magazine top

gummi-bears-318378 12801

Celofanowe woreczki sprawdzają się zarówno do pakowania żywności, jak i prezentów czy biżuterii, zabezpieczając oraz podnosząc atrakcyjność wizualną produktów. To świetna opcja dla małych i dużych sklepów, firm cukierniczych, drogerii, kwiaciarni i wszystkich innych podmiotów, dla których liczy się dobre opakowanie sprzedawanego towaru.

Fot. Celofanowe woreczki firmy Grala z atestem PZH doskonale sprawdzą się do pakowania żywności, w tym owoców, serów czy wędlin.

Czym jest celofan i jak go wykorzystać?

Celofan, czyli folia, z której produkowane są między innymi arkusze i celofanowe woreczki, może być przezroczysta lub barwiona. Wytwarzana z polipropylenu, cechuje się połyskiem, dzięki czemu zapakowane w celofanowe woreczki przedmioty wyglądają niezwykle elegancko i efektownie, także na sklepowych półkach. Celofan zwiększa również walory estetyczne, podkreślając kolor, umieszczonych wewnątrz opakowania przedmiotów. Poznaj pełną ofertę firmy GRALA na https://sklep.grala.com.pl.

Celofanowe woreczki na słodycze, herbaty, kwiaty…

Celofanowe woreczki z powodzeniem można stosować jako opakowania cukierków, ciastek czy na przykład herbaty. Woreczki celofanowe uzupełnione dodatkowo ozdobnymi kokardami ze wstążki lub rafii podnoszą atrakcyjność sprzedawanych wyrobów i doskonale sprawdzają się do pakowania drobnych podarunków, na przykład prezentów firmowych.

cookie-1891409 12802

Fot. Celofanowe woreczki to sposób, by atrakcyjnie zapakować różne produkty, w tym słodycze, wędliny czy inne artykuły spożywcze.

Celofanowe woreczki dostępne są w wielu rozmiarach i cechują się wysoką przezroczystością. Folia, z której są wykonane, jest nierozciągliwa, dość sztywna i wytrzymała, co sprawia, że opakowania powstałe przy jej użyciu sprawdzają się w przypadku wielu rodzajów produktów.

W celofanowe woreczki można zapakować również zestawy kosmetyków albo inne zestawy upominkowe w czasie okołoświątecznym czy w przypadku popularnych okazji, jak choćby mikołajki albo walentynki.

t-505479 12803

Fot. Woreczki celofanowe ułatwiają zapakowanie produktu o nietypowym kształcie, nadając mu elegancki i estetyczny charakter.

Celofanowe woreczki – do ochrony i ozdoby

Woreczki celofanowe mogą być wykorzystywane nie tylko jako opakowanie ozdobne, ale i o charakterze ochronnym. Jeśli firma zajmuje się sprzedażą biżuterii (w tym wyrobów typu hand made) czy innych delikatnych, drobnych przedmiotów, może je pakować w celofanowe woreczki z zamknięciem. Wyposażone w klapkę z taśmą klejącą pozwalają na skuteczne zabezpieczenie produktów przed wypadnięciem z woreczka podczas transportu, a także przed ewentualnym ich zabrudzeniem czy uszkodzeniem.

Celofanowe woreczki to estetyczny i praktyczny sposób, by zapakować różne artykuły – od produktów spożywczych, poprzez kwiaty aż do przedmiotów codziennego użytku. Rzeczy zapakowane w celofan są odpowiednio zabezpieczone, a jednocześnie ciekawie się prezentują, co z pewnością docenia wielu klientów.

fb button