BusinessPL Magazyn

 
kliknij tutaj aby przeczytać nasze najnowsze wydanie 
PACK_AD_160x600_bpl

Smart Design Expo Sp. z o.o. projektuje i buduje stoiska targowe na największych targach w Polsce i za granicą. Firmę wyróżnia kompleksowe podejście, gwarantujące najwyższą jakość i estetykę na każdym etapie powstawania stoiska targowego, począwszy od pomysłu, przez projekt, dobór materiałów, aż po jego wykonanie. O firmie rozmawiamy z Julią Królak ze Smart Design Expo Sp. z o.o.
Minimalistyczny wystrój w domu to coraz częściej wybierana w naszych czasach stylistyka. Celuje się w jak najmniejszą ilość mebli, przy jednoczesnym jak największym zwiększaniu ich funkcjonalności. Dzięki takiemu myśleniu uzyskuje się eleganckie i bardzo funkcjonalne przestrzenie, które nie zawierają zbyt wielu elementów. Minimalizm jest dziś coraz bardziej popularnym nurtem. Jego istotą jest ograniczenie wyposażenia domu do niezbędnego w każdym zakresie minimum. Krzesła doskonale wpisujące się w takie założenia można znaleźć na stronie sklepu Edinos.pl.
 
Wyszukiwarka Vendoria pozwala na odnalezienie najlepszych ofert w całej sieci. Zaawansowany system umożliwia porównywanie setek produktów sklepów internetowych, m.in. takich jak Allegro czy AliExpress, jednocześnie wyróżniając się prostą i intuicyjną obsługą.
 
Chociaż na terenie Unii Europejskiej i kilku innych państw obowiązuje karta EKUZ, wielu Polaków zdaje sobie sprawę z ograniczeń i decyduje się na dodatkowe ubezpieczenie turystyczne. Podróżując poza wspólnotę nie mamy zresztą innego wyjścia. Niekiedy nasze podróże trwają nawet wiele miesięcy. Na jaki okres można wykupić ubezpieczenie turystyczne, by uniknąć stresu podczas całego wyjazdu? Gdzie szukać odpowiedniej oferty?
 
Sklepy, w których sprzedana jest odzież używana, mają spore rzesze stałych klientów. Powodem tego jest możliwość zakupu bardzo okazyjnych cenowo ubrań, a także znalezienia oryginalnych elementów garderoby, których nie da się kupić nigdzie indziej.
 
Wyraz merchandising wychodzi od angielskiego słowa merchandise, więc dóbr dedykowanych na sprzedaż (towaru). Wyraz tenże nie ma w języku polskim własnego substytutu, więc dla potrzeb rynkowych zostało dostosowane słówko angielskie.
 
Bokaro to czołowy polski dostawca płytek ceramicznych, gresów i chemii budowlanej. Obecnie Bokaro to 19 salonów sprzedaży detalicznej o łącznej powierzchni ekspozycyjnej ponad 10.000 m2. W salonach, w formie boksów ekspozycyjnych, prezentowane są najnowsze wzory czołowych polskich producentów płytek. Ofertę uzupełnia bogaty wybór ceramiki i armatury sanitarnej. O firmie opowiada Pan Jerzy Szeligowski – właściciel firmy Bokaro.
 
Dla większości znaczek kojarzy się raczej z opłatą, jaką ponosimy przy wysyłaniu listu. Jednak są tacy, dla których jest on synonimem najcenniejszego dzieła sztuki. To także forma alternatywnego lokowania kapitału. Czy wiesz w jaki sposób kolekcjonować znaczki i czy to hobby może być dla Ciebie opłacalne?
 
Oryginalne pudełka dla e-commerce to doskonały sposób na wyróżnienie swoich produktów na rynku. Nietypowe pudełko może zachęcić klienta do zakupu, jest także pomocne w budowaniu relacji z konsumentem. Jak stworzyć je tak, by wpłynąć na decyzje zakupowe klientów?
 
Mikomax Smart Office od prawie 30 lat dba o biura na całym świecie. Firma specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych biur, łączących fachową wiedzę o produkcji mebli z autorską koncepcją jej zastosowania we współczesnym miejscu pracy. O firmie rozmawiamy z Panią Zuzanną Mikołajczyk, Członek Zarządu Mikomax Smart Office.
 
