BusinessPL Magazyn

 
kliknij tutaj aby przeczytać nasze najnowsze wydanie 
PACK_AD_160x600_bpl

Wiele firm w celu przyciągnięcia uwagi oraz dotarcia do jak największej grupy odbiorców stosuje powszechnie znane banery reklamowe. Stanowią one jeden z podstawowych elementów kampanii promującej daną markę oraz pozwalają na skuteczne „wyróżnienie się z tłumu”.
 
Pracownica informuje pracodawcę drogą e-mail, że jest w ciąży, jednak nie przedstawia zaświadczania lekarskiego.
 
Obsługa informatyczna coraz częściej zlecana jest zewnętrznym firmom outsourcingowym. Kiedy warto wybrać taką właśnie ofertę?
 
Odkąd na dobre wśród nas pojawiło się RODO - a więc ustawa, która zabrania ujawniania, gromadzenia i wykorzystywania danych osobowych na przyjętych dotychczas zasadach - istnieje duże prawdopodobieństwo, że wiele maili, które do tej pory zaśmiecały Twoją skrzynkę, przestało się pojawiać. E-mailing stał się bowiem mniej opłacalną formą marketingu. Czy rzeczywiście nie pasuje do współczesności?
 
Odpowiednia promocja produktu to klucz do osiągnięcia wysokiego poziomu sprzedaży. Stworzenie efektywnej reklamy nie jest jednak takie proste. Nie wszystkie treści są dla odbiorców atrakcyjne i zachęcające do zakupu towaru. Poza tym, trzeba pamiętać o wykorzystywanych obecnie narzędziach komunikacyjnych czyli portalach społecznościowych, gdzie przekaz musi spełniać zupełnie inne wymagania niż ten emitowany w telewizji. Jak więc przygotować kampanię promocyjną, która pomoże osiągnąć sukces sprzedażowy?
 
Jeszcze do niedawna wszystko wrzucało się do jednego worka i nikt nie zastanawiał się nad tym, co potem dzieje się z takimi śmieciami. Wiele zmieniło się od momentu, kiedy zmienił się system gospodarowania odpadami i wiele rodzin podjęło się segregacji śmieci. W jaki sposób to robić i na jakie kategorie dzielić wyprodukowane odpady?
 
 
Zamierzasz podjąć współpracę z dostawcą paliw? Zachowaj czujność i zweryfikuj jego wiarygodność, a zaoszczędzisz sobie mnóstwa problemów. W tym artykule radzimy, na co zwracać uwagę, czego się wystrzegać i do jakich sytuacji nie dopuszczać, zawierając umowę z nowym kontrahentem.
 
Coraz więcej przedsiębiorców zauważa korzyści związane z budową hali stalowej zamiast murowanej. Konstrukcje stalowe mają wiele zalet. Niskie koszty budowy, możliwość rozbudowy czy wdrożenia nowoczesnych i oszczędnych rozwiązań. Zobaczmy, ile czasu zajmuje budowa hali stalowej.
 
Koncepcja Shopfloor Management (SFM) polega na usprawnianiu procesów produkcyjnych przedsiębiorstwa od podstaw. To nowoczesna metoda związana z Systemem Produkcyjnym Toyoty, która pozwala na weryfikowanie wyników produkcji dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników, m.in. liderów produkcji. Polega na sprawnym przepływie informacji pomiędzy wszystkimi jednostkami zaangażowanymi bezpośrednio lub pośrednio w działania związane z osiągnięciem założeń i wyników.
 
Entuzjaści cyberbezpieczeństwa i eksperci IT security mają okazję do spotkania się i wymiany doświadczeń! Już 31 stycznia 2019r. w Krakowie odbędzie się kolejna edycja Kongresu Bezpieczeństwa Sieci. Jak zwykle będzie to okazja do poszerzenia wiedzy, nawiązania nowych kontaktów i być może ciekawych inicjatyw :)
 
Konkurencyjność odzwierciedla potencjał firmy - zasoby, umiejętności i zdolności zapewniające przewagę nad innymi podmiotami działającymi w tym samym sektorze. W realiach współczesnej globalnej gospodarki konkurencyjność staje się jednym z ważniejszych wyznaczników i zarazem perspektyw oceny funkcjonowania przedsiębiorstwa na rynku, a także jest postrzegana jako determinanta rozwoju.
 
W dniach 18-19 października 2018 r. w Siedlcach odbyła się IV edycja Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2018, poświęcona filarom polskiej gospodarki przyszłości, którego głównym organizatorem jest Europejskie Centrum Biznesu.
 

VI edycja już za nami!
19 i 20 września odbyła się VI edycja dorocznego spotkania elity polskiego IT, poświęcona technologiom dla biznesu. Mieliśmy okazję dowiedzieć się, co napędza branżę IT. Poznaliśmy aktualne trendy w rozwoju technologii dla przedsiębiorstw. Podczas wydarzenia uczestnicy wymieniali się doświadczeniem, praktykami, a także pozyskiwali nowych Partnerów Biznesowych.
 

18-19 października 2018, Siedlce
"Państwo - Gospodarka - Bezpieczeństwo: Filary polskiej gospodarki przyszłości" to temat przewodni tegorocznej edycji OSG 2018. Zakres tematyczny obejmuje:
 
Zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji Data Center, która odbędzie się już 24.10 (środa) w Krakowie. Partnerzy wydarzenia: Corning, Netserve, Action, Supermicro, Signati, Komputronik Biznes, Q4Net, Cisco
 
Aby mailing reklamowy miał sens, musi trafiać do takich odbiorców, którzy rzeczywiście mogą być zainteresowani oferowanymi przez Ciebie produktami lub usługami – podkreślają eksperci z makesend.pl.
 
W trakcie opracowywania strategii sprzedaży terenowej bardzo istotne jest geokodowanie. Jest to proces automatyczny, jednak dla jego właściwego przebiegu bardzo duże znaczenie ma prawidłowe opracowanie plików importowych klientów i pracowników. Powinny one zawierać dane w pełni zgodne ze stanem faktycznym.
 
 
Wiele kobiet dopada w końcu problem pojawiającego się cellulitu. Często stosują one kremy i balsamy, które mają zwalczać widoczne zmiany w skórze. Okazuje się jednak, że proponowane kosmetyki, nie są tak skuteczne, jak reklamują je producenci. Najlepszym sposobem na walkę z cellulitem jest zabieg endermologii, który efektywnie zwalcza nienaturalnie rozrośnięte komórki tłuszczowe.
 

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji bezpłatnej konferencji Bezpieczeństwo i Niezawodność Systemów Informatycznych. Spotkanie odbędzie się 13 września (czwartek) w Warszawie (hotel Courtyard by Marriott).