EKMP_V_BANER_160x600_171026

BusinessPL Magazyn

 
kliknij tutaj aby przeczytać nasze najnowsze wydanie 
Trudno znaleźć kogoś w naszym kraju, kto ani razu jej nie kosztował lub o niej nie słyszał. Ogromną popularność zyskała, dzięki charakterystycznemu smakowi i składnikom, które jak wiemy „przyciągają magnezem”. Oczywiście mowa o wodzie mineralnej „Muszynianka”, która posiada dużą zawartość najcenniejszych biopierwiastków.
 
Bezpieczeństwo żywności jest bardzo ważne nie tylko dla przedsiębiorców z branży spożywczej i gastronomicznej, ale także dla całego społeczeństwa. Aby je zapewnić zarówno osobom, które pracują w tym sektorze, jak i konsumentom powstało wiele regulacji. Jednymi z nich są przepisy HACCP. Z tego artykułu dowiesz się czego one dotyczą.
 
Słodycze to kategoria produktów, które są kupowane niemal przez wszystkich Polaków. Niezależnie od zasobności portfela, niezależnie od warunków gospodarczych cieszą się nieustającym uznaniem Polaków. Działające od kilku lat w branży hurtownia internetowa KURI przygotowuje swoja ofertę z myślą o wielu grupach klientów – od indywidualnych po właścicieli stanowisk ze słodyczami, kiosków i sklepów. Oto słodycze, które od wielu miesięcy cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością.
 
Obdarowywanie się prezentami to tradycja w rodzinnym gronie, ale coraz częściej także wkracza ona w świat biznesu. Warto pamiętać o swoich kontrahentach, partnerach handlowych, także o kluczowych klientach i podczas ważnych okazji pokazać im swoją wdzięczność i szacunek. Doskonałym upominkiem mogą być wtedy elegancko pakowane słodycze – to zawsze udana niespodzianka!
 
Wyszukanie ciekawego upominku biznesowego może być poważnym problemem – nie zawsze trafienie idealnie w gust osoby obdarowanej jest takie łatwe. Dlatego w takich sytuacjach najlepiej zdecydować się na zamówienie uniwersalnych upominków. Tymi, które cieszą się największym powodzeniem obecnie, są kosze delikatesowe.
 
Woda to nie tylko źródło życia, ale także warunek dobrego zdrowia oraz niezbędny element zrównoważonej diety. Nie od dziś wiadomo, że żaden organizm żywy bez wody obejść się nie może. Nie każdy jednak wie, że od wody zależy również nasze samopoczucie. Specjaliści zalecają spożywanie 2 litrów wody dziennie i rada ta nie dotyczy wyłącznie sportowców lub osób zapracowanych, ale dosłownie każdej i każdego z nas.
 
Firma FRoSTA, obecna na polskim rynku od 1998 roku, zdołała wypracować sobie silną pozycję i stać się jednym z wiodących producentów mrożonej żywności w Polsce.
 
d’aucy Polska Sp. z o.o. łączy wieloletnie doświadczenie firmy Globus Polska w produkcji i sprzedaży mrożonek z tajnikami strzeżonymi przez francuską grupę CECAB.
 
Rozpoczynając działalność 17 lat temu, Grados stał się ekspertem w zakresie przetwarzanej żywności, specjalizującym się w owocowych
 
Zakład Elektromechaniki Chłodniczej IGLOO z Bochni jest sprawdzonym dostawcą nowoczesnych i niezawodnych urządzeń chłodniczych dla handlu i gastronomii w Polsce
 
Bonduelle Polska SA to dynamicznie rozwijająca się filia Grupy Bonduelle, będącej obecnie liderem na rynku warzyw przetworzonych.
 
BOLARUS S. A. jest firmą znaną ze stosowania ekologicznych czynników chłodniczych, z produkcji wysoko jakościowych
 
Spółka LNB Poland z Kiszkowa pod Gnieznem przez ponad szesnaście lat działalności w branży mieszanek i dodatków paszowych zapracowała sobie na opinię rzetelnego partnera w interesach.
 
Od blisko 20 lat Atlanta Poland S.A. z Gdańska dba o to, by polscy klienci otrzymywali konfekcjonowane bakalie najwyższej jakości.
 
Ciekawe, czy znajdzie się między nami, choć jedna osoba, która uważa, że piwo nie jest najpopularniejszym napojem alkoholowym na świecie?
 
Kiedy globalny rynek danego sektora jest już silnie nasycony, rynki poszczególnych krajów hermetyczne i kapryśne, a przewagi konkurencyjnej ze względu na specyficzne uwarunkowania
 
Od tysięcy lat morza i oceany zapewniały dwie, niezwykle istotne dla rozwoju ludzkości rzeczy: zdrową żywność i bezkres marzeń. Pragnienie zdobywania
 
Niewiele jest polskich firm, które jak równy z równym konkurują, dzięki wysokiej jakości swoich produktów, z firmami niemieckimi. Niewiele jest takich organizacji, które zbudowały swoje,
 
Będąc nieodłączną częścią kultury kraju, jedzenie może być jego swoistą dumą i wizytówką. Jeśli zatem zapragniesz poznać nieco polskiej kultury i skosztować smaku tradycyjnej polskiej kuchni,
 
Znajdująca się w Markach pod Warszawą firma Inter Europol Piekarnia Szwajcarska S.A. jest dziś największym w Polsce producentem pieczywa szwajcarskiego i francuskiego.