osg160x600
Belka_160
banner_160_nsc
600x160_pion_3

BusinessPL Magazyn

 
kliknij tutaj aby przeczytać nasze najnowsze wydanie 


Każdy z nas pracuje w określonej branży. Zajmujemy poszczególne stanowiska i odgrywamy poszczególne role w naszych organizacjach. Każdorazowo staramy się też być specjalistami, wręcz ekspertami w swojej dziedzinie i dawać z siebie jak najwięcej. Dzisiejszy rynek daje nam wiele możliwości rozwojowych, szkolenia, konferencje, różnorodne eventy. Takie spotkania mają za zadanie jedno – rozwijać nasze kluczowe umiejętności i odkrywać to, co dotąd nieodkryte. W każdym zawodzie przydatna jest żyłka sprzedawcy. Warto poszerzać swoją wiedzę na ten temat, również podczas eventów sprzedażowych.
 
Zacznijmy od samego początku, kiedy już wysłałeś swoje CV do konkretnej firmy i kandydujesz właśnie na wymarzone wyższe stanowisko. Wówczas może przyjść czas na rozmowę kwalifikacyjną, która może przebiegać również w języku obcym, zwłaszcza jeśli stanowisko, na które złożyłeś podanie obejmuje także obowiązki o charakterze dwujęzycznym. Na pewno wysyłając swoje dokumenty rekrutacyjne warto zaznaczyć swoją znajomość języka angielskiego, która powinna być na jak najwyższym poziomie.
 
 Każda firma potrzebuje mniejszej lub większej powierzchni magazynowej, niezależnie od prowadzonej działalności. W przypadku różnych firm, różne są powierzchnie i różny jest standard wyposażenia takiego magazynu.
 
Europejskie Centrum Biznesu oraz Prezydent Miasta Siedlce, mają zaszczyt i przyjemność zaprosić do udziału w IV edycji Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2018. Szczyt odbędzie się w dniach 18-19 października br. w Siedlcach na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym. Temat przewodni Szczytu brzmi: „Państwo – Gospodarka – Bezpieczeństwo: Filary polskiej gospodarki przyszłości”.
 
Mit nr 1: telefonia VoIP jest tania w użytkowaniu, ale droga w instalacji
 
Sprężone powietrze w przemyśle
 
 
 

Biznes i sport to dziedziny, które przenikają się w życiu codziennym. Odpowiednia technika, nastawienie, determinacja wpływają na efekt końcowy.
 
Już 27 września 2018 Targi Outsourcing Expo – II Ogólnopolskie Spotkanie Przedsiębiorstw. Dzień rozwoju dla Twojej firmy!
Podczas wydarzenia, przedstawiciele polskiego biznesu dowiedzą się jak wprowadzić innowacje do swojej firmy i zoptymalizować koszty. A osoby zastanawiające nad swoją pierwszą działalnością pozyskają przydatną wiedzę, która będzie dla nich cenną wskazówką przy zakładaniu biznesu.
 

25 maja to dzień wejścia w życie rozporządzenia w sprawie ochrony danych osobowych - RODO. Unijne przepisy dotyczące zapewnienia bezpieczeństwa danych osobowych od tej daty dotyczą wszystkich firm. Nie ma zatem znaczenia, czy jest to jednoosobowa działalność gospodarcza, spółka cywilna czy spółka z o.o. - każde z tych podmiotów obowiązuje ochrona danych osobowych. Bez znaczenia jest również liczba zatrudnianych pracowników.
 
 
Google Adwords to narzędzie, które pomaga zwiększyć sprzedaż, przyciągając na stronę internetową potencjalnych klientów. Reklamować można się lokalnie i globalnie. Google umożliwia dotarcie do grupy docelowej na różne sposoby, oferuje reklamy tekstowe w wyszukiwarce, reklamy graficzne, reklamy wideo w YouTube oraz mobilne w aplikacjach. Obsługa AdWords nie wydaje się skomplikowana, jednak profesjonalne kampanie AdWords, które przynoszą zamierzone efekty tworzone są przez specjalistów. Dowiedz się czym charakteryzują się skuteczne kampanie AdWords i jak je tworzyć.
 
Znamy już termin IV Edycji Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań - Warsaw Pack 2019 , odbędą się 5-7marca na terenie Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k/Warszawy.
 

Od pliku komputerowego po precyzyjny wyrób
 
Dynamiczny rozwój firmy to podstawa. Niestety na rynku pracy bardzo trudno jest znaleźć osoby kompetentne i uczciwe. Większość z nich pragnie zarabiać krocie, niczego z siebie nie dając. Do tego dochodzą jeszcze plany i postanowienia na przyszłość każdej z zatrudnionych osób, a często zdarza się tak, że to pracodawca dostosowuje się do pracownika, a nie odwrotnie. Coraz popularniejszy staje się tak zwany leasing pracowników, czyli zatrudnianie osób tymczasowo. Jakie zalety ma takie posunięcie? Czy jest to opłacalne?
 
Już po raz piąty, firmy technologiczne przystąpią do wielkiej rywalizacji o miano Lidera IT. Kolejna edycja Konkursu, będzie podsumowaniem dokonań całej branży informatycznej w bieżącym roku.
 

Wybuch, podpalenie, ulatnianie się – to tylko niektóre z zagrożeń, jakie czyhają na nas, gdy magazynujemy lub używamy gazów technicznych. Na szczęście istnieją zasady, których trzeba się trzymać, a które zagwarantują nam bezpieczeństwo w miejscu pracy. Co trzeba, a czego kategorycznie nie można?
 
Funkcjonalny system CRM pozwala na zarządzanie relacjami z klientami i budowanie relacji.
 
Ubiegły rok Grupa VELUX i spółki siostrzane zaliczą do bardzo udanych. Firma zwiększyła zatrudnienie w naszym kraju o 500 osób, zanotowała wzrost przychodów o ponad 10 proc. utrzymując pozycję lidera w polskim eksporcie okien. W 2018 roku Grupa planuje dalej inwestować w zakłady produkcyjne i tym samym umacniać swoją pozycję wśród producentów i eksporterów okien w Polsce.
 
Firm, które zamiast szukania pracownika na etat decydują się na zlecenie usług podwykonawcom jest coraz więcej. Czym kierować się przy wyborze ofert i na co zwrócić uwagę na początku współpracy?
 
Sprzedaż nieruchomości bywa trudnym i wymagającym niemało czasu zadaniem. O powodzeniu decyduje szereg czynników, wśród których wymienić można dobrze skomponowane ogłoszenie wraz z profesjonalnymi zdjęciami, a także przygotowanie samego mieszkania. Z trudnościami borykają się często również osoby poszukujące mieszkania. Zarówno sprzedający, jak i nabywcy nieruchomości mogą skorzystać z pomocy profesjonalistów. Planujesz zatrudnić biuro nieruchomości? Sprawdź na co zwrócić uwagę.
 
Firmy Monier Braas i Icopal należące obecnie do BMI Group oferują pełen zakres rozwiązań dostępnych na rynku pokryć dachowych.