W dzisiejszych czasach większość dzieci oraz nastolatków spędza dużą część dnia w pozycji siedzącej. Najpierw wynika to z kilkugodzinnego siedzenia na lekcjach, a następnie na odrabianiu lekcji oraz nauce. W dodatku swój wolny czas młodzież coraz częściej poświęca na graniu w gry komputerowe oraz surfowaniu w Internecie, co również odbywa się pozycji siedzącej lub półleżącej. Jak widać, alarmujący stan kręgosłupów młodych osób nie jest wcale przesadzony. Dlatego oprócz zachęcania ich do większej aktywności, warto zakupić profesjonalne obrotowe krzesła.
 
Celofanowe woreczki sprawdzają się zarówno do pakowania żywności, jak i prezentów czy biżuterii, zabezpieczając oraz podnosząc atrakcyjność wizualną produktów. To świetna opcja dla małych i dużych sklepów, firm cukierniczych, drogerii, kwiaciarni i wszystkich innych podmiotów, dla których liczy się dobre opakowanie sprzedawanego towaru.
 
Utrzymanie klienta nigdy nie jest prostym zadaniem. Jednak tylko w ten sposób możemy osiągnąć sukces w swojej branży i wyprzedzić konkurencję. Jednym ze skutecznych sposobów na zwrócenie uwagi klientów i nagrodzenie ich za częste dokonywanie zakupów lub korzystanie z usług jest zainwestowanie w gadżety reklamowe. Sprawdź, które produkty będą najlepiej przyjęte przez konsumentów i dzięki którym utrzymasz ich sympatię.
 
Wyposażenie restauracji składa się nie tylko z garnków i naczyń, ale też z praktycznych akcesoriów, pozwalających wzbogacać smak potraw albo urozmaicać ich prezentację. Poznaj funkcjonalne przedmioty, które powinny znaleźć się w Twoim lokalu.
 
Nadchodząca wiosna rozpoczyna sezon na przyjęcia, imprezy integracyjne, pikniki, imprezy okolicznościowe. Szukając odpowiedniego miejsca na takie wydarzenia, bierzemy pod uwagę ciekawą lokalizację, oferowane atrakcje oraz atrakcyjną kuchnię.
 
Większość kobiet pragnie aby ich ciała były zadbane i piękne jak najdłużej. Pomocną dłoń wyciągają do nas salony kosmetyczne, które oferują różnego rodzaju zabiegi wpływające na wygląd naszej skóry, rzęs czy paznokci.
 
Każdy, kto pragnie zająć się rękodziełem, czy to w celach zarobkowych, czy też po to, aby zawsze mieć pod ręką przyjazne zdrowie i ładne przedmioty domowego użytku, musi zakupić na początek podstawowy zestaw do wyrobu tych artykułów. Nie inaczej jest w przypadku świec wyrabianych ręcznie. Co więc powinieneś kupić na dobry start? Jakie akcesoria będą Ci potrzebne, a które będą zbędnym wydatkiem? Oto praktyczny poradnik na ten temat.
 

Niezawodność i technologia
Zmywarki Winterhalter to sprzęt najwyższej jakości, który od dziesięcioleci z powodzeniem funkcjonuje w profesjonalnych lokalach gastronomicznych na całym świecie.
 
Stella Pack S.A. to właściciel marki premium Stella oraz brandów Anna Zaradna, Lula, Fixi. Spółka, funkcjonująca pod nazwą Stella Pack od 2000 r., zajmuje się całością spraw związanych z administracją, handlem i marketingiem spółek - córek wchodzących w skład grupy Stella Pack S.A., czyli oddziałów na Ukrainie oraz w Rumunii. O firmie rozmawiamy z Łukaszem Bułdinem
 
Wśród wszystkich modeli komputerów poleasingowych wyróżniamy jednostki mniej i bardziej wydajne. Te najwydajniejsze komputery poleasingowe cechują się doskonałymi parametrami i pozwalają bardzo szybko wykonać nawet najbardziej zaawansowane działania.