2017-07-11 BANER 160x600 OUT

BusinessPL Magazyn

 
kliknij tutaj aby przeczytać nasze najnowsze wydanie 
Pod względem zatrudnienia w sektorze usług dla biznesu Polska jest liderem w Europie. Łącznie w Polsce działa blisko 1,1 tys. organizacji o profilu shared service center (SSC/BPO), które zatrudniają ponad 240 tys. osób. Ta liczba będzie dalej dynamicznie rosnąć, bo 90 proc. firm w tej branży zamierza zwiększać zatrudnienie. Pracowników do sektora przyciągają m.in. rosnące wynagrodzenia i możliwości rozwoju. To właśnie kadry – ich kompetencje i wykształcenie – często są dla firm decydujące przy wyborze Polski na siedzibę swojego centrum usług.
 
Rosnące zapotrzebowanie na systemy zasilane energią wymaga rozwiązań w zakresie e-prowadników umożliwiających bezpieczne prowadzenie przewodów
 
Największa impreza B2B branży informatycznej w Polsce ponownie!
 20 września 2017 na Stadionie PGE Narodowym!
 
 
Outsourcing Expo, to jedyny w Polsce event tej branży, dedykowany do właścicieli firm, osób zarządzających w przedsiębiorstwach, dyrektorów i managerów poszczególnych działów.
 
Obecnie postępujemy coraz szybciej postępującą cyfryzację niemal każdej sfery życia. Ten fakt odnosi się również do szeroko wspomnianego biznesu. W dzisiejszych czasach Internet oferuje szerokie spectrum możliwości, z których skorzystać może przedsiębiorca podczas prowadzenia własnej firmy.
 
Zapewnienie precyzyjnego transportu towarów oraz produktów spożywczych poprzez zastosowanie bezobsługowych rolek do przenośników taśmowych
 
Polski rynek pomp ciepła to obecnie jedna z szybciej rozwijających się gałęzi odnawialnych źródeł energii (OZE) w naszym kraju. Ten trend jest dostrzegalny nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Według najnowszych badań, rynek pomp ciepła w ciągu ostatnich sześciu lat wzrósł niemal trzykrotnie. Tylko w 2015 roku sprzedaż tego typu urządzeń wzrosła w Polsce o 20 procent.
 
Virtual EXPO- innowacyjny projekt organizowany przez studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.
 

Warszawa, lipiec 2017 – Niezależnie od tego, co sprzedajesz, jednym z największych wyzwań w prowadzeniu biznesu jest znalezienie i pozyskanie nowych klientów. Ogromna grupa tych, którzy chcieliby kupić Twoje produkty może być za granicą. Jeśli zaczniesz myśleć globalnie, możesz rozwinąć swoją internetową sprzedaż na skalę międzynarodową.
 
Łatwa konfiguracja: moduł śruby napędowej firmy igus wykonany ze stali nierdzewnej i przeznaczony do pracy w warunkach ekstremalnych W przypadku niezwykle niekorzystnych warunków lub bardzo wysokich wymogów w zakresie czystości – nowy napęd drylin SHT-ES
 
Bycie biznesmanem kojarzy się z whisky w szklaneczce, biurem ze skórzanymi kanapami oraz licznymi wyjazdami służbowymi czy drogimi wakacjami. Tak to wygląda tylko w filmach, a praca i życie szybko, a czasami boleśnie wersyfikują codzienność.
 
Firmy można podzielić na dwie grupy: te, które rozumieją wagę grafiku pracy dla funkcjonowania przedsiębiorstwa i te, które podchodzą do sprawy biernie i nie rozwiązują problemów u ich źródła. Porządny grafik powinien dostosowywać ilość rąk do pracy do bieżących potrzeb i brać pod uwagę zarówno preferencje pracowników, jak i założenia budżetowe. Dowiedz się, jakie są sposoby tworzenia grafików pracy oraz poznaj wady i zalety poszczególnych metod.
 
Europejskie Centrum Biznesu oraz Prezydent Miasta Siedlce, mają zaszczyt i przyjemność zaprosić do udziału w III edycji Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2017. Szczyt odbędzie się w dniach 19-20 października br. w Siedlcach na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym przy ul. Żytnia 39. Temat przewodni Szczytu brzmi: „Państwo – Gospodarka – Bezpieczeństwo: Filary polskiej gospodarki przyszłości”.
 
Sieć reklamowa Google Display Network (GDN) to narzędzie szeroko wykorzystywane przez najlepszych reklamodawców. Korzystanie z GDN to sposób na osiąganie znacznie większego zasięgu i rozpoznawalności, dzięki którym każda kampania produktowa odniesie sukces.
 
Na targach hanowerskich 2017 firma igus pokazała udoskonaloną wersję materiału iglidur G – tworzywa sztucznego do łożysk, które odniosło największy na świecie sukces.
 
Outsourcing – polega na przekazywaniu zadań, funkcji, projektów i procesów do realizacji firmie zewnętrznej”.
 
Ponad dwie trzecie działających w Polsce firm finansuje zakup samochodów ze źródeł innych niż własne. Poza kredytem oraz leasingiem rosnącą popularnością cieszy się wynajmem długoterminowy - coraz więcej małych i średnich firm zaczyna korzystać z takiego rozwiązania.
 
Kompresor jest bardzo przydatnym urządzeniem chętnie wykorzystywanym zarówno w warsztatach samochodowych, zakładach lakierniczych, jak i w przemyśle. Może służyć do pompowania kół w samochodzie i innych pojazdach, malowania, a także wydmuchiwania zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc oraz maszyn czy też linii produkcyjnych. W ostatnim czasie zyskuje coraz większą popularność.
 
Chcesz dowiedzieć się dlaczego w dzisiejszych, mobilnych czasach digitalizacja dokumentów jest tak ważna? Raporty mówią, że firmy zmagają się nawet z 20% spadkiem efektywności spowodowanym pracą nad dokumentacją papierową. Co trzecia europejska firma planuje w najbliższym czasie całkowicie przejść na elektroniczną dokumentację.