BusinessPL Magazyn

 
kliknij tutaj aby przeczytać nasze najnowsze wydanie 
DAJAR Sp. z o.o. jest jedną z największych w Polsce i w rejonie Europy Środkowej firmą zajmującą się dystrybucją szerokiej gamy artykułów dla domu i ogrodu. Zapleczem dla tak imponującej oferty są kontakty handlowe ze znaczącymi producentami światowymi w branży AGD oraz dwa własne zakłady produkcyjne.


Obowiązkiem każdego pracodawcy, wynikającym z Kodeksu Pracy, jest zapewnienie pracownikom bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Jak jednak w praktyce pracodawca ma wypełniać takie zobowiązania?
 
Meble ogrodowe są integralnym elementem wyposażenia każdego tarasu, altany oraz wszystkich innych miejsc, w których w okresie letnim spożywamy posiłki, pijemy kawę czy po prostu oddajemy się błogiemu lenistwu. Dlatego też przy ich wyborze powinniśmy kierować się przede wszystkich wygodą płynącą z ich użytkowania, jak również ich estetyką, wpisującą się w krajobraz i stylistykę ogrodu.
 
W trakcie ponad 20 lat działalności przedsiębiorstwu RODEX Sp. z o.o. z Białegostoku udało się uzyskać mocną pozycję na polskim rynku, szczególnie w północno-wschodnim rejonie kraju, jak i zaznaczyć swą obecność we wszystkich podstawowych segmentach branży budowlanej. Więcej na temat oferty, rozwoju oraz parku maszynowego firmy w artykule Manufacturing Journal napisanym przez Aleksandrę Strojek.
 
 Excellent Usługi Sp. z o. o. z Krakowa już od ponad 13 lat działa na rynku stolarki budowlanej. — Marka zobowiązuje — podkreśla Prezes spółki, Pan Edward Ziębicki. Dlatego też firma nie unika trudnych wyzwań, w tym także renowacji obiektów zabytkowych Jej szefowie postawili na jakość i elegancję – nie oszczędza się tam na materiałach, a okna z logo Excellent robione są wyłącznie z drewna.
 
Współczesne, szybkie tempo życia powoduje, że w wolnej chwili każdy z nas szuka spokoju i wytchnienia. Z tego właśnie powodu marzeniem większości ludzi jest dom z ogrodem
 
Dla tych czytelników, którzy nie słyszeli jeszcze o grupie NG2 (New Gate Group) S.A. z Polkowic, przypomnijmy, że to biznes, którego wizytówką jest znana na całą Polskę sieć sklepów obuwniczych CCC.
 
Pełna wygoda – nie bez kozery takim właśnie sloganem hiszpańska marka Fluchos skusiła europejski i światowy rynek. Sukcesu tego nie byłoby, gdyby nie unikalna mieszanka