BusinessPL Magazyn

 
kliknij tutaj aby przeczytać nasze najnowsze wydanie 
PACK_AD_160x600_bpl

Konferencja CEE Aviation i Business Consulting Ltd. organizują swój czwarty szczyt lotniczy, i to po raz pierwszy w Warszawie. Jego tematem będą najnowsze wiadomości i aktualizacje branżowe, aktualne technologie i przyszłe trendy w sektorze lotniczym. Naszym celem jest analiza strategii rozwoju biznesu linii lotniczych i lotnisk w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, a jednocześnie zapewnienie możliwości nawiązywania kontaktów biznesowych gościom, sponsorom, prelegentom i mediom.
 

W ofercie firmy KONTEL, znanej z innowacyjnych rozwiązań do komunikacji, pojawiły się interkomy amerykańskiej marki UCLEAR z najnowocześniejszą technologią, pozwalającą nieograniczonej liczbie motocyklistów rozmawiać bez ograniczeń. Gdy do tego dodamy technologię Bluetooth 5.0 oraz funkcje zapewniające bezpieczeństwo, jak obsługa gestami i czujnik upadku U-SAFE, wysyłający powiadomienia i lokalizację po twardym uderzeniu, otrzymamy idealne narzędzie dla wymagającego i świadomego motocyklisty. Nie ma tego żaden inny producent!
 
Współpraca z sieciami handlowymi stanowi wiodący obszar działalności każdego operatora, który etapowo rozwija własne możliwości biznesowe, a także otwiera się na nowe lokalizacje, umożliwiające jeszcze skuteczniejsze dotarcie z usługą do klientów zarówno w większych, jak i mniejszych miejscowościach.
 

Na mocy podpisanej umowy z firmą POLY, KONTEL jako oficjalny importer i dystrybutor produktów tej firmy w Polsce, oferuje swoim partnerom handlowym pełne portfolio POLY (Plantronics + Polycom) w najlepszych na rynku cenach:
 

Prowadzisz działalność online? Szukasz skutecznych i sprawdzonych rozwiązań dla Twojego sklepu internetowego? Targi eTrade Show to wydarzenie, gdzie poznasz najnowsze trendy branży e-commerce, nawiążesz wartościowe relacje biznesowe oraz zdobędziesz wartościową wiedzę o e-commerce.
 
Bez wątpienia Rzeszów i jego okolice są doskonałym miejscem na organizację wydarzeń biznesowych. Przemawia za tym nie tylko bogate zaplecze obiektów konferencyjno-szkoleniowych, ale również niezwykła malowniczość regionu i potencjał oferowanych atrakcji. Niezależnie od tego czy będzie to konferencja, szkolenie, a może warsztaty integracyjne czy innego typu event, to bez problemu każda firma znajdzie w Rzeszowie odpowiednie dla siebie miejsce na organizację tychże spotkań.
 
Straż Pożarna w Polsce pełni bardzo odpowiedzialną funkcję. Często swój czas i zdrowie dla zwykłych ludzi poświęcają osoby, które ze strażą nie są związani zawodowo, lecz są ochotnikami i spisują się bardzo dobrze. Do skutecznej walki z różnymi zdarzeniami strażakom przydaje się jednak specjalistyczny sprzęt, którego brak mógłby być powodem ogromnych tragedii.
 
Zapraszamy na jedyne w Polsce Targi OUTSOURCING EXPO - Ogólnopolskie Spotkanie Przedsiębiorców!
 
Wiele firm w celu przyciągnięcia uwagi oraz dotarcia do jak największej grupy odbiorców stosuje powszechnie znane banery reklamowe. Stanowią one jeden z podstawowych elementów kampanii promującej daną markę oraz pozwalają na skuteczne „wyróżnienie się z tłumu”.
 
Pracownica informuje pracodawcę drogą e-mail, że jest w ciąży, jednak nie przedstawia zaświadczania lekarskiego.
 
