BusinessPL Magazyn

 
kliknij tutaj aby przeczytać nasze najnowsze wydanie 
PACK_AD_160x600_bpl

Czy tylko zakres zadań zawodowych ewoluuje wraz z postępem technologicznym? Oczywiście, że nie, bo te zadania muszą zostać wykonane przy użyciu odpowiednich urządzeń i przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje. Środowisko pracy podlega nieustannym przeobrażeniom, o czym doskonale wiedzą pracownicy i zarządzający firmą innovaphone.
 

Serwery firmowe

Czy każda firma potrzebuje serwera? Zapewne nie. Jeżeli jednak w firmie pracuje się głównie na danych to można rozważyć taką inwestycje. Jaki serwer do firmy wybrać? I jak go wybrać?
 
 
Wielu studentów z przerażeniem myśli o tym, jak zaplanować swoją ścieżkę zawodową. Studia często są okresem poszukiwań swojej drogi, próbowania swych sił w różnych dziedzinach i weryfikowania własnych umiejętności oraz predyspozycji. To właśnie ten czas jest idealnym momentem, aby podjąć pierwsze próby sprawdzenia samych siebie i oceny, w jakim zawodowym kierunku chcemy zmierzać.
 

WYWIAD - KONTEL Sp. z o.o. Sp.k.

Firma KONTEL powstała w 1983 roku. Spółka jest czołowym polskim importerem i dystrybutorem rozwiązań telekomunikacyjnych. O firmie opowiada Pan Andrzej Wiśniewski, Dyrektor ds. Rozwoju, KONTEL.
 
Marketing automation to nie jedynie udogodnienie dla marketerów dopełniających powtarzalne funkcjonowania, takie jak np. przesyłanie maili, lecz również szansa wykonywania niezwykle zaawansowanych akcji reklamowych. Przeważnie opiera się na połączeniu z różnymi urządzeniami, aby przechowywać więcej informacji, precyzyjniej dochodzić do grupy docelowej oraz efektywnie przyciągać leady.
 
T.H. ALPLAST Sp. z o.o. Sp. k. rozpoczęło swoją działalność w 1994 roku. Oferta firmy obejmuje szeroki wachlarz profesjonalnych usług informatycznych – w tym projektowanie, produkcje, serwis i dystrybucje urządzeń, systemów informatycznych, obudów i elementów konstrukcyjnych sprzętu IT.
 
Wybór upominku nigdy nie jest łatwy, w końcu chcemy, by był trafiony i spodobał się obdarowanej osobie. Dlatego czasem warto skorzystać z inspiracji, dzięki którym podejmiemy dobrą decyzję. Szczególnie jest to ważne w przypadku prezentu dla ojca, ponieważ możemy w ten sposób podziękować mu za wszystko, co dla nas zrobił. Wtedy zwróćmy uwagę na jego zainteresowania, np. informatykę, dzięki czemu wybierzemy bardziej indywidualny podarek.
 
Coraz częściej kupujemy lub zamawiamy usługi przez Internet. To znacznie oszczędza nasz czas, daje również możliwość porównania oferty wielu podmiotów, zanim podejmiemy ostateczną decyzję. Wirtualna rzeczywistość byłą i jest nadal wielkim wyzwaniem do skutecznego promowania swojego biznesu.
 
Jeśli posiadasz swoją stronę lub sklep internetowy, z pewnością spotkałeś się z terminem pozycjonowania w Google. Zwiększenie widoczności w sieci może wydawać się procesem wymagającym dużego nakładu czasu oraz pracy. Zwłaszcza jeśli całą swoją uwagę poświęcasz tworzeniu angażujących treści w Twojej witrynie lub dostarczaniu produktów do Twoich klientów.