FSS_V_160
osg160x600
Belka_160
600x160_pion_3

BusinessPL Magazyn

 
kliknij tutaj aby przeczytać nasze najnowsze wydanie 

Początek działalności FCA pokrywa się z powstaniem pierwszych sieci światłowodowych w Polsce. Zagospodarowanie tej (na ówczesne czasy) niszy rynkowej okazało się być doskonałym posunięciem biznesowym – dziś po 25 latach działalności spółka jest jednym z największych integratorów technologicznych w zakresie systemów światłowodowych do budowy optycznych sieci teletransmisyjnych w Polsce. Szybki rozwój firmy, w połączeniu z wysokim potencjałem innowacyjnym, wielokrotnie został doceniony m.in. w rankingu „Gazele Biznesu”. W czym tkwi źródło sukcesu niepołomickiej firmy i jakie są jej ambicje na przyszłość? Na pytania odpowiada wspólnie - Zarząd i Marketing Grupy FCA. 
 
Подробнее на сайте: https://houseconstructor.ruGo to top of pagehttps://trueconstruction.ru
https://worknhouse.ru
https://domenter.ruGo to top of pagehttps://domobuilding.ru https://plusconstruct.ruhttps://homestrong.ruhttps://sdelaietosam.ru
https://constructme.ru
https://constructstroi.ru
https://endconstruction.ru https://domconstructor.ruhttps://svoiastroika.ruhttps://smartesthouse.ru https://do-construction.ru
Obecnie w wielu urządzeniach, w których wykorzystywane są instalacje elektryczne lub układy elektroniczne znajdują się układy pozwalające na sterowanie ich pracą. Jednymi z nich są przełączniki, które mimo różnej budowy pozwalają na kontrolowanie pracy wbudowanych obwodów przez ich włączanie lub odłączanie.
 
Nowatorskie technologie i rozwiązania, a także oryginalny design produktów to cechy, które wyróżniają firmę Sharp na rynku. Sharp jest jednym z wiodących twórców i producentów technologii LCD i baterii słonecznych,
 
Firma Satel istnieje na polskim rynku od 1990 roku. Jest wiodącym producentem elektronicznych systemów zabezpieczeń, który oferuje swoje produkty również za granicą.
 
Wszechstronność, innowacyjność, nieprzerwany rozwój. Zapewnienie kompleksowej obsługi Klienta w we wszystkich fazach cyklu życia produktu.
 
Choć koreańska firma LG Electronics w Biskupicach Podgórnych funkcjonuje od niedawna, bardzo szybko i bez trudności zdążyła się zadomowić w środowisku
 
TPV Displays Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu TPV Technology, będącego liderem w technologii projektowania i produkcji szerokiej gamy monitorów i telewizorów LCD.
 
Innowacyjne technologie, niepowtarzalne wyroby i nowoczesne modele produktów LG Electronics to jednym słowem inwestycja w przyszłość.