elektrotechnicznej, instalacji grzewczej, techniki sanitarnej, klimatyzacji i wentylacji.
 
W przyszłość firmy wpisuje się przyszłość jej klientów – to zdanie w swej prostocie zawiera podstawowe informacje i rzutuje na funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw. W myśl tej zasady Hurtownie Elektryczne KOPEL Sp. z o.o. budują silny wizerunek, prowadząc swoją rozwojową działalność dostosowaną do aktualnych potrzeb rynku i stawianych wyzwań.