FSS_V_160
osg160x600
Belka_160
600x160_pion_3

BusinessPL Magazyn

 
kliknij tutaj aby przeczytać nasze najnowsze wydanie 

Entuzjaści cyberbezpieczeństwa i eksperci IT security mają okazję do spotkania się i wymiany doświadczeń! Już 11 grudnia w Krakowie odbędzie się kolejna edycja Kongresu Bezpieczeństwa Sieci. Jak zwykle będzie to okazja do poszerzenia wiedzy, nawiązania nowych kontaktów i być może ciekawych inicjatyw :)
 
Konkurencyjność odzwierciedla potencjał firmy - zasoby, umiejętności i zdolności zapewniające przewagę nad innymi podmiotami działającymi w tym samym sektorze. W realiach współczesnej globalnej gospodarki konkurencyjność staje się jednym z ważniejszych wyznaczników i zarazem perspektyw oceny funkcjonowania przedsiębiorstwa na rynku, a także jest postrzegana jako determinanta rozwoju.
 
W dniach 18-19 października 2018 r. w Siedlcach odbyła się IV edycja Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2018, poświęcona filarom polskiej gospodarki przyszłości, którego głównym organizatorem jest Europejskie Centrum Biznesu.
 

VI edycja już za nami!
19 i 20 września odbyła się VI edycja dorocznego spotkania elity polskiego IT, poświęcona technologiom dla biznesu. Mieliśmy okazję dowiedzieć się, co napędza branżę IT. Poznaliśmy aktualne trendy w rozwoju technologii dla przedsiębiorstw. Podczas wydarzenia uczestnicy wymieniali się doświadczeniem, praktykami, a także pozyskiwali nowych Partnerów Biznesowych.
 

18-19 października 2018, Siedlce
"Państwo - Gospodarka - Bezpieczeństwo: Filary polskiej gospodarki przyszłości" to temat przewodni tegorocznej edycji OSG 2018. Zakres tematyczny obejmuje:
 
Zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji Data Center, która odbędzie się już 24.10 (środa) w Krakowie. Partnerzy wydarzenia: Corning, Netserve, Action, Supermicro, Signati, Komputronik Biznes, Q4Net, Cisco
 
Aby mailing reklamowy miał sens, musi trafiać do takich odbiorców, którzy rzeczywiście mogą być zainteresowani oferowanymi przez Ciebie produktami lub usługami – podkreślają eksperci z makesend.pl.
 
W trakcie opracowywania strategii sprzedaży terenowej bardzo istotne jest geokodowanie. Jest to proces automatyczny, jednak dla jego właściwego przebiegu bardzo duże znaczenie ma prawidłowe opracowanie plików importowych klientów i pracowników. Powinny one zawierać dane w pełni zgodne ze stanem faktycznym.
 
 
Wiele kobiet dopada w końcu problem pojawiającego się cellulitu. Często stosują one kremy i balsamy, które mają zwalczać widoczne zmiany w skórze. Okazuje się jednak, że proponowane kosmetyki, nie są tak skuteczne, jak reklamują je producenci. Najlepszym sposobem na walkę z cellulitem jest zabieg endermologii, który efektywnie zwalcza nienaturalnie rozrośnięte komórki tłuszczowe.
 

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji bezpłatnej konferencji Bezpieczeństwo i Niezawodność Systemów Informatycznych. Spotkanie odbędzie się 13 września (czwartek) w Warszawie (hotel Courtyard by Marriott).
 


Zadaniem odzieży służbowej jest ochrona pracownika i jego prywatnego odzienia przed czynnikami szkodliwymi występującymi w jego miejscu pracy. Do czynników tych zaliczyć można ryzyko uszkodzenia mechanicznego, zabrudzenia, ekspozycję na wysoką lub niską temperaturę. Aby odzież mogła jednak pełnić swą rolę, powinna być uszyta z odpowiednich materiałów. Jakich?
 
Namiot całoroczny jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy pragną zwiększyć przestrzeń załadunkową w swoich domach. Dziś z powodzeniem możemy zakupić estetycznie prezentujący się namiot, który sprawdzi się w wielu miejscach i nie będzie odstręczał swoim wyglądem stałych użytkowników, jak i gości.
 
Outsourcing Expo to biznesowe spotkanie polskich przedsiębiorców i kadry zarządzającej. 12 branż, 2000 przedsiębiorców, 18 prelegentów na dwóch scenach, Business Speed Dating i strefa networkingu. To wszystko już 27 września (czwartek) na PGE Narodowym.
 
Zakup własnego mieszkania to niezwykle poważna decyzja oraz bardzo kosztowne przedsięwzięcie. Doskonale zdają sobie z tego sprawę szczególnie mieszkańcy stolicy, mieszkania na sprzedaż w Warszawie należą bowiem do najdroższych w całej Polsce. Na koszt...
 

Już niewiele ponad miesiąc dzieli nas od największego wydarzenia sprzedażowego w Polsce. Pozostały ostatnie bilety – zarówno na ścieżkę kongresu sprzedażowego jak i ścieżkę managerską. Co wyróżnia National Sales Congress spośród innych wydarzeń?
 

Cyberprzestępcy przymierzający się do ataku na duże korporacje, nie korzystają z „głównego wejścia” i wybierają mniej rzucające się w oczy wejścia np. niedociągnięcia w systemach bezpieczeństwa partnerów biznesowych. Przekonały się o tym firmy takie jak Fiat, Tesla, General Motors, Volkswagen i ThyssenKrupp.
 
W zakładach przemysłowych przydaje się wiele różnorodnych akcesoriów oraz narzędzi, dlatego z całą pewnością należy się w nie jak najszybciej zaopatrzyć, co wiążę się oczywiście z dodatkowymi opłatami.
 
Niestety w obecnych czasach związki małżeńskie nieczęsto trwają do końca życia. Czasami nie możemy ze sobą wytrzymać i wtedy się rozstajemy. Nie każdy jednak od razu stara się o rozwód, a wiele par na papierze nadal pozostaje małżeństwem. Z reguły oficjalne rozstanie nie jest nam do niczego potrzebne i nie chcemy tracić czasu na załatwianie zbędnych formalności. Po pewnym czasie nasza sytuacja się zmienia - poznajemy kogoś nowego, a wtedy rozwód okazuje się potrzebny. Niestety utraciliśmy kontakt z małżonkiem i nie mamy żadnych jego danych. Co zrobić w takiej sytuacji?