Powietrze w wielu biurach nie należy do najlepszych jakościowo, szczególnie wtedy, gdy mowa o niezwykle popularnych open space, w których obok siebie pracuje wiele osób. Gdy doda się do tego klimatyzację, często konieczną w upalne lato, powstaje mieszanka, która zdecydowanie nie sprzyja naszemu zdrowiu – szczególnie, gdy o jakość powietrza w biurze nie dba się należycie.
 
Schiessl Polska Sp. z o. o. to liczący się na rynku systemów HVACR podmiot z dwudziestoletnim doświadczeniem, mający w swoim portfolio szeroką gamę produktów z segmentu chłodnictwa, klimatyzacji, czynników chłodniczych i pomp ciepła.
 
Jedną z najważniejszych przyczyn konieczności dbania o dobrą wentylację pomieszczenia, w którym przebywamy, są oczywiście względy zdrowotne. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że długotrwałe przebywanie w pomieszczeniach bez dostępu świeżego powietrza może w skrajnych przypadkach skończyć się nawet śmiercią. Najlżejsze objawy, które mogą wystąpić podczas przebywania w takim pomieszczeniu, to bóle głowy, rozkojarzenie oraz poczucie otumanienia. Poważniejsze stany to oczywiście omdlenia oraz wymioty.
 
Historia firmy Eko-Vimar Orlański jest znana wszystkim jej pracownikom. Początki przedsiębiorstwa sięgają wczesnych lat dziewięćdziesiątych,
 
KOSPEL to jeden z większych producentów i dystrybutorów urządzeń grzewczych w Polsce, z siedzibą w Koszalinie, położonym w odległości