Obsługa informatyczna coraz częściej zlecana jest zewnętrznym firmom outsourcingowym. Kiedy warto wybrać taką właśnie ofertę?
 
Odkąd na dobre wśród nas pojawiło się RODO - a więc ustawa, która zabrania ujawniania, gromadzenia i wykorzystywania danych osobowych na przyjętych dotychczas zasadach - istnieje duże prawdopodobieństwo, że wiele maili, które do tej pory zaśmiecały Twoją skrzynkę, przestało się pojawiać. E-mailing stał się bowiem mniej opłacalną formą marketingu. Czy rzeczywiście nie pasuje do współczesności?
 
Odpowiednia promocja produktu to klucz do osiągnięcia wysokiego poziomu sprzedaży. Stworzenie efektywnej reklamy nie jest jednak takie proste. Nie wszystkie treści są dla odbiorców atrakcyjne i zachęcające do zakupu towaru. Poza tym, trzeba pamiętać o wykorzystywanych obecnie narzędziach komunikacyjnych czyli portalach społecznościowych, gdzie przekaz musi spełniać zupełnie inne wymagania niż ten emitowany w telewizji. Jak więc przygotować kampanię promocyjną, która pomoże osiągnąć sukces sprzedażowy?
 
Jeszcze do niedawna wszystko wrzucało się do jednego worka i nikt nie zastanawiał się nad tym, co potem dzieje się z takimi śmieciami. Wiele zmieniło się od momentu, kiedy zmienił się system gospodarowania odpadami i wiele rodzin podjęło się segregacji śmieci. W jaki sposób to robić i na jakie kategorie dzielić wyprodukowane odpady?
 
 
Zamierzasz podjąć współpracę z dostawcą paliw? Zachowaj czujność i zweryfikuj jego wiarygodność, a zaoszczędzisz sobie mnóstwa problemów. W tym artykule radzimy, na co zwracać uwagę, czego się wystrzegać i do jakich sytuacji nie dopuszczać, zawierając umowę z nowym kontrahentem.
 
Coraz więcej przedsiębiorców zauważa korzyści związane z budową hali stalowej zamiast murowanej. Konstrukcje stalowe mają wiele zalet. Niskie koszty budowy, możliwość rozbudowy czy wdrożenia nowoczesnych i oszczędnych rozwiązań. Zobaczmy, ile czasu zajmuje budowa hali stalowej.
 
Koncepcja Shopfloor Management (SFM) polega na usprawnianiu procesów produkcyjnych przedsiębiorstwa od podstaw. To nowoczesna metoda związana z Systemem Produkcyjnym Toyoty, która pozwala na weryfikowanie wyników produkcji dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników, m.in. liderów produkcji. Polega na sprawnym przepływie informacji pomiędzy wszystkimi jednostkami zaangażowanymi bezpośrednio lub pośrednio w działania związane z osiągnięciem założeń i wyników.
 
Entuzjaści cyberbezpieczeństwa i eksperci IT security mają okazję do spotkania się i wymiany doświadczeń! Już 31 stycznia 2019r. w Krakowie odbędzie się kolejna edycja Kongresu Bezpieczeństwa Sieci. Jak zwykle będzie to okazja do poszerzenia wiedzy, nawiązania nowych kontaktów i być może ciekawych inicjatyw :)
 
Konkurencyjność odzwierciedla potencjał firmy - zasoby, umiejętności i zdolności zapewniające przewagę nad innymi podmiotami działającymi w tym samym sektorze. W realiach współczesnej globalnej gospodarki konkurencyjność staje się jednym z ważniejszych wyznaczników i zarazem perspektyw oceny funkcjonowania przedsiębiorstwa na rynku, a także jest postrzegana jako determinanta rozwoju.
 
W dniach 18-19 października 2018 r. w Siedlcach odbyła się IV edycja Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2018, poświęcona filarom polskiej gospodarki przyszłości, którego głównym organizatorem jest Europejskie Centrum Biznesu.