magazine top

Przesyłka pocztowa czy też kurierska potrzebuje odpowiedniego zapakowania. Najlepiej w taki sposób, aby zawartość nie uległa uszkodzeniu. Dzięki odpowiednio dobranym i funkcjonalnym opakowaniom oraz akcesoriom Twoja paczka dotrze bez problemu w pożądane miejsce. Rzeczy w środku będą w stanie idealnym. Zwłaszcza jest to ważne w przypadku produktów ze szkła i innych materiałów mogących się w łatwy sposób uszkodzić. Dzięki praktycznym i funkcjonalnym rozwiązaniom Twoja przesyłka będzie w stu procentach zabezpieczona.

Folia bąbelkowa - doskonały sposób zabezpieczenia przesyłki

Folia bąbelkowa jest bardzo przydatną formą zabezpieczenia Twojej przesyłki. Wykonana jest z przezroczystego i sprężystego plastiku. Wypełnione powietrzem pęcherzyki umieszczone w regularnych odstępach to doskonała amortyzacja dla wartościowych przedmiotów. Zapewnia ochronę przed wibracjami i wstrząsami podczas transportu. Dla zwiększenia bezpieczeństwa można użyć kilku warstw folii. Bardzo dobrze przylega do materiałów i w skuteczny sposób ochroni je przed zarysowaniami i pęknięciami. Doskonale zamortyzuje wszelkie niefortunne upadki. Bardzo skutecznie zabezpieczy kruche materiały. Między innymi porcelanę, szkło, sprzęt elektroniczny czy też inne delikatne rzeczy. Folia bąbelkowa jest wodoszczelna. Chroni przedmioty przed zamoknięciem jak i przed brudem i kurzem. W ten sposób zabezpieczony produkt można umieścić w kartonowym pudełku adekwatnie wybranym co do wielkości przesyłki. Dodatkową amortyzacją będzie włożony do środka pognieciony papier lub pianka. Całość będzie stabilna a zawartość paczki w żaden sposób nie przesunie się podczas transportu.

Foliopaki - wygodna forma nadawania przesyłek

Foliopaki wykonane są z bardzo wytrzymałej folii, która jest wspaniałą alternatywą dla tradycyjnych kopert z papieru. W przeciwieństwie do tych drugich są o wiele bardziej trwałe oraz funkcjonalne. Posiadają wysoką odporność na uszkodzenia zewnętrze, dzięki wykonaniu z polietylenu. Materiał ten sprawia, że są one elastyczne i zabezpieczają paczkę przed dostaniem się do wewnątrz kurzu i brudu. Bardzo dużym plusem jest fakt, iż są wodoszczelne. Klej jest bardzo mocny i uniemożliwia dostanie się do środka bez widocznych śladów. Dostępne są w bardzo różnorodnej wielkości, dlatego też można dzięki nim zabezpieczać przedmioty bardzo małe jak i te o dużych gabarytach. Foliopaki są całkowicie nie przejrzyste, dlatego często służą do przesyłania dokumentów. Umowy zawierane na odległość, to w dzisiejszych czasach nic nadzwyczajnego. Taki rodzaj pakowania jest wprost idealny. Inne rzeczy, które można przesyłać poprzez taka formę opakowania to ubrania, obuwie, pościel, maskotki i wiele innych. W kopercie foliowej możesz również zapakować kosmetyki i dodatkowo owinąć je folią bąbelkową.

Przydatne akcesoria umożliwiające bezproblemowe zapakowanie przesyłki

Dodatkowe akcesoria ułatwiające zapakowanie i nadanie przesyłki to taśma pakowa oraz nalepki. Taśma wykonana z kauczuku jest o wiele bardziej trwała niż zwykła. Przede wszystkim jest odporna na nacisk, co doskonale sprawdzi się w przypadku dużych przesyłek. Nadając paczkę z kruchym materiałem w środku najlepiej jest nalepić nalepkę ostrzegawczą. Informuje ona o zawartości materiałów mogących ulec uszkodzeniu, na przykład ze szkła. Dobrze zapakowana i oznakowana paczka bez problemu dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie. Etykiety w znacznym stopniu zwiększają bezpieczeństwo a dodatkowo są bardzo funkcjonalne.

Podsumowanie

Odpowiednie zapakowanie paczki i zabezpieczenie jej przed uszkodzeniami mechanicznymi to bardzo ważna kwestia. Hurtownia opakowań Mandras zapewnia szeroki wybór materiałów ułatwiających pakowanie przesyłek. Bez najmniejszego problemu nadasz paczki o różnych gabarytach a ich zawartość będzie w stu procentach bezpieczna. Dotrze do odbiorcy w stanie nienaruszonym. Akcesoria do pakowania przesyłek zapewniają bezpieczeństwo i wygodę użytkowania jak i satysfakcję z ich posiadania.

fb button

grab my essay banner

logo jooble