Nowe mieszkania w centrum Krakowa przy ul.Cystersów

Share

cystersow-26c

Ulica Cystersów, przy której znajduje się kolejna inwestycja Budrem, jest zlokalizowana dość blisko centrum Krakowa, w dzielnicy Grzegórzki. Podróż do rynku trwa krócej niż 10 minut, jeśli dystans pokonujemy tramwajem.

Spacer zajmuje ok. 40 minut. Nieopodal inwestycji znajdują się obiekty takie jak: przedszkole i szkoły, placówki medyczne, pływalnia, lodowisko, korty tenisowe czy stadion. Na terenie dzielnicy mieści się również Galeria Kazimierz – jedna z największych w Krakowie. Nieznaczne odległości od przystanków komunikacji miejskiej sprawiają, że wyprawy do innych punktów zlokalizowanych na mapie miasta nie są skomplikowanymi ani przesadnie czasochłonnymi przedsięwzięciami. Jednym z rozwiązań, jakie można wybrać, jest również podróż rowerem. Dostępność ścieżek rowerowych w polskich miastach zdaje się być coraz większa. Do dyspozycji właścicieli mieszkań w inwestycji przy ulicy Cystersów pozostają komórki lokatorskie, dzięki czemu przechowywanie roweru nie jest problematyczne. Do dyspozycji osób preferujących komunikację samochodową pozostaje dwupoziomowy parking podziemny.

Dzięki nieznacznej odległości od Kazimierza i Starego miasta, a także za sprawą pasa zieleni ciągnącego się wzdłuż ulicy Podgórskiej, Grzegórzki stają się coraz bardziej atrakcyjnym miejscem. Dzielnica jest stale modernizowana i zaczyna przyciągać nie tylko turystów, ale także nowych mieszkańców. Ulica Cystersów to obecnie jedna z najbardziej zachęcających krakowskich lokalizacji.

Inwestycja jest atrakcyjna nie tylko ze względu na położenie. Uwagę przyciągają głównie nietypowe rozwiązania architektoniczne. W budynkach znajdują się nowoczesne i bezpieczne windy Schindlera – szybkie i bezpieczne. Na uwagę zasługuje również przestronny, otwarty korytarz, a także przeszklony sufit. Sposób, w jaki zaprojektowano budynki mieszkalne, pozwala czerpać radość z otwartej przestrzeni. Dodatkowo, do dyspozycji niektórych lokatorów pozostają duże tarasy i ogródki. Możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu to kolejny atut, który trudno pominąć.

Kolejna inwestycja stworzona przez Budrem zapewnia aktualnym i przyszłym lokatorom bezpieczeństwo, komfort i maksimum mądrze wykorzystanej i wolnej przestrzeni. Stan techniczny budynków, a także ich wykończenie i właściwości estetyczne sprawiają, że życie przy ulicy Cystersów cechuje się wygodą – niezależnie od wielkości zakupionego mieszkania. Na uwagę zasługuje także kwestia lokalizacji – inwestycja powstała nieopodal Krakowskiego Kazimierza i Starego Miasta.

Podsumowując można stwierdzić iż, mieszkania w Krakowie oferowane przez firmę Budrem pomimo lokalizacji w ścisłym centrum pozwolą użytkownikom cieszyć się ciszą i spokojem a nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawią że nawet najbardziej wymagający mieszkaniec będzie się tutaj dobrze czuł.