FSS_V_160
osg160x600
Belka_160
600x160_pion_3

BusinessPL Magazyn

 
kliknij tutaj aby przeczytać nasze najnowsze wydanie 

 
Wiele kobiet dopada w końcu problem pojawiającego się cellulitu. Często stosują one kremy i balsamy, które mają zwalczać widoczne zmiany w skórze. Okazuje się jednak, że proponowane kosmetyki, nie są tak skuteczne, jak reklamują je producenci. Najlepszym sposobem na walkę z cellulitem jest zabieg endermologii, który efektywnie zwalcza nienaturalnie rozrośnięte komórki tłuszczowe.
 

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji bezpłatnej konferencji Bezpieczeństwo i Niezawodność Systemów Informatycznych. Spotkanie odbędzie się 13 września (czwartek) w Warszawie (hotel Courtyard by Marriott).
 


Zadaniem odzieży służbowej jest ochrona pracownika i jego prywatnego odzienia przed czynnikami szkodliwymi występującymi w jego miejscu pracy. Do czynników tych zaliczyć można ryzyko uszkodzenia mechanicznego, zabrudzenia, ekspozycję na wysoką lub niską temperaturę. Aby odzież mogła jednak pełnić swą rolę, powinna być uszyta z odpowiednich materiałów. Jakich?
 
Namiot całoroczny jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy pragną zwiększyć przestrzeń załadunkową w swoich domach. Dziś z powodzeniem możemy zakupić estetycznie prezentujący się namiot, który sprawdzi się w wielu miejscach i nie będzie odstręczał swoim wyglądem stałych użytkowników, jak i gości.
 
Outsourcing Expo to biznesowe spotkanie polskich przedsiębiorców i kadry zarządzającej. 12 branż, 2000 przedsiębiorców, 18 prelegentów na dwóch scenach, Business Speed Dating i strefa networkingu. To wszystko już 27 września (czwartek) na PGE Narodowym.
 
Zakup własnego mieszkania to niezwykle poważna decyzja oraz bardzo kosztowne przedsięwzięcie. Doskonale zdają sobie z tego sprawę szczególnie mieszkańcy stolicy, mieszkania na sprzedaż w Warszawie należą bowiem do najdroższych w całej Polsce. Na koszt...
 

Już niewiele ponad miesiąc dzieli nas od największego wydarzenia sprzedażowego w Polsce. Pozostały ostatnie bilety – zarówno na ścieżkę kongresu sprzedażowego jak i ścieżkę managerską. Co wyróżnia National Sales Congress spośród innych wydarzeń?
 

Cyberprzestępcy przymierzający się do ataku na duże korporacje, nie korzystają z „głównego wejścia” i wybierają mniej rzucające się w oczy wejścia np. niedociągnięcia w systemach bezpieczeństwa partnerów biznesowych. Przekonały się o tym firmy takie jak Fiat, Tesla, General Motors, Volkswagen i ThyssenKrupp.
 
W zakładach przemysłowych przydaje się wiele różnorodnych akcesoriów oraz narzędzi, dlatego z całą pewnością należy się w nie jak najszybciej zaopatrzyć, co wiążę się oczywiście z dodatkowymi opłatami.
 
Niestety w obecnych czasach związki małżeńskie nieczęsto trwają do końca życia. Czasami nie możemy ze sobą wytrzymać i wtedy się rozstajemy. Nie każdy jednak od razu stara się o rozwód, a wiele par na papierze nadal pozostaje małżeństwem. Z reguły oficjalne rozstanie nie jest nam do niczego potrzebne i nie chcemy tracić czasu na załatwianie zbędnych formalności. Po pewnym czasie nasza sytuacja się zmienia - poznajemy kogoś nowego, a wtedy rozwód okazuje się potrzebny. Niestety utraciliśmy kontakt z małżonkiem i nie mamy żadnych jego danych. Co zrobić w takiej sytuacji?
 
Jak skutecznie przyciągnąć Klienta? Co wspólnego ze sprzedażą ma estetyka opakowań produktowych? Podpowiadamy, dlaczego warto inwestować w niestandardowe opakowania!
 
Poszukując pracy we współczesnych czasach, znaczna część z was kieruje się powiedzeniem „umiesz liczyć, licz na siebie”. Dla niektórych z was, takie działanie kończy się sukcesem i już niedługo znajdujecie pracownika, którego sobie wymarzyliście. Jak jednak się domyślacie, nie zawsze wszystko dzieje się zgodnie z planem. Właśnie w takiej sytuacji, gdy nasze działania na własną rękę nie przynoszą zakładanych efektów, może czas pomyśleć o tym, żeby skorzystać z pomocy agencji pracy?
 

Każdy z nas pracuje w określonej branży. Zajmujemy poszczególne stanowiska i odgrywamy poszczególne role w naszych organizacjach. Każdorazowo staramy się też być specjalistami, wręcz ekspertami w swojej dziedzinie i dawać z siebie jak najwięcej. Dzisiejszy rynek daje nam wiele możliwości rozwojowych, szkolenia, konferencje, różnorodne eventy. Takie spotkania mają za zadanie jedno – rozwijać nasze kluczowe umiejętności i odkrywać to, co dotąd nieodkryte. W każdym zawodzie przydatna jest żyłka sprzedawcy. Warto poszerzać swoją wiedzę na ten temat, również podczas eventów sprzedażowych.
 
Zacznijmy od samego początku, kiedy już wysłałeś swoje CV do konkretnej firmy i kandydujesz właśnie na wymarzone wyższe stanowisko. Wówczas może przyjść czas na rozmowę kwalifikacyjną, która może przebiegać również w języku obcym, zwłaszcza jeśli stanowisko, na które złożyłeś podanie obejmuje także obowiązki o charakterze dwujęzycznym. Na pewno wysyłając swoje dokumenty rekrutacyjne warto zaznaczyć swoją znajomość języka angielskiego, która powinna być na jak najwyższym poziomie.
 
 Każda firma potrzebuje mniejszej lub większej powierzchni magazynowej, niezależnie od prowadzonej działalności. W przypadku różnych firm, różne są powierzchnie i różny jest standard wyposażenia takiego magazynu.
 
Europejskie Centrum Biznesu oraz Prezydent Miasta Siedlce, mają zaszczyt i przyjemność zaprosić do udziału w IV edycji Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2018. Szczyt odbędzie się w dniach 18-19 października br. w Siedlcach na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym. Temat przewodni Szczytu brzmi: „Państwo – Gospodarka – Bezpieczeństwo: Filary polskiej gospodarki przyszłości”.
 
Mit nr 1: telefonia VoIP jest tania w użytkowaniu, ale droga w instalacji
 
Sprężone powietrze w przemyśle