BusinessPL Magazyn

 
kliknij tutaj aby przeczytać nasze najnowsze wydanie 
PACK_AD_160x600_bpl

Usługi cięcia blach i metali laserem są niezwykle dużym ułatwieniem dla przedsiębiorstw tak naprawdę z każdej dziedziny. Na co najlepiej zwrócić uwagę wybierając taką firmę dla siebie?
 
Niestandardowe sytuacje wymagają niestandardowych rozwiązań. Tak naprawdę każdy projekt jest unikalny, dlatego do każdego zadania podchodzimy indywidualnie. Dopasowujemy się do wyzwań, żeby sprostać im kompleksowo, z korzyściami dla naszego Klienta.
 
Skup metali zwykle kojarzy się nam z dużymi złomowiskami starych aut i maszyn. Okazuje się jednak, że metale nietypowe, w tym metale szlachetne, takie jak, platyna czy metale szeroko używane w elektronice i w przetwórstwie chemicznym, przede wszystkim wolfram i pallad, także są często skupowane i odzyskiwane.
 
Albeco Sp. z o.o. od prawie 30 lat zapewnia dostawy łożysk tocznych, elementów techniki liniowej i produktów przeniesienia napędu na terenie kraju i poza jego granicami. Od początku działalności firma współpracuje z najbardziej cenionymi dostawcami z całego świata. O firmie rozmawiamy z Prezes Zarządu - panią Anną Konopką – Rozwadowską.
 
Za oficjalną datę rozpoczęcia działalności odlewniczej w Drawskim Młynie przyjmuje się rok 1854. Obecnie Odlewnia Żeliwa „DRAWSKI” S.A. jest spółką akcyjną, wyłącznie z polskim kapitałem i wykonuje odlewy z żeliwa szarego, sferoidalnego, żeliwa białego oraz żeliwa ciągliwego czarnego.
 
Firma MARGO Sp. z o.o. oferuje wyroby, które znajdują zastosowanie w budownictwie, przemyśle energetycznym i ciepłowniczym, w przemyśle maszynowym, wydobywczym, górniczym, chemicznym i samochodowym. Historię firmy opowiada Prezes Zarządu, Pan Arkadiusz Gołojuch.
 
SILUM Sp. z o.o. to innowacyjne Przedsiębiorstwo zajmujące się odlewnictwem ciśnieniowym stopów aluminium, z siedzibą w Opojowicach w województwie łódzkim. SILUM zajmuje ważne miejsce na wymagającym krajowym i zagranicznym rynku odlewów ciśnieniowych.
 
Expom S.A. to Firma z ponad 65-letnim doświadczeniem, działająca w pięciu wymagających branżach: okrętowej i offshore, maszynowej, gazowo-naftowej, energetycznej oraz energetyki odnawialnej. Expom S.A. jest Przedsiębiorstwem o globalnym zasięgu – jego produkty docierają na wszystkie kontynenty. Doskonali jakość swoich usług od 1952 r., dostarczając na rynek globalny rozwiązania spełniające rygorystyczne wymagania stawiane przez człowieka i naturę. O działalności Firmy rozmawiamy z Prezesem Zarządu Expom S.A., Rafałem Domżalskim.