Pożyczkopedia – portal pożyczkowy nowej generacji

Share

banknoty1

Co zrobić, gdy znajdziemy się w finansowej potrzebie i myślimy o wzięciu szybkiej pożyczki? Gdzie powinniśmy szukać informacji na ten temat i tego, która oferta na rynku jest godna uwagi i polecenia? Rozwiązaniem tego problemu jest odnalezienie odpowiedniego portalu, który pomoże nam w podjęciu tak ważnej decyzji, jaką jest zaciągnięcie finansowego zobowiązania.

Jednym z takich portali jest Pożyczkopedia. Jest to pierwszy w Polsce portal pożyczkowy, którego działalność skupia się nie tylko na prezentowaniu ofert pożyczek online, ale także na przybliżaniu wszelakich zagadnień związanych z pożyczaniem pieniędzy przez Internet. Wszystko na wzór encyklopedii. Powstał on z myślą o konsumentach nie mających doświadczenia w zaciąganiu zobowiązań w Internecie. Treści zamieszczone na jego łamach ułatwiają zrozumienie m.in. głównych różnic pomiędzy tradycyjnymi bankami, a instytucjami pożyczkowymi.

Każda osoba, która zechce dowiedzieć się czegoś na temat pożyczania pieniędzy przez Internet, odnajdzie pożądane informacje właśnie w Pożyczkopedii. Strona prezentuje bogate treści związane z kredytami, chwilówkami i pożyczkami na raty. Na portalu prezentowane są również bogate infografiki ułatwiające zrozumienie opisywanych treści.

Okres spędzony w banku na aktywnym pozyskiwaniu klientów nauczył mnie wiele o samej naturze konsumentów. Zauważyłem wówczas, że rozumienie podstawowych zapisów umowy często sprawiało moim klientom problemy. Właśnie wtedy w mojej głowie narodził się pomysł stworzenia funkcjonalnej encyklopedii finansowej, z której pomocą każdy konsument mógłby zapoznać się z informacjami nierozerwalnie związanymi z zawieraniem umów pożyczkowych, jeszcze przed złożeniem jakiegokolwiek wniosku. Tak właśnie powstała Pożyczkopedia – mówi Łukasz Kurlapski, założyciel i redaktor naczelny portalu, od dawna działający na rzecz sprawnego funkcjonowania bankowości internetowej, jako rozwiązania przyjaznego konsumentom.

Portal prezentuje również obiektywny przegląd dużej ilości pożyczek dostępnych przez Internet. Wszystko dzięki nowoczesnej porównywarce, która umożliwia przegląd i analizę dostępnych ofert według parametrów wybranych przez konsumenta.

By móc wiarygodnie ocenić tak dużą ilość ofert pożyczkowych musieliśmy zbudować specjalny algorytm, który pomógł nam przeanalizować wszystkie parametry oferowanych pożyczek. To właśnie na podstawie działania algorytmu byliśmy w stanie wystawić obiektywną ocenę każdemu pożyczkodawcy. Żaden inny portal pożyczkowy nie proponuje tak nowoczesnego i zarazem precyzyjnego rozwiązania przy porównywaniu pożyczek - dodaje Łukasz Kurlapski.

Trudno nie zauważyć, że pozabankowy sektor finansowy rozwija się bardzo dynamicznie. Z tego właśnie względu konsumenci potrzebują kompletnych rozwiązań, by w gąszczu dostępnych ofert mogli wybrać tę jedyną - szytą na miarę osobistych potrzeb. Portale takie jak Pożyczkopedia w pełni zaspokajają wymagania stawiane przez współczesnych konsumentów, dodatkowo oferując im szeroką edukację w zakresie rozsądnego pożyczania pieniędzy popartą wiedzą prawdziwych ekspertów.

    profesjonalna obsługa przyjęć weselnych posiadamy przestronne sale twoje wymarzone wesele kraków i okolice

mmc-300x250

300x250aasa

creditreform2

BusinessPL Magazyn

Magazine
kliknij tutaj aby przeczytać nasze najnowsze wydanie