600x160_pion_3

BusinessPL Magazyn

 
kliknij tutaj aby przeczytać nasze najnowsze wydanie 

Większość kobiet pragnie aby ich ciała były zadbane i piękne jak najdłużej. Pomocną dłoń wyciągają do nas salony kosmetyczne, które oferują różnego rodzaju zabiegi wpływające na wygląd naszej skóry, rzęs czy paznokci.
Każdy, kto pragnie zająć się rękodziełem, czy to w celach zarobkowych, czy też po to, aby zawsze mieć pod ręką przyjazne zdrowie i ładne przedmioty domowego użytku, musi zakupić na początek podstawowy zestaw do wyrobu tych artykułów. Nie inaczej jest w przypadku świec wyrabianych ręcznie. Co więc powinieneś kupić na dobry start? Jakie akcesoria będą Ci potrzebne, a które będą zbędnym wydatkiem? Oto praktyczny poradnik na ten temat.
 

Niezawodność i technologia
Zmywarki Winterhalter to sprzęt najwyższej jakości, który od dziesięcioleci z powodzeniem funkcjonuje w profesjonalnych lokalach gastronomicznych na całym świecie.
 
Stella Pack S.A. to właściciel marki premium Stella oraz brandów Anna Zaradna, Lula, Fixi. Spółka, funkcjonująca pod nazwą Stella Pack od 2000 r., zajmuje się całością spraw związanych z administracją, handlem i marketingiem spółek - córek wchodzących w skład grupy Stella Pack S.A., czyli oddziałów na Ukrainie oraz w Rumunii. O firmie rozmawiamy z Łukaszem Bułdinem
 
Wśród wszystkich modeli komputerów poleasingowych wyróżniamy jednostki mniej i bardziej wydajne. Te najwydajniejsze komputery poleasingowe cechują się doskonałymi parametrami i pozwalają bardzo szybko wykonać nawet najbardziej zaawansowane działania.
 
 
Zachodzisz w głowę, dlaczego raz płacisz za OC mało, rok później więcej, a w kolejnym znów mniej? Cena OC zależy od wielu składników, także danych dotyczących Ciebie i Twoich wyborów życiowych. Za jedne elementy możesz otrzymać zniżki, za inne zwyżki. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, z czego wynika cena OC ora z czym związane są wahania wysokości składek. Zadbaj o to, by mieć jak najwięcej zniżek.
 
 
Historia GoDan S.A. sięga 1991 roku. Od początku działalności oferta firmy była skupiona wokół tematu „Party”. Dziś GoDan to największy w Polsce producent balonów, przebrań i artykułów imprezowych - firma oferuje sprzedaż hurtową, detaliczną oraz franczyzę. O historii firmy, obecnych możliwościach i planach na przyszłość opowiada Pan Janusz Kraszek, właściciel i zarazem Prezes Zarządu GoDan S.A.
 
 
Dla niektórych są zupełnie normalnym wyposażeniem stanowiska pracy, dla innych budzą kontrowersje. Identyfikatory dla pracowników coraz częściej pojawiają się w zakładach pracy. Czy są one legalne? Jak wygląda ich status pod kątem ochrony danych osobowych? Jakie zadania może spełniać identyfikator dla pracowników?
 
Firma Efekt Plus to krajowy lider w produkcji folii stretch i jeden z czołowych producentów folii w Europie. Zakład Produkcji Folii Efekt Plus Sp. z o.o. zajmuje się produkcją wysoko rozciągliwych folii metodą wylewu Cast. Folia stretch jest najtańszym i najskuteczniejszym sposobem pakowania towarów. O firmie rozmawiamy z Dyrektorem firmy Efekt Plus – Panią Anną Radoń-Cholewą.
 
Teoretycznie zdjęcia powinny być bezpieczne na karcie pamięci. W praktyce zdarza się, że taki nośnik ulegnie uszkodzeniu fizycznemu lub pojawi się błąd w oprogramowaniu. Nie zawsze oznacza to, że zdjęcia zostały bezpowrotnie utracone.
 
Świat nieustannie pędzi naprzód, co w konsekwencji prowadzi do postępu technologicznego, a także szukania nowych sposobów na doskonalenie tego, co jest już znane – jak druk 3D.
 
Breloki reklamowe z logo firmy to niewielki, ale bardzo przydatny gadżet. Można ich używać na wiele sposobów: umieścić przy kluczach do siedziby, przy służbowych samochodach, dołączyć jako gratis do zamówienia lub po prostu rozdawać jako element promocji swojej firmy. Mówi się, że breloczków nigdy nie będzie za dużo, bo to skuteczna reklama, która kosztuje stosunkowo niewiele.
 
„Książnica Polska” Sp. z o.o. to sieć zrzeszająca ponad 40 księgarń na terenie całej Polski. O firmie rozmawiamy z Wiceprezesem Zarządu – panem Jerzym Okuniewskim.
 
Komputronik S.A. od 1996 roku dostarcza do polskich domów, przedsiębiorstw i instytucji publicznych najnowszy sprzęt komputerowy, oprogramowanie, akcesoria elektroniczne, produkty AGD i RTV, jak również świadczy szereg specjalistycznych usług. O historii firmy, obecnych możliwościach i planach na przyszłość opowiada Pan Sławomir Komiński - Dyrektor Sprzedaży Omnichannel Komputronik S.A.
 
Impreza plenerowa = impreza integracyjna?
 
 
Zarówno żaluzje, jak i rolety posiadają wiele użytecznych dla nas funkcji. Dlatego też wybranie pomiędzy nimi nie jest proste. Koniecznie zwróć uwagę na to, do czego chcesz wykorzystywać rolety, czy też żaluzje, a to pozwoli ci wybrać najlepsze dla siebie rozwiązanie.
 
Hotelowa pościel – jak radzić sobie z zanieczyszczeniami?
 

Dobry Początek 6 to idealny adres dla siedziby firmy, która rozpoczyna swoją działalność. Chociaż przedsiębiorstwo ABM S.A. i jego pracownicy swoje pierwsze kroki w biznesie stawiali dawno temu, to ta nazwa ulicy w Krakowie nie jest przypadkowa.
 
Duże powierzchnie biurowe są z reguły przejmowane przez firmy o dużych rozmiarach, które dysponują środkami, aby np. uruchomić w centrum miasta open space lub inną przestrzeń służącą do pracy.
 
Tłumaczenia techniczne to specyficzny rodzaj przekładów językowych, który najczęściej wykonuje się w formie pisemnej. Jest to jeden z najbardziej wymagających rodzajów tłumaczeń, który od tłumacza wymaga doskonałej znajomości branży oraz biegłego operowania specjalistyczną terminologią z nią związaną. Tłumaczenia techniczne oferują biura tłumaczeń współpracujące z profesjonalnymi tłumaczami z wieloletnim doświadczeniem.