magazine top

W ostatnich miesiącach świat został zdominowany przez pracę zdalną. Jednak już wcześniej liczne firmy decydowały się na wysokiej jakości sprzęt do audio- i wideokonferencji, który umożliwiał im swobodny i bezproblemowy kontakt z innymi pracownikami z różnych biur czy stron świata, jak i również ze swoimi klientami czy partnerami biznesowymi. Obecnie taki sprzęt to jednak rozwiązanie niemal obowiązkowe, jeżeli oczekujemy, że kontakt w naszej firmie zachowa naprawdę wysoką jakość.

Takie narzędzia, jak Microsoft Teams są obecnie wykorzystywane znacznie częściej, niż jeszcze na początku tego roku. Jeżeli oczekujemy najwyższej jakości obrazu i dźwięku oraz wykorzystania pełnej gamy możliwości, jakie oferują nam tego typu narzędzia, potrzebne nam będą dodatkowe urządzenia. I m.in. ich dostarczaniem zajmuje się firma Poly, której oficjalnym dystrybutorem w Polsce jest firma Veracomp.

Poly, czyli lider na swoim rynku

Poly jest obecnie jedną z największych na świecie firm, która dostarcza narzędzia niezbędne do sprawnej komunikacji oraz współpracy pomiędzy poszczególnymi pracownikami. Poly działa na rynku już kilkadziesiąt lat i oferuje zarówno produkty audio, jak i wideo.

Zwłaszcza obecnie zaczynamy rozumieć, że niska jakość połączeń audio, kiepski obraz czy inne problemy techniczne, w tym rozłączanie połączeń, awaria sprzętu odpowiadającego za obraz lub dźwięk, jest powodem znacznie mniej wydajnej pracy. Podobnie jak w kontaktach z naszymi parterami biznesowymi lub klientami – w tym przypadku problemy mogą świadczyć o braku naszego profesjonalizmu i odbić się na tak ważnych dla nas relacjach. Poly zdaje sobie z tego sprawę, dlatego swoim klientom oferuje sprzęt światowej klasy, który umożliwia im komunikację na najwyższym poziomie, wraz z dźwiękiem oraz obrazem znakomitej jakości. Celem Poly jest udostępnianie takich narzędzi, które jak najbardziej zbliżą nas do poziomu komunikacji, który do tej pory dostępny był podczas komunikacji twarzą w twarz.

Produkty oferowane przez Poly

Poly oferuje szereg zróżnicowany produktów, śród których znajdują się:

• telefony biurkowe,
• rozwiązania do wideokonferencji i audiokonferencji,
• zestawy słuchawkowe,
• oprogramowanie analityczne.

W zależności od naszych oczekiwań, dzięki ich odpowiedniemu połączeniu, możemy wyposażyć siebie i inne osoby w naszej firmie w narzędzia, które umożliwią im zawsze bezproblemową i wysokojakościową komunikację z innymi pracownikami, jak i również z klientami czy partnerami.

Odpowiednie słuchawki nie tylko podczas epidemii

Wiele firm na co dzień korzysta m.in. ze słuchawek, które są absolutną podstawą świadczonych przez nie usług. Tyczy się to nie tylko działów obsługi klienta, ale również call center – w obu przypadkach odpowiednie słuchawki są podstawą.

Poly udostępnia swoich klientom, podobnie jak i w innych wypadkach, modele zróżnicowane cenowo, by zaoferować swoje produkty przedsiębiorstwom o różnych potrzebach.

Przykładem sprzętu budżetowego są słuchawki EncorePro 300. oferują one całodzienny komfort pracy, niezawodność oraz optymalizację samego głosu naszego pracownika. EncorePro 500 – zestaw plasujący się klasę wyżej – oferuje dodatkowo nie tylko redukcję szumów, ale również kilka wariantów budowy samych słuchawek. Najwyższą jakością – zarówno dźwięku, jak i wykonania – dysponują oczywiście słuchawki EncorePro 700.

Poly oferuje jednak również słuchawki, które sprawdzają się nie tylko w przypadku call center czy biur obsługi klienta. Są one dopasowane do wymagań pracowników o naprawdę zróżnicowanych obowiązkach. Poly Savi 8200 sprawdzą się w przypadku osób, które korzystają z różnych urządzeń. dzięki nim można zarządzać połączeniami realizowanymi z aż trzech różnych urządzeń – komórki, telefonu nabiurkowego czy komputera.

Poly Blackwire 7225 sprawdzą się idealnie w przypadku otwartych przestrzeni biurowych – odpowiada za to m.in. funkcja aktywnego tłumienia hałasu. Jeżeli chcemy zoptymalizować nasz głos, jednocześnie minimalizując hałas, idealnie sprawdzą się również słuchawki Voyager 6200 UC.To urządzenie komunikujące się poprzez bluetooth. Dla najwyższego komfortu pracy posiadają one konstrukcję wyposażona w pałąk, dzięki czemu wielogodzinna praca nie stanowi prolemu.

Poly Studio X30 – oto podstawa udanej wideokonferencji

Poly to jednak nie tylko słuchawki – to sprzęt, który kompleksowo wspiera nas podczas konferencji. Idealnym przykładem jest Poly Studio X30 – stworzony z myślą o konferencjach do 6 osób. Można do niego dołączyć dotykowy ekran, a wyposażono go w 2 porty HDMI, głośnik, kamerę 4K z czterokonnym zoomem oraz opcją automatycznego kadrowania. Urządzenie współpracuje z platformami do komunikacji takimi jak Zoom oraz Microsoft Teams. To zagwarantuje nam naprawdę bezproblemowe konferencje, przy znakomitej jakości obrazu i dźwięku.

Autoryzowanym dystrybutorem Poly na rynku Polskim jest firma Veracomp. Więcej o oferowanym przez Poly sprzęcie wideo- i audiokonferencyjnym można dowiedzieć się na stronie poly.veracomp.pl.

fb button

grab my essay banner

logo jooble