Fachosfera - nowy serwis dla fachowców i osób poszukujących wykonawcy

Share

W marcu 2012 roku ruszył nowy serwis www.fachosfera.pl, który umożliwia znalezienie fachowca i zlecenie mu pracy poprzez stronę internetową. Jest to również miejsce, w którym wykonawcy mogą się zarejestrować i zdobyć potencjalnych klientów. Portal jest elementem intensywnych działań w Internecie prowadzonych przez sieć sklepów budowlano-remontowych Bricoman.

Bricoman Polska Sp. z o.o.to sieć sklepów remontowo-budowlanych należąca do międzynarodowej grupy GROUPE ADEO. W Polsce istnieją dwa sklepy Bricoman w Warszawie oraz po jednym w Poznaniu i w Białej Podlaskiej. Oferta produktowa sieci skierowana jest do klientów indywidualnych, jak i profesjonalistów, którzy budują, remontują oraz wykańczają domy i mieszkania.

Fachosfera jest miejscem, w którym fachowcy oraz poszukujący wykonawcy mogą nawiązać współpracę w zakresie wybranej branży: prace projektowe, przygotowanie budowy, murowanie i elewacje, usługi stolarskie, usługi elektryczne, płytki i glazura, usługi instalacyjne, usługi malarskie, prace wokół domu, sprzątanie oraz administracja obiektem. Osoby zainteresowane znalezieniem fachowca mają do dyspozycji wyszukiwarkę , która korzysta z rozbudowanej bazy ponad 800 specjalistów.  Kryteria wyszukiwanie to nie tylko branża, ale również rejon Polski z uwzględnieniem województwa i kodu pocztowego, a także liczba ocen wystawionych fachowcowi.

Wizytówka fachowca zawiera w sobie nazwę wykonawcy, informacje o branżach w których prowadzi działalność, liczbę i treść wystawionych mu ocen, opis oferty, galerię ze zdjęciami efektów pracy, a także lokalizację wraz z oznaczeniem na mapie.

Wykonawcy mają możliwość nie tylko założenia konta, ale również wyszukiwania zleceń z uwzględnieniem takich kryteriów, jak: status zlecenia (otwarte, zamknięte), województwo z doprecyzowaniem kodu pocztowego, czy branża.

mmc-300x250

300x250aasa

BusinessPL Magazyn

Magazine
kliknij tutaj aby przeczytać nasze najnowsze wydanie