2017-07-11 BANER 160x600 OUT

BusinessPL Magazyn

 
kliknij tutaj aby przeczytać nasze najnowsze wydanie 
Europejskie Centrum Biznesu oraz Prezydent Miasta Siedlce, mają zaszczyt i przyjemność zaprosić do udziału w III edycji Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2017. Szczyt odbędzie się w dniach 19-20 października br. w Siedlcach na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym przy ul. Żytnia 39. Temat przewodni Szczytu brzmi: „Państwo – Gospodarka – Bezpieczeństwo: Filary polskiej gospodarki przyszłości”.
 
Sieć reklamowa Google Display Network (GDN) to narzędzie szeroko wykorzystywane przez najlepszych reklamodawców. Korzystanie z GDN to sposób na osiąganie znacznie większego zasięgu i rozpoznawalności, dzięki którym każda kampania produktowa odniesie sukces.
 
Na targach hanowerskich 2017 firma igus pokazała udoskonaloną wersję materiału iglidur G – tworzywa sztucznego do łożysk, które odniosło największy na świecie sukces.
 
Outsourcing – polega na przekazywaniu zadań, funkcji, projektów i procesów do realizacji firmie zewnętrznej”.
 
Ponad dwie trzecie działających w Polsce firm finansuje zakup samochodów ze źródeł innych niż własne. Poza kredytem oraz leasingiem rosnącą popularnością cieszy się wynajmem długoterminowy - coraz więcej małych i średnich firm zaczyna korzystać z takiego rozwiązania.
 
Kompresor jest bardzo przydatnym urządzeniem chętnie wykorzystywanym zarówno w warsztatach samochodowych, zakładach lakierniczych, jak i w przemyśle. Może służyć do pompowania kół w samochodzie i innych pojazdach, malowania, a także wydmuchiwania zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc oraz maszyn czy też linii produkcyjnych. W ostatnim czasie zyskuje coraz większą popularność.
 
Chcesz dowiedzieć się dlaczego w dzisiejszych, mobilnych czasach digitalizacja dokumentów jest tak ważna? Raporty mówią, że firmy zmagają się nawet z 20% spadkiem efektywności spowodowanym pracą nad dokumentacją papierową. Co trzecia europejska firma planuje w najbliższym czasie całkowicie przejść na elektroniczną dokumentację.
 
W dniach 20-22 czerwca 2017 r. w Londynie odbędzie się Firex International. To wydarzenie branżowe, które łączy światowe rynki ochrony przeciwpożarowej i bezpieczeństwa, a także zapewnia specjalistom dostęp do najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań globalnych dostawców. W tym roku, TELE-FONIKA Kable SA będzie prezentowała linię produktów Flame-X 950, mających szczególne zastosowanie w obiektach, w których skuteczne prowadzenie akcji ratowniczych poprzez funkcjonowanie nie awaryjnych systemów wczesnego ostrzegania, gaszenia ognia, czy zasilania oświetlenia awaryjnego jest niezwykle wymagane ze względu na dużą koncentrację ludzi.
 

4 lipca 2017 r. w Warszawie
Naszym celem podczas konferencji jest przedstawienie Państwu najnowszych technik ochrony mających na celu zapewnienia bezpieczeństwa w firmie.

 
Mieszkanie w stanie deweloperskim – co kryje się pod tym określeniem? Konkretne cechy danego lokalu uzależnione są przede wszystkim od standardów oferowanych przez dewelopera.
 
Podesty ruchome to przydatne urządzenia! Jednak, aby można było wykorzystać je w firmie, trzeba postarać się o niezbędne pozwolenia. Aby je dostać, trzeba z kolei spełnić określone warunku.
 
W 2016 roku Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przygotowało kilka istotnych zmian w prawie pracy, które potem zostały uchwalone przez sejm i zaczęły lub zaczną obowiązywać w 2017 roku. Wprowadzają zamiany zarówno dla pracodawców, jak i dla pracowników.
 
Jeżeli sprzedajesz produkty w internecie i jesteś właścicielem sklepu internetowego, to wiesz, jak trudno jest pozyskać klientów. Problemem często są konkurencyjne firmy oraz brak wystarczającej ilości klientów. Dlatego promocja Twojego sklepu internetowego powinna odbywać się na każdy możliwy sposób. Dzięki temu zyskasz jak największą ilość klientów i będziesz mieć szansę na zwiększenie zysków sprzedaży. Jeśli więc zastanawiasz się, jakie działania marketingowe podjąć, by by wypromować sklep internetowy, a Tobie zyski - jesteś w dobry miejscu. W tym artykule przyjrzymy się skutecznym sposobom na promocję sklepu internetowego.
 
