Wyszukiwarka Vendoria.pl - porównamy oferty w całej sieci

Share

główne vendoria logoPL1

Wyszukiwarka Vendoria pozwala na odnalezienie najlepszych ofert w całej sieci. Zaawansowany system umożliwia porównywanie setek produktów sklepów internetowych, m.in. takich jak Allegro czy AliExpress, jednocześnie wyróżniając się prostą i intuicyjną obsługą. Wszystko to ułatwia odnalezienie najbardziej atrakcyjnej oferty, odpowiadającej oczekiwaniom użytkownika. Dbając o jeszcze większy komfort poruszania się po stronie, została ona podzielona na odpowiednie kategorie, które ułatwiają szybkie odszukanie pożądanego produktu. Do dyspozycji użytkownika są następujące sekcje:


elektronika,
motoryzacja,
moda,
• dziecko,
• dom i ogród,
• uroda,
sport,
• kultura i rozrywka,
• firma,
• supermarket,
• zdrowie,
• kolekcja i sztuka,
• ogłoszenia i usługi.

Dodatkowo ww. sekcje zostały podzielone na podkategorie, dzięki czemu można przeglądać setki produktów w różnych cenach. Użytkownik może sprawdzić również jakie są najlepsze okazje w danym dniu oraz skorzystać z inspiracji, które ułatwią przykładowo zakup prezentu.

Jakie są największe zalety serwisu Vendoria.pl?

Metawyszukiwarka stanowi niezwykle przydatne narzędzie dla osób chcących zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim cenny czas, który poświęciliby na wielogodzinne wyszukiwanie konkretnych produktów i porównywanie cen. Vendoria.pl to zaawansowany system, umożliwiający odnalezienie interesującego nas przedmiotu w bardzo krótkim czasie i w najlepszej cenie, z uwagi na możliwość sortowania wyników.

Osoby korzystające z serwisu mają możliwość uzyskania sporych oszczędności, dzięki dostępności do najszerszej gamy produktów i łatwości znalezienia opcji najbardziej korzystnej finansowo.

Porównywarka dodatkowo gwarantuje oszczędność sporej ilości czasu, który trzeba byłoby poświęcić na sam zakup produktów. System pozwala na dokonywanie transakcji i płacenie z poziomu konta założonego na Vendoria.pl. Dzięki temu korzystający z serwisu nie muszą rejestrować się na różnych stronach i zapamiętywać kolejny haseł oraz loginów.

W jaki sposób należy się zarejestrować?

Mając na uwadze komfort użytkowników oraz ich czas, proces rejestracji jest niezwykle prosty i zajmuje zaledwie kilka chwil. Dodatkowo rejestracja jest zupełnie darmowa. Użytkownik musi podać swoje imię, hasło oraz adres poczty elektronicznej, na którą otrzyma link aktywacyjny. Po kliknięciu w link konto zostaje aktywowane, a odbiorca dostaje indywidualny adres e-mail, za pomocą którego będzie kontaktować się z Vendorią oraz sklepami. Rejestracja w serwisie pozwala na uzyskanie stałego dostępu do swojej historii poszukiwań. Dodatkowo Vendoria.pl umożliwia wyszukiwanie określonych produktów bez konieczności zakładania konta.

Dlaczego jeszcze warto korzystać z Vendoria.pl?

Jedną z cech, która zdecydowanie wyróżnia serwis jest możliwość automatycznego wyszukiwania produktów o określonych kryteriach. Monitoring, oprócz opcji wyszukiwania i porównywania setek produktów, jest jedną z najbardziej przydatnych funkcji serwisu. Na czym polega cały proces?

Jeśli metawyszukiwarka nie znajdzie przedmiotu odpowiadającego oczekiwaniom użytkownika, może on skorzystać z funkcji monitorowania, polegającej na automatycznym szukaniu. Tym samym zyskujemy czas, który poświęcilibyśmy na samodzielne wykonanie całego procesu. Gdy tylko Vendoria trafi na produkt odpowiadający przyjętym kryteriom, informuje o tym drogą mailową. Funkcja jest niezwykle przydatna w momentach gdy nie uda się nam znaleźć określonego przedmiotu lub wynik nie do końca nam odpowiada. Sam okres wyszukiwania jest uzależniony od rodzaju posiadanego konta.

Rejestrując się w serwisie, domyślnie otrzymujemy konto standard, umożliwiające wybór 5 produktów, które zostaną poddane automatycznemu szukaniu. Wyniki będą z kolei prezentowane w raporcie otrzymywanym co 24 godziny. Konto standard pozwala na korzystanie z funkcji monitoringu przez 7 dni. Jeśli jednak zależy nam na wydłużeniu całego okresu oraz wyszukiwaniu większej liczby produktów, można zdecydować na zakup konta premium. Rozszerzona wersja pozwala na monitorowanie ponad 9000 produktów jednocześnie, przez okres 365 dni. W tym przypadku raport poszukiwań jest wysyłany co godzinę. Konto premium to doskonałe rozwiązanie dla osób, które szukają rzadkich produktów o ograniczonej dostępności.

Vendoria.pl to nowoczesny serwis, który stanowi doskonały wybór dla osób ceniących swój czas oraz pieniądze, a także tych, którym zależy na dokonywaniu maksymalnie szybkich zakupów w Internecie. Metawyszukiwarka oferuje szereg możliwości oraz nieustannie się rozwija, mając na uwadze na jak największą innowacyjność dostarczanych usług.

mmc-300x250

300x250aasa

creditreform2

BusinessPL Magazyn

Magazine
kliknij tutaj aby przeczytać nasze najnowsze wydanie