FSS_V_160
osg160x600
Belka_160
600x160_pion_3

BusinessPL Magazyn

 
kliknij tutaj aby przeczytać nasze najnowsze wydanie 

Co jest potrzebne, aby właściwie zapakować towar do wysyłki? Oprócz puełka kartonowego warto zaopatrzyć się w kilka niezbędnych akcesoriów, które dodatkowa zabezpieczą wysyłane przedmioty. Dzięki nim, zyskamy pewność, że wysyłka nieuszkodzona dotrze do adresata.
 
 
/INS. Pankaboard informuje o poprawie wydajności kartonów specjalistycznych PankaMax , PankaDisc i PankaSeal od stycznia 2015r, osiągniętej dzięki inwestycjom dokonanym w maszynie papierniczej.
 
/INS. Firma SCA przygotowała kolejny produkt z linii Sustainable Packaging: papier jednostronnie powlekany Solo Print. Cechuje go najlepszy na rynku profil ekologiczny oraz drukowność tej samej klasy, jaka wymagana jest w przypadku papierów do druku czasopism „z wyższej półki”.
 
/INS. Pankaboard kontynuuje inwestycje zmierzające do poprawy jakości niepowlekanych kartonów specjalnych, produkowanych na maszynie BM3 i poprawy serwisu klientów kupujących produkty z maszyny BM3. W czerwcu tego roku Pankaboard zainstaluje nową głowicę wlewu (head box) na maszynie BM3.
 
Składowanie i przechowywanie dokumentów księgowych oraz dotyczących działalności danej instytucji, przedsiębiorstwa lub fundacji to duże wyzwanie. Biorąc pod uwagę, że należy zapewnić im należyte bezpieczeństwo, a także ilość dokumentów, jakie powstają każdego miesiąca i fakt, że czas ich składowania to minimum 5 lat, nic dziwnego, że w niejednej firmie potrzebne jest całe archiwum. Jak zorganizować to pomieszczenie, by było wygodne i praktyczne i zmieściło się w nim jak najwięcej teczek oraz segregatorów?
 
Profesjonalne przechowywanie dokumentów to dla współczesnych firm coraz większe wyzwanie – wraz ze zmieniającymi się regułami prawnymi dotyczącymi sposobu i czasu ich przechowywania czy niszczenia rośnie także popularność firm wyspecjalizowanych w skanowaniu, osuszaniu, archiwizowaniu, przechowywaniu oraz niszczeniu dokumentów. Jakie mogą one przynieść korzyści dla biznesu?
 
Firma Pankaboard po raz pierwszy w Polsce podczas targów Packaging Innovations 9-10 kwietnia w Warszawie. Fiński producent kartonów Pankaboard po raz pierwszy podczas tegorocznych targów Packaging Innovations w Polsce będzie prezentować swoje produkty. Targi odbędą się w Warszawie w dniach 9-10 kwietnia. Produkty firmy Pankaboard są sprzedawane w Polsce za pośrednictwem firmy Finplast, która jest jej agentem sprzedaży od 2012 roku.
 
SZYNAKA – MEBLE Sp. z o.o. to ekspert w produkcji wysokiej jakości mebli obejmujących meble mieszkaniowe: zestawy dzienne, młodzieżowe,
 
Pregis Corporation to marka o globalnym zasięgu skoncentrowana na dostarczaniu nowoczesnych i niezawodnych opakowań ochronnych, elastycznych, żywnościowych oraz medycznych.
 
Kreis Pack jest producentem i dostawcą uniwersalnych opakowań na żywność. Posiada wszelkie wyznaczniki firmy o zasięgu europejskim przodującej w dziedzinie