W dzisiejszych czasach większa część populacji spędza w Internecie po kilkanaście godzin dziennie, czytając artykuły, oglądając filmy, grając w przeglądarkowe gry lub wykonując inne aktywności. Nieodłączną częścią przeglądania światowej sieci są… reklamy. Bardzo dużo reklam. Oczywiście, mechanizm działania Internetu wygląda nieco inaczej niż np. telewizji. Ktoś, kto wykupił abonament na konkretny kanał telewizyjny, może się dziwić, że wciąż musi oglądać głośne i schematyczne reklamy: najlepsza czekolada; ogólnopolska sieć centrum sportu – fitness, jogging, siłownia; Gdańsk – najlepsze miasto w Polsce; i tak dalej. Jednak, o ile płacimy dostawcy Internetu za dostarczanie sieci do naszego domu, o tyle rzadko płacimy stronom za to, że je odwiedzamy. Przeglądamy teksty na popularnych portalach internetowych, nie zdając sobie sprawy z tego, że w sumie korzystamy z darmowych treści.
 
Co zrobić, by pracownik był zadowolony ze swojej ścieżki zawodowej? Dobra pensja może zdziałać prawdziwe cuda, podobnie jak perspektywy rozwoju i atrakcyjne systemy premiowania. Niezwykle istotną sprawą jest też samo miejsce pracy. Spędza się tu przynajmniej 8 godzin dziennie, zabiera to kawał życia. Odpowiednia atmosfera, wynikająca z relacji między pracownikami oraz na linii pracownik-zwierzchnicy, jest nieoceniona. Jest jeszcze jeden aspekt - bez wątpienia będzie się lepiej pracować, jeśli biuro i inne pomieszczenia nastroją pozytywnie do działania. Uda się to osiągnąć tylko i wyłącznie w czyściutkim, ładnie wyglądającym miejscu. Warto zatem zlecić regularne sprzątanie siedziby naszej firmy prawdziwym fachowcom. Trudno w końcu sobie wyobrazić, że będziemy robić to własnymi rękoma.
 
 
Rys. PM1517-1
Zoptymalizowana konstrukcja zapewniająca jeszcze większą swobodę ruchu oraz stabilność – dowolnie konfigurowalne ramiona robotów robolink do indywidualnie projektowanej, niedrogiej automatyki. (Źródło: igus GmbH).
 
Do osiągnięcia sukcesu w biznesie nie wystarczą jedynie świetnej jakości produkty i doskonały serwis. W dzisiejszych czasach ogromnie ważne jest tworzenie długofalowych relacji biznesowych, opartych na zaufaniu, wiarygodności i rzetelności.
 
Oferowane przez większość producentów oraz dystrybutorów klimatyzatory i inne elementy instalacji klimatyzacyjnych wykonane są – wedle informacji zawartych w kartach produktowych oraz rozpowszechnianych bezpośrednio przez te podmioty – z materiałów i surowców, które zapobiegać mają powstawaniu oraz rozwojowi w obrębie instalacji klimatyzacyjnej różnego rodzaju bakterii, grzybów oraz drobnoustrojów, które niekorzystnie oddziałują na osoby przebywają w klimatyzowanych pomieszczeniach mieszkalnych lub biurowych, a także wpływają na jakość powietrza, które znajduje się w prywatnych domach jednorodzinnych oraz mieszkaniach.
 
Polska jest jednym z największych Państw eksportujących produktu do krajów Europejskich. Jednym z głównych naszych odbiorców są Niemcy, ale eksportujemy również towary do Rosji, Belgi, Holandii czy Wielkiej Brytanii. Po dość ciężkim 2016 roku, eksperci upatrują wzrost przychodów w 2017 roku.
 
Oferta telefonów komórkowych jest tak bogata, że możemy swobodnie przebierać wśród niezliczonych modeli. Producenci oferują coraz bardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania, dzięki którym nasze codzienne życie jest łatwiejsze i przyjemniejsze. Wybranie idealnego telefonu staje się tym samym coraz trudniejszym zadaniem. Sprawdź, które smartfony spełniają twoje oczekiwania!
 
    telkomtor to sklep i serwis telefonów komórkowych laptopów tabletów nawigacji gps zajmujemy się wszystkimi dostępnymi markami na rynku
    electo.pl